Mecz polo z udziałem Williama i Harry'ego

Wczoraj książęta po raz kolejny jak co roku wzięli udział w meczu polo. Lecz tegoroczne rozgrywki są szczególnie dla nich ważne - otóż pragną dofinansować organizacje charytatywne, które są pod ich patronatem.


Dla ciekawostki dodam, że William i Harry postanowili brać udział w tego typu zawodach od 2007 roku. Ich celem jest zebranie ponad 10 milionów funtów na działalność charytatywną. Oficjalne zawody rozpoczęły się przedwczoraj, na których był obecny książę Harry.


Natomiast wczoraj książę William postanowił zagrać z bratem w drużynie. W tym roku na dofinansowanie wybrano organizacje Tusk Trust (zajmuje się ochroną przyrody) oraz The Royal Marsden Hospital (szpital zajmujący się diagnozowaniem raka oraz organizowaniem leczeń, badań i edukacji na temat poważnych chorób).


Wydarzenie miało miejsce w Coworth Park. Na tym wydarzeniu nie pojawiła się księżna Kate z dziećmi, ale za to mogliśmy zobaczyć dziewczynę księcia Harry'ego, Meghan Markle, która przyjechała na kilka dni do Londynu.
3 komentarze:

  1. Szkoda, że nie było Kate, Charlotte i Georga

    OdpowiedzUsuń
  2. Gdyby byla obecna Kate wypadałoby żeby Megan przywitała sie z nia i żeby chwile porozmawialy. A Kate pewnie jej unika bo jej nie aprobuje jako dziewczyny Harrego. A czy William przywital sie z Megan? Tez pewnie wolałby żeby Harry mial porządną żone a nie aktorke rozwódke

    OdpowiedzUsuń
  3. Jeszcze się pojawią,mam nadzieję: )Ale skoro już była Meghan,to byłoby za dużo niespodzianek: )

    OdpowiedzUsuń

Copyright © 2016 The Cambridge and Sussex Family , Blogger