Kolejny mecz polo + więcej

Dzisiaj miał miejsce Gloucester Festival of Polo, na którym zjawił się książę William. Oprócz niego na tym wydarzeniu byli obecni : Zara i Mike Tindall z córeczką Mią oraz Peter i Autumn Philips ze swoimi córkami, Savannah i Islą.


Tego dnia podczas meczu zbierano fundusze na organizacje takie jak Child Bereavement UK (wspierające rodziców oraz dzieci poważnie chore, które mają ryzyko umrzeć) oraz Fields in Trust (ma na celu ochronę i promowanie otwartych przestrzeni dla sportu i rekreacji w brytyjskich miastach i miasteczkach).W międzyczasie zanim odbyła się oficjalna ceremonia wręczenia nagród, książę miał czas porozmawiać ze swoim rodzeństwem ciotecznym oraz ich dziećmi. Największe show (w sumie jak zwykle :D) skradła Mia, ponieważ na znak powitania pocałowała swojego ojca chrzestnego, a następnie zaczęła od niego uciekać. Williamowi udało się się dogonić 3-latkę.Miał także okazję porozmawiać z mężem Zary, Mike'm Tindallem, który jest byłym angielskim graczem rugby (był członkiem Bath Rugby oraz Gloucester Rugby, był także kapitanem angielskiej drużyny oraz uczestnikiem na 2003 Rugby World Cup, które wygrała jego drużyna).Następnie nadszedł czas na wręczenie pucharów. Ostatecznie w konkurencji zwyciężyła drużyna Dhamani (którą oficjalnie utworzono w 1969 roku). Podczas wręczania, miała miejsce mała wpadka - otóż jak książę szedł z nagrodą w ręku, nie zauważył szampana, który był jednym z prezentów dla zwycięzców, przez co o mało się nie przewrócił. Na szczęście sytuację opanowano, a szampan się nie stłukł ;).**********************************************************

Również tego dnia miał miejsce mecz piłki nożnej między Anglią a Wenezuelą, który miał decydować kto wygra tegoroczny FIFA U20 World Cup. Z tej okazji kilka godzin przed tym wydarzeniem, książę William wystosował list do Paula Simpsona, menadżera zespołu, że życzy drużynie powodzenia oraz gratuluje przejścia do wielkiego finału.


Tuż po zakończeniu piłkarskiego spotkania (Anglia wygrała z Wenezuelą 1:0), Pałac Kensington udostępnił wypowiedź księcia na temat zwycięstwa swoich rodaków : Ogromne gratulacje dla Anglii za wygraną w U20 World Cup - daje to wysokie nadzieje na wielką przyszłość angielskiej piłki nożnej!Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Copyright © 2016 The Cambridge and Sussex Family , Blogger