Fryzura miesiąca - czerwiec + Kate i William w Polsce - pytanie!


5.


***

Znając plan wizyty i datę książęcej rodziny w Warszawie, chciałybyśmy się Wam zapytać, czy nadal jesteście zainteresowani spotkaniem z nami? :) Wszyscy się wtedy poznamy, możecie nam pozadawać pytania i wyrazić swoje opinie i propozycje dotyczące bloga. Wspólnie pogawędzimy może o rodzinie królewskiej? Pytamy, ponieważ chcemy wiedzieć, czy jest ktoś chętny ;)

Nie znamy jeszcze dokładnych godzin, ale stwierdziłyśmy że najlepiej będzie spotkać się po wizycie w Muzeum Powstania Warszawskiego, ponieważ w tym czasie Kate i William będą przebywać w Warsaw Spire. Później wspólnie udamy się do Łazienek Królewskich, aby jeszcze raz ich zobaczyć. 

Biorąc pod uwagę, że nie znamy Warszawy jakoś bardzo dobrze, chcemy się zapytać Wam - jeśli chcecie się spotkać, to w jakim miejscu? :) Najlepiej w takim, gdzie będzie nam wygodnie, może jakiś park, plac...? :) CZEKAMY NA WASZE PROPOZYCJE!


5 komentarzy:

 1. Ja napewno będę chciała przyjechać do Warszawy i spotkać się z Wami w oczekiwaniu na Kate o Williama☺
  Pozdrawiam Marlen

  OdpowiedzUsuń
 2. Ja też bardzo chętnie bym się z wami spotkała ! ;)

  OdpowiedzUsuń
 3. Ten komentarz został usunięty przez autora.

  OdpowiedzUsuń
 4. Ja też bardzo bym chciała się z Wami spotkać i wspólnie zobaczyć Kate i Williama na żywo, ale wtedy akurat będę nad morzem... Przykro mi, ale wiedzcie dziewczyny że robicie świetną robotę i na pewno podczas urlopu będę śledziła Wasz blog żeby zobaczyć jak przebiegała wizyta Kate i Williama u nas w Polsce 😊 Pozdrawiam Was serdecznie 😘

  OdpowiedzUsuń
 5. Ja będę na wakacjach nad morzem. Szczerze mówiąc bardzo chciałabym przyjechać do Warszawy i to z dwóch powodów: spotkanie z Wami i zobaczenie K&W oraz odwiedzenie mojej 5 letniej chrześnicy. Lecz niestety w tym czasie moi rodzice zorganizowali wyjazd nad morze- bardzo im zależy żeby spędzić ten czas całą rodziną, bo ostatnio mamy mało czasu żeby być wszyscy razem
  :(
  Pozdrawiam Was i czekam na obszerną relację z wizyty K&W w naszym kraju, może również Wasze zdjęcia i relacje.

  OdpowiedzUsuń

Copyright © 2016 The Cambridge and Sussex Family , Blogger