Nowe informacje.

W internecie pojawiły się nowe informacje na temat naszej rodzinki.


Na brytyjskiej stronie internetowej Daily Mail pojawiły się pogłoski na temat nowego członka książęcej rodziny. Otóż para książęca postanowiła sprawić radość dzieciom i ... kupić drugiego pieska !

www.spokeo.com

Warto też dodać, że Kate i William posiadają pieska o rasie cocker spaniel o imieniu Lupo. Mają go od początku 2012 roku. Podobno drugi piesek pary książęcej jest bolończykiem i podobno małżeństwo współpracuje z włoską firmą, która zajmuje się tego typu pupilami.

http://www.dailymail.co.uk/

Ciekawa jestem czy to jest prawda. Zapewne okaże się za kilka dni.

******************************************

Dziś w Anglii jest obchodzony Dzień Ojca ! Książę William jako tata dwojga dzieci, zachęca innych ojców do omówienia zagadnień zdrowia psychicznego ze swoimi dziećmi. Z tej okazji, książę miał przyjemność spotkać się z rodzinami, aby omówić znaczenia psychicznego samopoczucia.

http://www.dailymail.co.uk/

Książę miał przyjemność spotkać się z Markiem Coneneely oraz jego trojaczkami - Ciarą, Michaelem i Tadghem, który nałożyli opaski z napisem Heads Together - nowej kampanii Kate, Williama i Harry'ego.

http://www.dailymail.co.uk/

Z okazji tego święta książę napisał list do Sunday Express, gdzie tam również zachęcał ojców do rozmów ze swoimi dziećmi. 

,,Dziś obchodzę Dzień Ojca po raz trzeci. Dla mnie jest to dzień nie tylko do świętowania i szczęścia dla mojej rodziny, ale także jest zastanawianiem się, jak wiele nauczyłem się o ojcostwie i problemach z różnych dziedzin życia. W szczególności jest to czas, aby zastanowić się nad moim obowiązkiem, jak dbać nie tylko o zdrowie fizyczne dwójki moich dzieci, ale także dobrze traktować ich potrzeby psychiczne. Jest to ważny priorytet.

Książę wyznał także, że nierozwiązane problemy z dzieciństwa mogą doprowadzić do poważnych problemów, takich jak różnego typu uzależnienia, samobójstwo czy bezdomność w okresie dojrzewania i dorosłości.

http://www.dailymail.co.uk/

Powiedział także :

,,Co najmniej jedna piąta dzieci miała problem ze swoim zdrowiem psychicznym w wieku 11 lat. Takie problemy niestety nie zostały rozwiązane, przez co one mogły i mogą zmienić bieg życia dziecka na zawsze. Ze względu na Dzień Ojca, zachęcam wszystkich ojców do rozmowy ze swoimi dziećmi na temat tego co oni robią. Skorzystajmy z okazji, aby omówić, w jaki sposób radzić sobie z życiem i ojcostwem z żoną, partnerem lub nawet przyjaciółmi. I wiem, że jeśli syn lub córka nigdy nie uzyska pomocy, będą potrzebowały wskazówek i wsparcia od ojca, tak samo jak potrzebują tego od matki''.

http://www.dailymail.co.uk/

Fanka Kate

19 komentarzy:

 1. Jak Kate kupi kolejnego psa, to będzie miała świetna wymówke by nie wychodzić z domu. Bo będzie musiała się opiekować 2 dzieci i 2 psami....

  OdpowiedzUsuń
 2. Narobią tylko nadziei tym "nowym członkiem rodziny", a potem człowiek ryczy, że to jednak nie ciąża xD

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Wiesz co? Trochę już przesadzasz. Dobrze, że Harry taki święty.

   Usuń
  2. A harry co ma do tego??

   Usuń
  3. A co harry ma do tego ? Ona nic o harrym nie pisała.

   Usuń
  4. Po pierwsze, z tego co wiem to raczej Harry zostanie jej mężem (spokojnie, to ironia) i po drugie - wszystkie się nim zachwycacie, ale ja nie wiem czym tu się zachwycać.

   Usuń
  5. A wy wszystkie się kate zachwycacie. A ja nie wiem czym tu się zachwycać. Bo harry chociaż coś robi.a czy Kate zorganizowała igrzyska dla niepełnosprawnych żołnierzy? Czy stworzyła ośrodek dla sierot w afryce ? Przeszła na biegun północny i południowy by zbierać fundusze dla rannych żołnierzy? ODPOWOEDZ BRZMI ;NIE. S

   Usuń
  6. Nie, Kate urodziła dzieci (czego Harry nie dokona choćby nie wiadomo co zrobił) więc ma najważniejszy obowiązek na całe życie. Aha - rozumiem że wy oddałybyście maleńkie dzieci nańkom i wyjechały na igrzyska albo lepiej poszły pieszo bez postoju i spały na łóżku polowym - no przecież nie jak leniwa Kate w hotelu!

   Usuń
  7. Zgadzam się z osobą powyżej. Kate nie jest do chodzenia po jakichś biegunach.

