Kate i William w Mitchell Brook Primary School i na konferencji Guild of Health Writers.

Dzisiaj Kate i William odwiedzili Mitchell Brook Primary School, a wieczorem uczestniczyli w konferencji Guild of Health Writers.

Na początku Kate i William odwiedzili Mitchell Brook Primary School, która objęta jest projektem ‘The Big Assembly’, który stworzyły  Place2Be (patronat Kate) i Heads Together (patronat Kate, Williama i Harry'ego).


Przed wejściem do budynku, Kate i William porozmawiali chwilę z dziećmi, które chodzą do tej szkoły. 


Było to spotkanie, które zapoczątkowało Children's Mental Health Week 2017. W tym roku organizacja Place2Be chce uczyć dzieci okazywania dobroci innym. Księżna wygłosiła także krótkie przemówienie.
"Myślę, że każde dziecko powinno mieć dookoła siebie ludzi, którzy będą okazywać im miłość i życzliwość. Place2Be stworzyła cudowny projekt, który uczy dzieci okazywania dobra sobie wzajemnie w szkole."
Kate ujawniła także dlaczego tak zaangażowała się w sprawę zdrowia psychicznego dzieci:
"Odpowiedź jest dość prosta. - To dlatego bo myślę, że każde dziecko powinno mieć możliwie jak najlepszy start w dorosłe życie"

 

Następnie księżna wręczyła pierwszą nagrodę 'Kindness Cup', którą otrzymała 10-letnia Nadia Dhicis, która wykazuje się wyjątkową życzliwością w szkole.


Później rozmawiali z uczniami.


KATE MIAŁA NA SOBIE:
• garsonka - Luisa Spagnoli (miała także podczas wizyty w: St Andrews University w 2011r, Christchurch w 2014r, RAF Air Cadets w Buckingham Palace w 2015r)
• szpilki - Gianvito Rossi
• kopertówka - Mulberry
• kolczyki - Mulberry
• zegarek - Cartier


***
Wieczorem małżeństwo uczestniczyło w konferencji Guild of Health Writers o zdrowiu psychicznym, którą zorganizowała organizacja Heads Together (patronat Kate, Williama i Harry'ego).


Tematem konferencji była "Epidemia Niepokój". Eksperci wypowiadali się dlaczego choroby psychiczne osiągają obecnie rozmiary epidemii, oraz w jaki sposób można najlepiej leczyć takie choroby.


Konferencja odbyła się w Chandos House w Londynie. Para wysłuchała wypowiedzi czterech ekspertów: Paula Farmera, doktora Jamesa Daviesa, Claire Kelly i Jacqui Marson.


William także wygłosił przemówienie:

KATE MIAŁA NA SOBIE:

• garsonkę -  Oscar de la Renta (którą miała także najprawdopodobniej podczas przedświątecznego obiadu u królowej w 2016r.)
• kolczyki - Mappin & Webb
• kopertówka - Mulberry
• zegarek - Cartier

Quick change: The Duchess' purple ensemble was her second outfit on a busy day of engagements, while William appeared to be wearing the same navy suit that he wore earlier

11 komentarzy:

 1. Bardzo lubię ten czerwony kostium Kate, ładnie w nim wygląda :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Chyba najczęściej noszony komplet :D

  OdpowiedzUsuń
 3. Księżna ślicznie wygląda w tym czerwonym kostiumie

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi

  1. Pogrubia ją i nadaje kształtów. Zaraz lepiej wygląda.

   Usuń
 4. Łał,co za wspaniałe kolory! I od razu robi się piękniej nawet w zimy.Co ciekawe,serio ostatnio pomyślałam o tym kostiumiku,że Kate wygląda w nim świetnie i powinna go jeszcze kiedyś założyć.Bardzo szybko spełniła moje marzenie :)
  To dopiero luty,a księstwo Cambridge już odbyło jeśli się nie mylę 5 spotkanie na temat zdrowia psychicznego.Naprawdę bardzo są w to zaangażowani.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Miejmy nadzieję, że będzie tak przez cały rok :)

   Usuń
 5. Kate jak zwykle wygląda olśniewająco

  OdpowiedzUsuń
 6. Kiedy będzie aktulizacja???

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Nie wiem jak dziewczyny, ale ja bym zaktualizowała dopiero w weekend, ponieważ mam dużo nauki, a ferie będę miała w następnym tygodniu więc będę miała dużo czasu na aktualizacje z wyjść pary książęcej w następnym tygodniu ;).

   Usuń
 7. Piękny jest ten fioletowy kostium. Bardzo cenię ich za zwracanie uwagi na PROBLEMY PSYCHICZNE. To ważne i coraz bardziej rozpowszechnione.

  OdpowiedzUsuń
 8. Wieczorny zestaw piękny. Wreszcie coś nowego i nie podobnego do poprzednich strojów.
  Uważam, że wręczanie nagród tego typu dzieciom nie jest dobre, bo wiadomo, że każde dziecko się stara wiedząc co może zyskać - puchar, a nie o to w tym chodzi.

  OdpowiedzUsuń

Copyright © 2016 The Cambridge and Sussex Family , Blogger