Stylizacje królowych i księżnych na ślubie Williama i Kate + ankieta

Dzisiaj druga, notka z ankietą, o stylizacjach na ślubie K&W. Tym razem, niektóre z królowych i księżnych.1. Letizia Ortiz - królowa Hiszpanii.
2. Sofia - Królowa Hiszpanii.3. Królowa Małgorzata II z Danii.


4. Księżniczka Victoria.


5. Charlene, księżna Monako.6. Maksyma - Królowa Niderlandów.7. Sonja - Królowa Norwegii.8. Matylda - Królowa Belgów9. Księżna Marie- Chantal Miller.


~~~
W poprzedniej ankiecie, dotyczącej stylizacji rodziny, ze ślubu Kate i Williama, wygrała stylizacja Carole Middleton - matki Kate, uzyskując 24/67 głosy.


 Z boku czeka na Was, kolejna 3 dniowa ankieta. Musicie nam wybaczyć, ale miałyśmy problemy z ustawieniami i zdjęcia nie są wyrównane. 

16 komentarzy:

 1. Post bardzo nieestetyczny.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dlaczego nieestetyczny? Dla mnie świetna notka :)

   Usuń
  2. Co w nim świetnego ? Nieestetyczny z tego względu, że najpierw napis jest wyśrodkowany, później z lewej strony i jeszcze pod koniec znów wyśrodkowany.

   Usuń
  3. Radzę czytać post do końca ;)

   Usuń
 2. Z przykrością muszę stwierdzić, że Wasz blog strasznie podupadł. Jest mi bardzo smutno, bo do jakiegoś czasu to był JEDEN Z NAJLEPSZYCH blogów o Rodzince. Naprawdę uwielbiałam Wasze notki (w szczególności Renaty i Fanki George'a). Blog był prowadzony estetycznie i profesjonalnie....a teraz ? Jest niesamowicie dziecinny. Odejście Renaty i przyjście nowej autorki to zaważyło ogromnie na obecny stan bloga. Nowa autorka doprowadziła bloga do tego,że coraz rzadziej tutaj zaglądam :( Jakieś serduszka w postach i wiele innych dziwnych rzeczy. To odpycha czytelnika. " Stare" autorki chyba powinnyście porozmawiać z nową autorką, bo psuje Wasz poziom i niszczy to wszystko co osiągnęłyście.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Kilka dni temu pojawił się podobny komentarz. Rozmawiałyśmy o tym z nową autorką i postanowiła że zmieni styl pisania notek i wydaję mi się, że tak zrobiła :) ale jeśli dalej uważacie, że notki są ,,dziecinne" to pogadamy jeszcze z nową autorką. Dziękujemy za komentarz :)

   Usuń
  2. Z tego co wiem jest jeszcze na blogu Fanka Kate..

   Usuń
 3. Jak dla mnie najlepiej wyglądała Charlene :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Charlene wyglądała najpiękniej! :)

  OdpowiedzUsuń
 5. Świetna notka :) Zapraszam na bloga :* http://royal-stylee.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 6. Mnie się podobała księżniczka Victoria :)

  OdpowiedzUsuń
 7. Charlene wygrywa, chociaż dobrze wyglądały też Letizia i Victoria.

  OdpowiedzUsuń
 8. Ja poszłam za pierwszą miłością i zagłosowałam na Màxi :D

  OdpowiedzUsuń
 9. Matylda nie jest Królową Belgii, tylko Belgów.

  OdpowiedzUsuń
 10. Drobna uwaga: Marie-Chanta jest księżną,a nie księżniczką ;)

  OdpowiedzUsuń
 11. Sukienka Vic najładniejsza. Stylizacja Maximy też mnie urzekła. Jeśli chodzi o ten slub to uwielbiam suknię Charlene z obiadu przedślubnego :)

  OdpowiedzUsuń

Copyright © 2016 The Cambridge and Sussex Family , Blogger