Książę William kończy pracę w East Anglian Air Ambulance!!!

Pałac Kensington wydał  oświadczenie, że książę William dzisiaj odbędzie swój ostatni dyżur w East Anglian Air Ambulance. Na początku roku Pałac Kensington poinformował, że w wakacje książę William zrezygnuje z pracy jako pilot helikoptera w East Anglian Air Amb, ponieważ ze względu na wiek królowej będzie odbywał więcej oficjalnych aktywności. 


Na koniec sierpnia razem z Kate i dziećmi przeprowadzą się także do Pałacu Kensington na stałe.


Książę William jako pilot helikoptera East Anglia Air Amb ratował życie ludziom przez 2 lata. 
"Jestem wdzięczy, że mogłem tego doświadczyć. Chciałbym podziękować moim kolegom i koleżankom z drużyny oraz ludziom, dzięki którym mogłem służyć." 

Dzisiaj książę wieczorem odbędzie swój ostatni dyżur. PRZECZYTAJ TAKŻE POPRZEDNIĄ NOTKĘ - Odpowiedź od Elżbiety II

7 komentarzy:

 1. No to mam nadzieje, że razem z Kate zaczną się bardziej angażować w życie publiczne i oficjalne wyjścia. Dzieci odchowane, praca porzucona, można rzucić się w wir obowiązków dworskich.

  OdpowiedzUsuń
 2. Przeprowadzą się na stałe do Pałacu Kensington? Gdzie mieszkali dotychczas? Myślałam, że w Kensington właśnie. Pozdrawiam :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Przez kilka lat mieszkali w Anmer Hall w Nortfolk ;)

   Usuń
 3. Widać,że ta praca sprawiała mu ogromną satysfakcję. Latał swoimi ukochanymi helikopterami i ratował ludziom życie,choć wcale nie musiał tego robić,mógł siedzieć w pałacu i odbywać sztywne,oficjalne wyjścia. Pewnie,że do takiej roli jest powołany,ale właśnie dopiero teraz przyszedł czas na zwiększenie obowiązków. Cieszę się,że mogli spędzić te kilka lat na wsi, wychowując dzieci w spokoju,w zdrowym powietrzu. Teraz jednak przyszedł czas na zmiany. Nam bardziej się to podoba,im pewnie mniej,ale będzie też im wygodniej. Już nie będą mieć problemów z transportem,logistyką,gdy będą mieszkać w Londynie.

  OdpowiedzUsuń
 4. Appreciate the recommendation. Will try it out.

  OdpowiedzUsuń
 5. I know this site gives quality based articles and other information, is there any other site which
  provides such things in quality?

  OdpowiedzUsuń
 6. Good answers in eturn of this matter with solid arguments
  and telling the whole thing concerning that.

  OdpowiedzUsuń

Copyright © 2016 The Cambridge and Sussex Family , Blogger