Co nowego ?

Pojawiły się nowe informacje dotyczące potencjalnego wyjścia księżnej Kate i księcia Williama. Nie jest to jeszcze potwierdzone przez rzecznika książęcej pary. Ale jak donosi Sunday Times małżeństwo będzie brać udział w państwowym bankiecie podczas wizyty Chińskiego prezydenta w Wielkiej Brytanii, w październiku.

 Roy Nikkhah jest jednym z wiarygodniejszych dziennikarzy królewskich, to on obwieścił światu,że książę William wraca do latania, przystępując do East Anglian Air Ambulance. Więc i tym razem jego spekulacje mogą się okazać trafne. 

Bardzo możliwe,że podczas tego wydarzenia księżna Catherine pojawi się w tiarze! Ostatni raz księżna pojawiła się w niej w 2013 roku.


***************
Mail on Sunday donosi, że William pojawił się wczoraj na ślubie przyjaciół ; Beara Maclean'a i Daisy Dickson. Początkowo pojawiła się informacja, że towarzyszyła mu Kate, lecz po kilku godzinach Rebecca English zdementowała plotki o obecności księżnej. Uroczystość odbyła się w przepięknej miejscowości Thurlestone, w Devon. Pojawienie się jakichkolwiek zdjęć z tego wydarzenia jest znikome. Podobno Williamowi towarzyszyła Pippa Middleton.


***************
Katie Nicholl spekuluje, iż tegoroczne wakacje Kate i William spędzą w listopadzie na wyspie Mustique, w towarzystwie rodziny Middletonów. Tradycją rodziny był wypoczynek na przełomie stycznia i lutego, lecz teraz planują wakacje troszkę wcześniej. Prawdopodobnie dlatego, że wiosną 2016 mają wyruszyć w  podróż.
Będą to pierwsze wakacje księżniczki Charlotte, która w listopadzie skończy 6 miesięcy. Kiedy George był w tym samym wieku, Kate i William udali się na tydzień na Malediwy, zostawiając synka z rodzicami księżnej.

Wraz z końcem sierpnia Kate będzie miała coraz więcej oficjalnych wyjść. Mam nadzieję,że już niedługo zaczną pojawiać się ich daty. Teraz wystarczy tylko czekać do końca wakacji. 19 komentarzy:

 1. Już nie mogę się doczekać aż znów zobaczymy Kate. Mam nadzieję że teraz częściej będzie się pojawiać :)
  Mam pytanie: Cały czas widzę że większość postów na tym blogu są autorstwa Renaty i Fanki George'a. A co z Fanką Kate? Czyżby zrezygnowała ze współpracy? :(

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Nie, nie zrezygnowała. Współpracujemy ze sobą dalej. :)

   Usuń
  2. Wiedziałam,że kiedyś będzie takie pytanie.Nie mam zamiaru rezygnować ze współpracy z dziewczynami,świetnie się z nimi pracuje ;).Co do notek to ciągle je piszę,pomogłam Magdzie napisać notkę o patronacie Williama - The Royal Foundation,bo nie miała zbytnio czasu,żeby ją dokończyć.Także podsumowując nie mam zamiaru z bloga rezygnować ;).

   Usuń
 2. Aż tak na prawdę będą zmęczeni dwumiesięczną ,,pracą'' że w listopadzie muszą juz jechać na wakacje?

  OdpowiedzUsuń
 3. Już nie mogę się doczekać aż zobaczę po raz kolejny księżną w tiarze. Szkoda, że nie ma żadnych zdjęć z tego ślubu :(
  Do autorek: Co sądzicie o tym blogu:
  ksieznaofcambridge.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Już kiedyś pisałam co o tym blogu sądzę :)
   Ile jeszcze będzie trwała ta seria pytań: Co sądzisz o tych blogach..? :)

   Usuń
  2. Takie pytania nie powinny być do nas kierowane. My nie możemy osądzać czyiś blogów, bo one są tworzone dla Was - czytelników. :)

   Usuń
  3. Nie ma to jak samemu sobie zadać pytanie, a potem na nie odpowiedzieć ... padłam :)

   Usuń
  4. Hahaha .... według ciebie autorki same zadają takie pytania???

   Usuń
  5. Hahaha, nie mogę :D
   Nie rozumiem, jak mogę sama sobie zadać pytanie hm..?

   Usuń
 4. na tego typu bankietach, panie zawsze noszą tiary :) a tak poza tym to wydaje mi się, że najwyższy czas, aby Kate zaczęła się pojawiać na takich przyjęciach ;)

  OdpowiedzUsuń
 5. http://wiadomosci.wp.pl/kat,1356,title,William-i-Kate-apeluja-o-nienekanie-ich-dzieci,wid,17776945,wiadomosc.html?ticaid=11569d

  OdpowiedzUsuń
 6. http://www.plotek.pl/plotek/56,79592,18560831,ksiezna-kate-ma-sobowtora-jest-lekarka-i-podrozowala-z-ksieciem.html

  OdpowiedzUsuń
 7. Co Wy na to?
  http://wolna-polska.pl/wiadomosci/plan-bekart-zydowski-na-tronie-anglii-czesc-iii-2013-07http://www.cracroftspeerage.co.uk/online/content/catherinemiddleton.htm

  OdpowiedzUsuń
 8. Tu początek: http://wolna-polska.pl/wiadomosci/bekart-zydowski-na-tronie-anglii-czesc-i-2013-07

  OdpowiedzUsuń
 9. Część II: http://wolna-polska.pl/wiadomosci/bekart-zydowski-na-tronie-anglii-czesc-ii-2013-07

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Ciekawe skad biora takie informacje

   Usuń
  2. Też jestem ciekawa. O ile sporo rzeczy można zakwestionować, to zastanawiające są rodowody Kate i Williama (żydowskie).

   Usuń
 10. No to czekamy na jakieś info na temat tiary :)

  OdpowiedzUsuń

Copyright © 2016 The Cambridge and Sussex Family , Blogger