Uroczystości ku czci żołnierzy poległych w walkach w Iraku i Afganistanie

Dzisiaj Kate i William wzięli udział w uroczystościach ku czci żołnierzy poległych w walkach w Iraku i Afganistanie.
Na początku Kate, William, Harry, królowa, książę Filip, książę Karol, księżna Kamila, księżniczka Anna z mężem, książę Yorku, hrabia i hrabine Wessex, księżna i książę Gloucester oraz przedstawiciele rządu m.in. Premier Theresa May i 2.500 pozostałych zaproszonych gości uczestniczyli w Horse Guards Parade.

The Royal Family and former leaders joined fellow attendees in bowing their heads for the Lord's Prayer and a rendition of the Last Post, culminating in two minutes' silence

Głos zabrał Harry, który w 2007 i 2012r. był na misji w Afganistanie. Książę przeczytał fragment księgi Koheleta.

Prince Harry speaks at the Military Drumhead Service on Horse Guards Parade as Air Vice-Marshal Jonathan Chaffey looks on

Następnie królowa w towarzystwie księcia Filipa odsłoniła upamiętniający pomnik z nazwiskami żołnierzy poległych w walkach w Iraku i Afganistanie.

The Queen was today joined by the Duke and Duchess of Cambridge and Prince Harry to unveil a memorial to Britons who served in Iraq and Afghanistan – but Prince Philip appeared unimpressed with the engraved writing (pictured)

Następnie royalsi spotkali się z weteranami i ich rodzinami.

The Duke of Cambridge told a former comrade of Prince Harry he hoped his younger brother had not given him 'lip' when they served alongside each other in Afghanistan

KATE MIAŁA NA SOBIE:
• płaszcz - Michael Kors (miała także podczas - Royal Tour do Australii i wizyty w Magic Garden, )
• kapelusz - Lock & Co
• naszyjnik - G. Collins & Sons
• rękawiczki - Cornelia James
• szpilki - Rupert Sanderson
• kopertówka - Muse


16 komentarzy:

 1. Co Kate ma na głowie?? Wygląda jak rondel na makaron.Chyba chciała udawać maxime i pomyślała że jak tak sie ubierze to nabierze klasy. Niestety, do stop Maximie nie dorasta

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Kate ma na sobie kapelusz. Poza tym Królowa Maxima nie jest jedyną kobietą, która nosi tego typu nakrycia głowy ;).

   Usuń
  2. Maxima jest jedyna, ktora wyglada w nich dobrze.

   Usuń
  3. Kate ma za mala glóweczke na takie duze rondle

   Usuń
 2. Sophie bardzo elegancko! Ale Kate nie zachwyca... płaszcz i kapelusz jak dla 50latki:/

  OdpowiedzUsuń
 3. Kate zaskoczyła mnie tym kapeluszem -nigdy takiej formy nie ubierała.Ale myślę,że stylizacja odpowiednia do okazji i bardzo angielska.
  Już po raz trzeci wybrała ten płaszcz Korsa,a za każdym razem wyglądała w nim inaczej.

  OdpowiedzUsuń
 4. Kate trochę przegięła z tym kapeluszem. Ale ogólnie nie jest źle.

  OdpowiedzUsuń
 5. Oj nie....to nie jest kapelusz dla Kate. A już na pewno ten fason i zamszowe dodatki nie pasują do takiego dekoltu podkreślonego dodatkowo przez naszyjnik.

  OdpowiedzUsuń
 6. Kate nie zachwycila strojem i kapeluszem. Ma rekawiczki i kapelusz a gole pod szyja tj mocny dekold i wyglada to głupkowato.

  OdpowiedzUsuń
 7. Stylizacja byłaby ładna gdyby dobrała do niej inny kapelusz. Ten po prostu mi do niej nie pasuje.

  OdpowiedzUsuń
 8. Moim zdaniem najlepiej prezentuje się Camilla. Z klasą, elegancko. Kate niestety brakuje wyczucia i jej stylizacje są takie "babciowe", szaro-bure, nijakie. I te rozkloszowane płaszczyki i sukienki - fajne dla dziewczynki, dla dojrzałej kobiety niekoniecznie albo przynajmniej nie zawsze.

  OdpowiedzUsuń
 9. Kapelusz sam w sobie jest ładny, ale moim zdaniem nie pasuje do Kate. Może gdyby miała rozpuszczone włosy to lepiej by wyglądała. A płaszczyk bardzo ładny :)

  OdpowiedzUsuń
 10. Zbyt przytłaczający kapelusz

  OdpowiedzUsuń
 11. Serdecznie zapraszam do przeczytania mojego artykułu o księciu Harrym i Meghan Markle http://europejskie-rodziny-krolewskie.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 12. Kate się nie popisała stylizacją. Wygląda jak własna matka. Księżna Gloucester miała lepsze nakrycie głowy niż ona. Do tego garbi się jak chodzi.

  OdpowiedzUsuń

Copyright © 2016 The Cambridge and Sussex Family , Blogger