William, Harry i Kate planują specjalny film dokumentalny?

Co prawda, nie jest to potwierdzona informacja, ale według strony Daily Mail, książęce trio ma wystąpić w filmie dokumentalnym na temat ich organizacji charytatywnej na rzecz zdrowia psychicznego. Dokument w telewizji ukaże się w 2017 roku, ponieważ cała trójka pragnie też uczcić 20. rocznicę śmierci księżnej Diany. Artykuł pochodzi z 1 października 2016 roku.


Kate i William u ubiegłym roku próbowali rozbić piętna zdrowia psychicznego, a podczas ich podróży do Kanady odwiedzili organizacje charytatywne, które specjalizują się w tej dziedzinie. Teraz The Mail on Sunday ujawnił, że książę i księżna Cambridge oraz książę Harry wystąpią w specjalnym dokumencie BBC, aby porozmawiać o swojej nowej inicjatywie charytatywnej.


W przyszłym roku, cały świat będzie obchodził 20. rocznicę śmierci księżnej Diany, a działalność charytatywna książęcego trio jest postrzegana jako kontynuacja jej spuścizny humanitarnej. Członkowie rodziny królewskiej, którzy uruchomili kampanię Heads Together z zespołem ośmiu brytyjskich organizacji charytatywnych zdrowia psychicznego na początku tego roku, będą podobno omawiać prace nad programem [...].


11 komentarzy:

 1. Diana to byłą jednak klasa sama w sobie i prawdziwa elegancja na poziomie królewskim. Kate niestety jej nie dorównuje. Za chuda, zbyt skromna, bez tego "czegoś"

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Królowa by się z tobą nie zgodziła ;D

   Usuń
 2. Ciekawe czy to rzeczywiście prawda ;)

  OdpowiedzUsuń
 3. Bardzo podoba mi się, że angażują się w sprawy związane ze zdrowiem psychicznym. Zaburzenia psychiczne to plaga naszych czasów i najwyższa pora, by je odczarować! Dotyczą wielu osób, także w naszym otoczeniu, a nawet nie zdajemy sobie z tego sprawy.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dokaldnie. Lepiej tego ująć nie można;)

   Usuń
  2. Zgadzam się :) Obecnie o problemy psychiczne nie trudno, a ludzie boją się o nich rozmawiać przez groźbę wykluczenia i niezrozumienie ze strony innych.

   Usuń
 4. Dziewczyny ile się zwykle czeka na list bez okazji do Kate i Williama ?:)

  OdpowiedzUsuń
 5. Też jestem ciekawa, czy to prawda. Jeśli tak, to rzeczywiście mogłoby wiele zmienić w postrzeganiu zaburzeń zdrowia psychicznego

  OdpowiedzUsuń
 6. Witam,
  myślę, że może być w tym ziarno prawdy. Według mnie super, że cała trójka angażuje się w projekty mające na celu poprawę zdrowia.
  Letycjanka

  OdpowiedzUsuń
 7. Jeśli chodzi o kontynuację spuścizny po Dianie to kontynuuje ją co najwyżej Harry, bo William niczym szczególnym się nie wyróżnił jak dotąd, a Kate nie wspomnę, bo jest kiepsko.

  OdpowiedzUsuń

Copyright © 2016 The Cambridge and Sussex Family , Blogger