Byli partnerzy Kate Middleton

Niedawno opublikowałyśmy notkę o ex. księcia Williama (klik), tym razem czas na byłych miłościach Kate.

1. Willem Marx
Aktualnie ma 33 lata. Mówi się, że był to pierwszy chłopak Kate. Uczęszczał do Marlborough College, oraz jest absolwentem Oxford Collage. Pewien czas pracował jako dziennikarz w Iraku umieszczał historie propagandowe w lokalnych mediach w imieniu Amerykanów. Jego praca reportera przyniosła mu nominację do nagrody Emmy. Jego żoną została włoska prezenterka telewizyjna -  Johanna Botta. 


2. Rupert Finch
Aktualnie ma 37 lat. Rupert był studentem prawa i aktorstwa. Uczęszczał do ostatniej klasy, kiedy Kate pojawiła się w 2001r. w St. Andrews. Podobno byli ze sobą prawie rok. Pochodzi z Norfolk. Teraz jest adwokatem w Londynie. Jego żona to Lady Natasha Rufus Isaacs, prowadzi ona firmę - Beulah London. Ubrania tej firmy wykonywane są przez kobiety, które zostały zgwałcone i uciekły z Indii. W ten sposób zapewniają im normalne warunki życia i pracę. Rupert także został zaproszony na ślub Kate  i Williama. 
 Zuza

21 komentarzy:

 1. A Kate przypadkiem nie miała ubrań z Beulah London? :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Trafne spostrzeżenie :) m.in. sukienka, którą miała w Malezji podczas Chamber Lunch, albo chociażby ten popularny biało-niebieski szalik :).

   Usuń
 2. Suknia ślubna tej Johanny strasznie nietrafiona. Takie głębokie dekolty nie pasują dziewczynom z płaską klatką piersiową. To wygląda tak jakby biust zaczynał jej się gdzieś w połowie :P

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Też tak sądzę :p wygląda, jakby jej biust miał przynajmniej z 60 lat :p taki 'obwisły'.

   Usuń
 3. Oni wszyscy są zdecydowanie przystojniejsi niż William. Will kiedyś był ładny,ale teraz to wygląda raczej niekorzystnie.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. 5! Też tak uważam! Willem w szczególności wygląda lepiej niż William.

   Usuń
  2. Zgadzam się z Twoją opinią. W szczególności pierwszy jest przystojniejszy, a na dodatek nie wyłysiał haha

   Usuń
 4. Cóż, ani jeden, ani drugi urodą nie grzeszy :D

  OdpowiedzUsuń
 5. "Chłopacy"??? No please... Jak już to chłopcy albo chłopaki, partnerzy, miłości...

  OdpowiedzUsuń
 6. "Chłopacy"? To nie jest poprawna polszczyzna.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. A właśnie ze jest. To słowo jest rzadko używane w zdaniach ale jest poprawna.

   Usuń
 7. Chłopacy??? kuźwa.... co za analfabetyzm - najpierw naucz się polskiego, a dopiero potem zabieraj się za pisanie bloga :D

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. A ciekawe jaką ty masz ocenę z polskiego jak po pytaniu piszesz słowo z małej litery. To dopiero jest analfabetyzm. Nie wymądrzaj się lepiej jak sama wszystkiego nie wiesz.

   Usuń
  2. Może tak - pierwotnie poprawnie jest "chłopacy". "Chłopaki" jest powszechnie w użyciu, wiec tez poprawne. A co do "chłopcy" - to jest liczba mnoga od "chłopiec". Sprawdziłam ze słownikiem. Rzadko używane, ale poprawne, ale że większość ma z tym problem to zmieniłam na "partnerzy"... ;/// Proszę jednak, zanim skrytykujecie i wytkniecie mi jaka to jestem głupia, sami sprawdźcie czy nie jesteście w błędzie.

   Usuń
  3. Ktoś głupi nie prowadziłby tak świetnego bloga :-) A ten komentarz powyżej... to po prostu typ ludzi którzy nie mając co robić bezcelowo i chwilowo zainteresują się czymś innym niż facebookiem i snapchatem czyli np. Rodzinami królewskimi i hejtują lepszych od siebie. Widać że ta osoba już tu nie wejdzie a przybajmniej nie weszła i nie odpowie na nasze komentarze (albo przeczyta i nie znajdując sensownej odpowiedzi tego nie zrobi) co idealnie potwierdza moje spostrzezenia (że przyszła tu tylko hejtować i nie interesuje jej Will i Kate). Mogę się mylić ale takie sytacje często mają miejsce.

   Usuń
  4. Zuza P 25 czerwca 2016 20:37 --> owszem "chłopcy" to liczba mnoga od chłopca, ale "chłopacy" nie jest już w powszechnym użyciu, a poloniści uważają to za błąd.
   (żeby nie było autorka komentarza Anonimowy 24 czerwca 2016 21:26 :))

   Usuń
  5. Ja również zauważyłam, że od czasu do czasu ktos pojawia sie tu tylko po to, żeby napisać komentarz z hejtem, posiać ferment i ucieka. Myślę, że to zawistna konkurencja !

   Usuń
  6. Anonimowy 27 czerwca 2016 12:46 -----> Ten wyraz jest poprawny i już, nie musisz niczego tłumaczyć. W słowniku jest? Tak !

   Usuń
 8. Sądzę, że według słownika języka polskiego zdanie kończy się jednym znakiem zapytania a ponadto nowe zdanie rozpoczyna się z dużej litery i napewno nie z potocznego słowa "kuźwa" - POPRAWNA POLSZCZYZNA

  OdpowiedzUsuń

Copyright © 2016 The Cambridge and Sussex Family , Blogger