Wyjścia księcia Williama.

Książę William w ciągu kilku dni odbył ponad 11 oficjalnych wyjść. 12 marca czyli w piątek rano uczestniczył w ceremonii inwestytury w Pałacu Buckingham, wyręczając swoją babcię Królową Elżbietę. Pasowani zostali m.in. piłkarz Denis Law, aktor Idris Elba oraz wokalista Damon Albarn.

http://www.dailymail.co.uk/

Po uroczystości w Pałacu Buckingham dołączył do Kate podczas wizyty w XLP. We wtorek rano książę po raz kolejny brał udział w ceremonii inwestytury. Tym razem mianowaną została dama Heather Rabbats.

http://www.dailymail.co.uk/

Następnie po południu w towarzystwie brytyjskiego polityka, Williama Hague zwiedził port DP World w Essex w związku z transakcją, aby rozprawić się z handlem dzikimi zwierzętami. London Gateway to unikalny sposób, który łączy się z największym w Europie parkiem logistycznym.

http://www.zimbio.com/

Zapewnia idealną lokalizację, udogodnienia, łączność, szybkość, wydajność i niezawodność. Jest najbardziej efektywnym powiązaniem między żeglugą głębinową, a największymi rynkami konsumenckimi w Wielkiej Brytanii.

http://www.zimbio.com/

Port zapewnia doskonałą dostępność do najlepszych pływów w Wielkiej Brytanii : na północy, południu, wschodzie i zachodzie.

http://www.zimbio.com/

Potem odbyło się oficjalne spotkanie z urzędnikami w Pałacu Buckingham, aby przedstawić umowę o zwalczaniu nielegalnego handlu dzikimi zwierzętami.  Towarzyszył mu William Hague. Rok temu William poprosił byłego ministra spraw zagranicznych o poprowadzenie zespołu mającego za zadanie badać słabe punkty transportu i zaproponować sposoby zatrzymywania handlarzy.

http://www.dailymail.co.uk/

Podczas spotkania William wygłosił przemówienie na temat tego wydarzenia.

http://www.dailymail.co.uk/


http://www.dailymail.co.uk/11 komentarzy:

 1. Kiedyś to może i on był przystojny, ale teraz?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Oprócz coraz mniejszej ilości włosów nie widzę za wiele zmian na niekorzyść ;)

   Usuń
  2. Ale do harrego sie nie umywa ;p

   Usuń
  3. Właśnie. Różnicę robią jedynie włosy, których na głowie Księcia jest coraz mniej. A, tak nic takiego się nie zmieniło. Włosy może i dają dużą różnicę, ale nie można nazwać Williama brzydkim mężczyzną :)

   Usuń
  4. Na szczęście bycie następcą tronu to nie wybory mmister universe, jakbyś pewnie chciała ;D

   Usuń
  5. Co nie znaczy, że musi się wszystkim podobać i każdy musi uważać, że jest przystojny ;)

   Usuń
 2. Mi sie w sumie will nigdy nie podobal. Jeszcze za czasow swojej swietnosci jak mial te 19 lat ,to dla mnie nawet wtedy w ogole nie byl atrakcyjny. Moze te wystajace zeby jak u królika tak mi przeszkadzaja? Albo jajaowaty ksztalt twqrzy czy ten nos? Hmm nie wiem,ale jak dla mnie jest brzydki.

  OdpowiedzUsuń
 3. jest nieciekawy tylko bogaty i dobra partia

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dla mnie takie osoby, jak ty są płytkie. Zwykle szanuje zdanie innych, no ale to co napisałaś/eś jest przykre. A jak ty wyglądasz, hm? Zalecam najpierw nauczyć się ortografii i spytać się nauczyciela od polskiego co to znaki interpukcyjne. Jak widać jest ciekawy, skoro ma piękną żonę i dwójkę cudownych dzieci, które kocha nad życie :)

   Usuń
 4. Chyba nie od niego zależy jaki ma wygląd, z jakim kształtem twarzy się urodził.Ważniejsze jest to,że jest dobrym mężem i ojcem,zaangażowanym w to co kocha,pracującym,choć przecież jako książę tego nie musi.Naprawdę wygląd to nie wszystko

  OdpowiedzUsuń
 5. Królestwo bym dała za takiego dobrego męża i ojca. A uroda tym ładnym też przeminie a ważne jest życie na co dzień.

  OdpowiedzUsuń

Copyright © 2016 The Cambridge and Sussex Family , Blogger