23 komentarze:

 1. Bardzo fajny post😃 dużo zdjęć których wcześniej nie widziałam😃 ostatnie zdjęcie obrazuje super samotne macierzyństwo Kate o którym ostatnio mówiła

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Co mówiła o macierzyństwie?

   Usuń
  2. Generalnie że kobiety często czują się samotnie gdy urodzą dziecko i musza same sobie radzić

   Usuń
  3. Jeśli ktoś nie ma niani i służby jak Kate, to rzeczywiście musi sobie sam radzić :)

   Usuń
  4. Tylko ktoś, kto nie ma dzieci może myśleć, że niania i służba załatwią wszystkie problemy.

   Usuń
 2. Super post,bardzo fajne zdiecia.Większości nie widziałam :)Szczególnie to drugie na ,którym Kate jest prawdopodopnie na imprezie i to na którym Wills gotuje i to z St.Andrews University :) ;)

  OdpowiedzUsuń
 3. Bardzo ciekawy post najciekawsze zdiecje z Williamem w kuchni☺,następne Kate na imprezie ze znajomymi ,zdjęcia Charlotte i George również piękne ;-)

  OdpowiedzUsuń
 4. Boże, dlaczego William musi tak szybko i tak bardzo łysieć... :( przypomniało mi się jakim 10-15 lat temu był ciachem :)

  OdpowiedzUsuń
 5. Ale William był przystojnym młodzieńcem. Bardzo szybko zaczął traciś wój urok, wielka szkoda. I po Georgu widzać, że tak samo, już nie jest taki piękny jak z okładki jak wcześniej. Miejmy nadzieję, że Charlotte z brzydkiego kaczątka stanie się łabędziem jednak. Jakbym nie widziałą innych jej zdjęć, to po tym http://1.bp.blogspot.com/-a6GGoiv2RWM/WSh5eNea-zI/AAAAAAAAHyk/Nr46x7rXt7Eae6LGSQuKbOqSg8qInPeYACK4B/s1600/tumblr_oq7gunJh721slejvvo2_1280.jpg myślałabym, że ma Zespół Downa. Ciekawe czy Kate i William zdecydowaliby się urodzić dziecko, gdyby rzeczywiście miało jakies wady. Tak mnie ta myśl nurtuje od informacji o jej dużymsztabie lekarzy z okresu ciąży.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Boże, co za głupoty. Jak można porównywać księżniczkę do dziecka z zespołem Downa? To, że ma malutkie oczy i opadające powieki, nie znaczy że już jest poważnie chore. Poza tym przecież i tak Pałac by ogłosił, że dziecko nie jest w pełni zdrowe, ale w oświadczeniu było napisane, że księżna urodziła ZDROWĄ DZIEWCZYNKĘ. Według mnie Charlotte to wykapany William, wystarczy spojrzeć na jego zdjęcia z dzieciństwa. Jego też by nazwaliście że ma zespół downa? Że ma małe oczy?To jest poważna sprawa, niektóre dzieci to dotyka, za co im bardzo współczuję. Nie rozumiem po co takie wyobrażenia...

   Usuń
  2. Tak to jest jak się czyta bez zrozumienia. Przeczytaj raz jeszcze: "Jakbym nie widziała innych jej zdjęć, myślałabym, że ma Zespół Downa". I faktycznie na tym zdjęciu wygląda jak dziecko z tym zespołem. Chceszna siłę wmówić innym, że wygląda inaczej tylko dlatego,że jest księżniczką? I może i jest podobna do ojca, ale oczy Williama nigdy nie wyglądały na Zespół Downa.

   Usuń
  3. Na tym zdjęciu faktycznie wygląda jak dziecko z downem, wiystarczy, że sobie porównasz je choćby z tym zdjęciem: http://www.przedciaza.com.pl/wp-content/uploads/2016/05/zespol-downa.jpg czy tym: http://www.niepelnosprawni.pl/files/www.niepelnosprawni.pl/public/zdjecia2009/en_dow.jpg

   To,że wygląda nie oznacza, że go ma.

   Usuń
  4. Masz rację, wygląda podobnie http://www.niepelnosprawni.pl/files/www.niepelnosprawni.pl/public/zdjecia2009/en_dow.jpg

   Usuń
  5. Boże, co za głupoty, księżniczka,to trzeba chwalić za urodę, której nie ma.... I na wskazanym zdjęciu wygląda jak dziecko z Downem. To fakt. Nikt nie pisze, że jest chora, lecz że tak wygląda.

   Usuń
  6. Fakt, że małe dzieci praktycznie nigdy nie są ładne, ale akurat nie to jest najważniejsze.

   Usuń
 6. Charlotte jest śliczna dziewczynka a opadające powieki ma po Windsorach

  OdpowiedzUsuń
 7. Prześliczne zdjęcia z ślubu i z Garden Party dla dzieci.

  OdpowiedzUsuń
 8. A ja dziś rano wspominałam film 'Pamiętnik księżniczki' i scenę z drugiej części gdy Mia miała wybrać potencjalnego narzeczonego. Na jednym ze zdjęć tam był Will i jak panie się rozmarzyły i mówiły, że jest przystojny, ale nie może być narzeczonym Mia'i bo jest w bezpośredniej linii do tronu ;)

  OdpowiedzUsuń
 9. Ma śliczne oczy, nieopadające powieki,nie przpomina chorego dziecka i w ogóle prześliczna dziewczynka ( nie piszę tego z sympatii,tylko dlatego że tak właśnie jest! ) Bardzo podobna do taty i dobrze bo jest przystojny. Nie przypomina babci, choć to nie ma znaczenia. Obiecałam sibie że nie będe tu zamieszczać komentarzy własnie przez tak głupie i niedorzezczne wpisy, ale nie wytrzymałam. Odpowiedzi mnie nie wzruszą. Pozdrawiam.

  OdpowiedzUsuń
 10. W Polsce W&K spotkają się z parą prezydencką,czy w Niemczech też spotkają się z prezydentem Niemiec i jego żoną?

  OdpowiedzUsuń
 11. Ludzie z wysoką pozycją społeczną i urodziwi już na starcie mają szacunek innych osób, na który inni muszą sobie zapracować. Księżniczka ma tyle dobrze, że nic nie będzie musiała robić i będą jej włazić w tylek. A jak będzie brzydka to zrobi sobie zabiegi upiększające, stać ją na to.

  OdpowiedzUsuń
 12. Czemu tam napisałaś ''smuteczki''? Sory, nie rozumiem tego haha

  OdpowiedzUsuń
 13. Trzecie zdjęcie jest słodkie, a czwarte piękne. ;)

  OdpowiedzUsuń

Copyright © 2016 The Cambridge and Sussex Family , Blogger