Ostatni dzień obchodów 90. urodzin królowej Elżbiety

Dziś po godzinie 20 brytyjskiego czasu, członkowie rodziny królewskiej przybyli do Windsoru na event, który zakończył oficjalne obchody 90. urodzin królowej Elżbiety II.

Wśród zaproszonych gości znaleźli się m.in Księżna Kate, książę William, książę Harry, książę Karol i księżna Camilla i wiele, wiele więcej. W całym wydarzeniu wzięło udział łącznie 6000 osób.

 Na początku odbył się parada z udziałem 90 koni. W roli ,,jeźdźców" mogliśmy zobaczyć księżniczkę Anne, Zarę Tindall, a także hrabiego Wessex z córką.


 Następnie odbył się koncert, który poprowadzili znani prezenterzy Ant i Dec. Na scenie pojawili się m.in Andrea Bocelli, Kylie Minouge, James Blunt, Katherine Jenkins i wiele, wiele innych. Kilka osób wygłosiło również przemówienia. Wspominano także najważniejsze momenty z życia królowej tj. narodziny, ślub, koronacja. Całą uroczystość zakończono wspólnym zaśpiewaniem ,,Happy Birthday" dla monarchini. Tego wieczoru, w Windsorze panowała fantastyczna atmosfera. Ten dzień na pewno pozostanie długo w pamięci Elżbiety II. 

Czerwony płaszcz księżnej Kate pochodzi z Zary. Możesz go kupić TUTAJ  Sukienka pochodzi od Dolce&Gabbana. 

Więcej zdjęć w notce pojawi się później

Fanka George'a

12 komentarzy:

 1. Kate okropnie się ubrała.

  OdpowiedzUsuń
 2. Kate ubrana fatalnie.

  OdpowiedzUsuń
 3. o ile ten czerwony płaszczyk bardzo mi się podoba, to połączenie go z taką sukienką niezbyt korzystnie wygląda.

  OdpowiedzUsuń
 4. Sukienka śliczna,płaszczyk też,ale razem do siebie nie zbyt pasują.

  OdpowiedzUsuń
 5. Kate jak stara babcia...KrólowA młodziej się od niej ubrala. Jak ma bardzo mało wyjść i wyraźny brak etyki pracy ,to by się chociaż raz porzadnie ubrala..

  OdpowiedzUsuń
 6. Harry był bardzo zmęczony z całej trolki, to on miał prawo być najbardziej zmęczony. Kilkanaście dni temu wyleciał do Kanady na zaingurowanie igrzysk , później od razu poleciał na Floryde by otworzyć tegoroczne igrzyska które pomogły stanąć na nogi tysiącom osób po wojennej traumie! Co więcej ściągnąl tam całe rodziny zawodników ! Przez te parę dni aktywnie wspomagal uczenstrików invictous games i odbywał niezliczone spotkania. Potem od razy po zakończeniu Igrzysk wyleciał do Anglii i leciał kilkanaście godzin. Po locie zaraz się spieszyl na obchody urodzin królowej(był widocznie zmęczony i jet lag dawał mu się we znaki) a na drugi dzień kolejne wyjście z Heads Together... jest niesamowity! Wymyślić igrzyska i JesCze je zrealizować to olbrzymi wyczyn ! A jeszcze on daje z sibie 100 %. Więc kate przy nim nie może nawet stanąć. Tak ma dzieci ale np mary też ma czy Sofia a pracują 10 razy ciężej. ...

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Nie kopiuj, juz sie naczytaliśmy na innym blogu. Zobaczymy jak będzie miał wlasną rodzinę i zobaczymy kto będzie bardziej aktywny

   Usuń
  2. Zobaczymy czy będe leniwcem. .

   Usuń
  3. Oby nie była jak kate i bill jak będę w ich wieku

   Usuń
 7. Zastanawiam się jak wygląda kwestia "usadzania" gości Królowej. Czy wiecie może coś więcej w tym temacie? Dlaczego poszczególni członkowie rodziny królewskiej zostali usadzeni w taki a nie inny sposób. Bardzo ciekawi mnie temat protokołu...takie szczegóły jak sposób układania dłoni, czy nóg podczas siedzenia. Znacie jakieś ciekawe artykuły, książki na temat protokołu. Będę wdzięczna za polecenie mi czegoś :) Pozdrawiam serdecznie

  OdpowiedzUsuń
 8. Anonimowy 16 maja 2016 22:21 --> Twoja przedmówczyni ma rację co do Kate i jej "pracy".

  OdpowiedzUsuń
 9. Ubiór Kate nie bardzo mi się podoba. Szkoda, że nie ma lepszych zdjęć :(

  OdpowiedzUsuń

Copyright © 2016 The Cambridge and Sussex Family , Blogger