10 komentarzy:

 1. ostatniego nie znałam a jest piękne :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Akurat z tej części kilka zdjęć nigdy wcześniej nie widziałam. :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Ostatnie zdjęcie jest piękne,Kate to taka empatyczna księżna.Pamiętam,że zostało zrobione w hospicjum w Australii,gdzie księżna była bardzo wzruszona chorymi dziećmi

  OdpowiedzUsuń
 4. Ciekawe zdjęcia, ostatnie jest bardzo ładne

  OdpowiedzUsuń
 5. Zgadzam się, że to ostatnie zdjęcie jest takie optymistyczne - mimo dramatu, Ci rodzice chorego dziecka, sprawiają wrażenie radosnych. To satysfakcjonujące pewnie też dla Catherine.

  A to zdjęcie z siłowni jest z tego roku? Czy jest notka o tym jak i co trenuje/ćwiczy księżna. Ma świetną sylwetkę, nawet w młodzieżowych latach tak dobrze nie wyglądała ;)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Zdjęcie z siłki najprawdopodobniej jest z 2011r. :)

   Usuń
  2. A macie jakieś informacje o ćwiczeniach C. - ja też chętnie poczytam :)

   Usuń
  3. Niedawno napisałam notkę "Księżna Kate i sport" :) ale jeśli znajdę coś o typowych ćwiczeniach na siłowni napiszę! :)
   http://rodzinazcambridge.blogspot.com/2016/09/ksiezna-kate-i-sport.html

   Usuń
 6. Dziewczyny wiem, że macie bardzo, bardzo dużo nauki i też jesteście ludźmi, ale chciałam się zapytać czy nie porzuciłyście bloga (w co wątpię)? Pytam, bo nie pojawiła się żadna wzmianka o wyjściu Willa ani żadna aktywność na blogu (wiem, że ta chwilowa nieobecność jeszcze nic nie znaczy, ale dla mnie ten blog jest najlepszy i bez niego wiele rzeczy nie miałoby już sensu) :(

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Nie, nie porzuciłyśmy i nie porzucimy bloga. Po prostu mamy dużo nauki i nie mamy zbytnio czasu na blogowanie. Niedługo pojawi się notka z zaległościami, w którym pojawią się wyjścia Williama ;).

   Usuń

Copyright © 2016 The Cambridge and Sussex Family , Blogger