GIF miesiąca - wrzesień1.

2.

3.

4.

5.
Kate: Mogę?
William: Tak kochanie, to jest przepyszne
6.7.
 
 

8.
9.

10.
(ZWYCIĘSKI GIF Z ROYAL TOUR)
 

Ankieta już znajduje się z prawej strony bloga!

17 komentarzy:

 1. Charlotka najlepsza :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Powiem Wam, że nie wiem dlaczego, ale czuję antypatię do Charlotte. Wyjątkowo mi się nie podoba ta dziewczynka :( Może to przez pryzmat Georga, który jest takim ładnym dzieckiem. A może przez podobieństwo do Elżbiety. Nie wiem, naprawdę. Ale nie wzbudza we mnie sympatii. Gdy się uśmiecha, ma takie dziwne oczy :(

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. brzydka i ma cos zlego w oczach zlowrogiego,odpychajacego. Tego czegos złęgo nie zauwazylam u innych dzieci czy to krolewskich czy nie-krolewskich. Antypatyczne dziecko z Charlotty

   Usuń
  2. Dziecko złowrogie? Roczne dziecko? Ty się puknij w łeb, dziewczynko.

   Usuń
  3. W oczach coś złowrogiego nie jest równoznaczne z byciem złowrogim. Nie znamy jej osobowości. Może jest z osobowości przyjemna, ale z twarzy jest właśnie odpychająca. Gdy się uśmiecha wygląda jeszcze nieprzyjemniej. Sporo ma z Elżbiety, ale Elżbieta ładniejsza. No taka im ta Charlotte wyszła nieładna. Nie atakuj innych dlatego, że tak uważają. Nikt nie pisze tego złośliwie. Dziewczynka nie jest ładna ani przyjemna. Zwłaszcza, że matka taka ładna, brat śliczny, nawet Wiliam ma łagodne rysy po matce. A Charlotte, no cóż, ostre,nieładne rysy.

   Usuń
  4. Ma oczy jak dzieci z downem, może więc coś rzeczywiście jest nie tak? Z tymi balonami też się dziwnie zachowuje, nie wiadomo o co jej chodzi.

   Usuń
  5. Tak, jest chora na downa. Bawi się z balonami, śmieje się, na pewno jest chora, bo inne dzieci tak nie robią... No ludzie. Może i jest nie przyjemna, ale to nie jest powód żeby chorowała na downa, bo gdyby go miała to by wyglądała zupełnie inaczej. Po prostu ma takie szerokie oczka. To tak jakby mówić, że Leonore biega i skacze to już jest chora... To najlepiej niech dzieci stoją jak kołki i niech będą poważne tak? Nie macie dzieci to się nie wypowiadajcie.

   Usuń
  6. Oj dziewczyny przesadzacie trochę. Oczywiście szanuję Wasze poglądy, myślę jednak że jest za wcześnie żeby cokolwiek mówić o urodzie Charlotte. Ona jest jeszcze malutka. Myślę, że się "wyrobi" tak jak jej braciszek. Za kilka lat zobaczycie.

   Usuń
 3. Gif kojarzy mi się z czymś śmiesznym, więc moim zdaniem umieszczenie gif'a z upadającą starszą osobą nie jest właściwe.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. tak 7 nie jest smieszna , upada starszy mezczyzna, zaslabl i niby co tu smiesznego i nie wiem dlaczego znalazlo sie to w gifach? zaslabniecie starszej osoby to gif?

   Usuń
  2. Może Wam GIF kojarzy się z czymś śmiesznym, ale GIF to po prostu zwykły format pliku graficznego. Są różne rodzaje GIF'ów np. smutne, wesołe, śmieszne. A to, że uważacie że są śmieszne, nie znaczy że GIF'y tylko nawiązują do śmiania się :).

   Usuń
 4. Witam,
  dla mnie najbardziej uroczy jest moment, kiedy księżna Kate i książę William pozuję do wspólnego zdjęcia. Dla mnie są zwykłymi i niezwykle sympatycznymi ludźmi.
  Pozdrawiam,
  Letycjanka

  OdpowiedzUsuń
 5. 9!

  Letycjanka - nie oni jedni jako członkowie RK pozują z postronnymi ludźmi do zdjęć...

  OdpowiedzUsuń

Copyright © 2016 The Cambridge and Sussex Family , Blogger