Znamy datę wizyty Kate i Williama w Polsce i Niemczech! + więcej

Około godziny 12:00 Pałac Kensington podał nowe szczegóły dotyczące oficjalnej wizyty księcia i księżnej Cambridge w Polsce i Niemczech! Otóż dziś podano w jakich dniach będzie miało miejsce to wydarzenie oraz jakie miasta mają w planach odwiedzić. Zapraszam do dalszej części!


Otóż potwierdzono, iż Kate i William złożą tam wizytę w dniach 17-21 lipca 2017 roku! Na początku mają zobaczyć uroki stolicy Polski, Warszawy (wtedy odbędzie się spotkanie z parą prezydencką), następnie Gdańska, a później przybędą do Niemiec, aby zwiedzić Berlin, Heidelberg oraz Hamburg.


Kolejne informacje czyli dokładny plan podróż zostanie podany w późniejszym terminie. 

************************************************************

A pro po prezentu Kate i Williama - na prawym pasku bocznym dodałyśmy przypomnienie o wysyłaniu swoich zdjęć z przydzieloną literką oraz ustalonymi przedmiotami, ale warto przypomnieć jeszcze raz tutaj. Otóż termin upływa 15 czerwca czyli zostały jeszcze 2 dni! Bardzo prosimy już o wysyłanie swoich fotografii, ponieważ osoby, które nie przyślą na czas, zostają zdyskwalifikowane, a ich miejsce zajmą osoby z listy rezerwowej.

Dla przypomnienia : swoje zdjęcia trzeba wysłać na e-mail :8 komentarzy:

 1. Wysyłacie powiadomienie o dotarciu zdjęcia?

  OdpowiedzUsuń
 2. Wow wspaniałe że odwiedza dwa miasta a czy będzie potem dokładny plan czyli o której gdzie się pojawią w Warszawie?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Na pewno pojawi się plan co po kolei odwiedzą, ale nie wiem czy będzie podana godzina ;)

   Usuń
 3. Czekałam na ogłoszenie daty od początku czerwca. Teraz wreszcie do mnie dotarło,że w Polsce Kate i William będą już za miesiąc.
  Myślę,że data najlepsza z możliwych. Mogą być obecni.podczas wizyty hiszpańskiej pary królewskiej 12-14 lipca i wrócą na 4 urodziny George.

  OdpowiedzUsuń
 4. Moje zdjęcie dostaniecie jutro- 15.06 :)

  OdpowiedzUsuń
 5. A zabiorą ze sobą Georga i Charlotte?

  OdpowiedzUsuń

Copyright © 2016 The Cambridge and Sussex Family , Blogger