William w siedzibie CentrePoint

Pomimo spędzonego wczorajszego wieczoru na gali BAFTA i powrotu o późnej godzinie, to już rano książę William odbył kolejne oficjalne wyjście związane z jednym z jego patronatów - CentrePoint.


Otóż dziś oficjalnie otworzono specjalnie infolinie CentrePoint w Londynie. Takie infolinie są jedyną kiedykolwiek poradą oferując usługi młodym ludziom, który są bezdomni lub są zagrożone bezdomnością.Z tej okazji książę William złożył wizytę w siedzibie The Mix, który jest partnerem CentrePoint. To właśnie tu utworzono specjalne miejsca do infolinii. Takie telefony zaufania będą zapewniać i dawać młodym ludziom w przedziale wiekowym 16-25 lat odpowiednie porady i wsparcie, aby pomóc im w życiu.Następnie książę wziął udział w krótkiej sesji szkoleniowej z managerem infolinii, Paulem.Miał także okazję do spotkania z pracownikami i wolontariuszami. Wsłuchiwał się w jedną rozmowę telefoniczną na żywo. Dla przypomnienia : Will jest patronem tej organizacji od ponad 12 lat !

A już jutro kolejne oficjalne wyjście odbędzie księżna Kate ... w Walentynki !


6 komentarzy:

 1. Słuszna sprawa, szkoda że na blogu wszyscy podniecają się tym co robi Kate a jak piszecie o Williamie, to cicho pod postem.

  OdpowiedzUsuń
 2. Ta inicjatywa związana jest też z Heads Together,bo jej partnerem jest właśnie The Mix.
  Niewiele osób po takiej imprezie wstałoby,aby odbyć konstruktywne spotkanie tak jak William.

  OdpowiedzUsuń
 3. Na drugim zdjęciu William nie ma zbyt krótkich spodni?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Ma. Pewnie Kate wydała za dużo na nietrafioną suknię na BAFTA i nie starczyło na spodnie dla Williama.

   Usuń
 4. Może warto byłoby wspomnieć, że wraz z Williamem w organizacji był syn Alexandra Lebedev - Evgeny Lebedev, który także angażuje się w działalność związaną z pomocą bezdomnym? Na trzecim zdjęciu jest dobrze widoczny. To pan w prążkowanym garniturze.

  OdpowiedzUsuń

Copyright © 2016 The Cambridge and Sussex Family , Blogger