Plany rodzinki na 2017 rok !

Dziś na oficjalnym twitterowym koncie Pałacu Kensington pojawiło się oświadczenie dotyczące planów rodzinki z Cambridge na 2017 rok !


Można przeczytać, że przeprowadzka Kate, Williama, George'a i Charlotte jesienią, jest prawdziwą informacją ! Powodem tej zmiany jest podeszły wiek królowej, przez co para książęca zacznie przejmować więcej królewskich obowiązków.


Również z tego powodu w okresie letnim po 2 latach, książę William oficjalnie zakończy swoją pracę jako pilot śmigłowca East Anglian Air Ambulance. W oświadczeniu również można przeczytać kilka słów od księcia Williama dla EAAA. Powiedział, że to był zaszczyt współpracować z tak utalentowanym zespołem, który ratuje życie innym.I tak jak były Wasze przepuszczenia - George pójdzie do szkoły w Londynie ! Jeszcze nie wiadomo na jaką placówkę para książęca się zdecydowała, ale możliwe, że mały książę rozpocznie swoją edukację w prywatnej szkole - tak jak William. Natomiast Charlotte trafi do jednych z londyńskich przedszkoli.


13 komentarzy:

 1. Na pewno było to wiele razy przemyślane i cieszy mnie to, że William będzie wypełniał więcej obowiązków królewskich. Dla niego pewnie nie było to łatwe (w końcu miał więcej luzu i robił co chciał: pomagał jako pilot ratowniczy), ale taka już jest rola przyszłego króla :)

  OdpowiedzUsuń
 2. I po co było za miliony remontować Anmer Hall...

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Napisałam że para książęca przeprowadza się do Londynu ale to nie oznacza że na zawsze opuszczą Anmer Hall. Po prostu teraz będą częściej przebywać w Londynie, a do Nortfolk będą zapewne przyjeżdżać na święta, wakacje czy inne wolne dni :).

   Usuń
 3. Mam zdaniem bardzo dobrze, że Will i (mam nadzieję) Kate przejmą więcej obowiązków. Wszak Królowa jest już coraz starsza, książę Filip też, więc, siłą rzeczy, nie mają siły na pełnienie niektórych obowiązków.
  Dobrze, że ktoś ich wyręczy :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Anmer Hall być może pozostanie dla rodzinki domem do wypoczynku, więc na pewno będą tam wracać ...

  OdpowiedzUsuń
 5. Z jednej strony to fajnie,bo będziemy częściej ich widywać.Ale z drugiej strony trochę szkoda mi dzieci,bo będą żyły bardziej publicznie,w hałaśliwym i zanieczyszczonym Londynie.Praca Williama była wspaniała,naprawdę pomagała zwykłym ludziom.
  Ale decyzja z pewnością była przemyślana i raczej niestety nieunikniona ze względu na wiek Królowej .Będą pewnie wracać do Anmer Hall na wakacje i święta.

  OdpowiedzUsuń
 6. No właśnie co z Anmer Hall? Bedzie ti ich letnia rezydecja? Czy wakacje spedzają w Balmoral?

  OdpowiedzUsuń
 7. Ooo, to będzie więcej wyjść :)

  OdpowiedzUsuń
 8. Odpowiedzi
  1. Zgadzam się, że to dobra wiadomość. Zdecydowanie powinni odciążyć EII. W końcu ma już swoje lata, czas trochę wypocząć.

   Usuń
 9. Może wreszcie Kate weźmie się do roboty i nie będzie olewać swoich patronatów.
  Szkoda, że nie napisano w oświadczeniu co z Marią. Wiadomo coś na ten temat?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. z jaka Marią ?

   Usuń
  2. Właśnie co z nianią Georga i Charlotty i trzymam kciuki aby dzieci pokazały się z rodzicami na royal tour
   Tajemnicza M

   Usuń

Copyright © 2016 The Cambridge and Sussex Family , Blogger