   Usuń
  8. Czyli największym dokonaniem kate jest to że urodziła dzieci? Hahaah . Super macie księżna. Bardzo "ambitna" i "pracowita ". Czy wy wiecie że degradujecie ja do roli jaka kobiety miały w średniowieczu i robię z niej za przeproszeniem "zwierzę do rozrodu". Nie przepadam za nią ale jakby przeczytała wasze komentarze to by się chyba rozplakała.

   Usuń
  9. Czy jej największym osiągnięciem Kate jest to że urodziła dzieci jak 3 mld kobiet na świecie ???? Wow. Faktycznie "niesamowite" jest to jej życiowe osiągnięcie....

   Usuń
  10. Wiecie co nigdy nic nie pisałam w tym temacie i wgl rzadko dodaje komentarze, ale tym razem nie wytrzymam! Ta sprawa przewija się w każdym poście i prawie na każdym blogu więc to skończcie bo zwyczajnie się nie chce wchodzić na blogi! Serio nie wiem ile macie lat ale zachowujecie się jak dzieci z podstawówki. Ciągle porównujecie Kate do innych, to już jest nudne i wiecie co? Jak patrze na te wasze argumenty to aż mi Kate obrzydła. Waszym zdaniem jest idealna, niczym kryształowa, ale np. porównania do Mary i te wojny kto i ile ma dzieci są serio słabe. Mary 4 dzieci i jak się udziela! A one wcale nie są małe, są w takim wieku, że potrzebują dużo więcej uwagi. Porównujecie Kate do Harry'ego? Super, ale najpierw popatrzcie ile ten człowiek robi dla innych, a potem oceniajcie - ok, nie ma rodziny, ale nawet jak miał dziewczyne to nie przeszkadzało mu to w obowiązkach, nie miał problemu jej zostawić kiedy szedł na biegun czy misie do wojska. Oczywiście powiecie ze Kate nie jest następczynią tronu, ale mogliby razem z Williamem troche odciążyć Karola i Camille - bo powiedzmy sobie szczerze oni nie są najmłodsi. Chyba uważacie ją za jakąś boginie , Kate to Kate tamto pohamujcie się i popatrzcie na siebie a nie krytykujecie innych, że np. lubią Harry'ego czy Mary albo mają inne zdanie od was. Na koniec powiem, że wiele kobiet ma 6! dzieci i pracuje na pełnym etacie 12h na dobe i pomyślcie ile one mają obowiązków na głowie po przyjściu do domu, gotowanie, pranie, sprzątanie - Kate ma 2 nianie i pracowników, którzy jej postprzątają i ugotują, a ona ma tylko wyjść na 1 godzine pouśmiecha się, poudaje, przeczyta miałkie przemówienie napisane przez kogoś i koniec po pracy. Serio mogła by robić więcej. Dziękuje za uwage i pozdrawiam :)

   Usuń
  11. Kate ma jedną nianię a nie dwie do dwójki dzieci. A śmieszne jest porównywanie chodzenia z jakąś dziewczyną do bycia matką dwójki małych dzieci i żoną. Poza tym każdy doskonale wie jak Kate i Will zostali wychowani i chcą aby ich dzieci miały normalne dzieciństwo. Po trzecie William pracuje nie tylko jako książę. Po czwarte po prostu puste i bezsensowne jest porównywanie następczyni tronu albo królowej do żony syna następcy tronu! A ponadto my nie krytykujemy ludzi którzy lubią Harrego, Mary czy tam Victorię lub Mette-Marit. My odpowiadamy na ich bezpodstawne ataki na Kate i to nie tylko o to że spała w hotelu zamiast na łóżku polowym.
   Po piąte nie wydaje mi się żeby Królowa zmuszała Kate do chodzenia po biegunach, a po szóste jak na razie to Karol odciąża Królową a nie ktoś jego.

   Usuń
  12. Aha : Nigdzie nie napisałam że jedynym obowiązkiem Kate jest urodzenie następcy tronu. Chodzi o to że żadne bieguny i niepełnosprawni żołnierze nie są i nie mogą być ważniejsze od własnego dziecka. No - przynajmniej w mojej opini bo jak widać na tym blogu poświęconym fanom Kate na którym mimo wszystko roi się od jej wrogów dla niektórych ważniejsze byłyby igrzyska. Taka sytuajca.

   Usuń
 3. Hahhah a dzuennikarze już wiedzą że ten piesek to "kolejna córka" a "dowodem" są zdjęcia z Ascot na których Kate dotyka swojego brzucha...

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Tak, jaki oni mają rentgen w oczach bo jak na Boga można zobaczyć zaokrąglony brzuch u kobiety która jest rzekomo w drugim miesiącu, tym bardziej u księżnej u której w dwóch poprzednich ciążach brzuch ciążowy był widoczny dopiero po dłuższym czasie. Zawsze myślałam że ich tzrecie dziecko pojawi się dość szybko i nie bedzie dłużej różnicy ale teraz coś czuję że nie będą się śpieszyć bo widać że dwójka dzieci to barzdo dużo obowiązków, jesli oczywiście wogóle zdecydują się na trzecie

   Usuń
  2. Hahahh - a nie rozpłakałaby się jakby zobaczyła WASZE i inne komentarze na wszystkich poświęconych jej blogach ?!

   Usuń

Copyright © 2016 The Cambridge and Sussex Family , Blogger