Nowe zdjęcia Kate!

Co prawda ślub i wesele Pippy Middleton i Jamesa Matthewsa miało miejsce 1,5 miesiąca temu, to dopiero teraz pojawiły się nowe zdjęcia gości przybywających na przyjęcie weselne, które odbyło się w ogrodach posiadłości państwa Middleton.


Pojawiły się także nowe zdjęcia księżnej Kate. Na początku mówiło się, że te zdjęcia nie pochodzą z 20 maja, ale jak się lepiej przyjrzeć na zdjęciu, można dostrzec kapelusz oraz kolczyki, w których zaprezentowała się podczas ważnego dnia swojej siostry.


Jak widać na zdjęciach, po zakończeniu nabożeństwa, Kate postanowiła się przebrać w sukienkę z kwiatowymi wzorami. Na razie nie wiadomo czyjego jest projektu.


8 komentarzy:

 1. Czy to już oficjalnie że Kate i William nie pojawią się na bankiecie na cześć hiszpańskiej pary królewskiej?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Nie, Pałac Buckingham nie ma w zwyczaju publikować listy gości na oficjalnym bankiecie, więc właściwie nie wiadomo, czy Kate i William się na nim pojawią ani kogo jeszcze zobaczymy

   Usuń
  2. Bardzo dziękuję za odpowiedź! ;)

   Usuń
 2. Hej dziewczyny! ;)
  Dla zainteresowanych osób wizyta Williama i Kate na Facebooku jest grupa Królewscy Fani i Blogerzy oraz konwersacja, w której się dogadujemy co i jak gdzie kiedy robimy. W razie pytań pisze do Marleny z Swedish Princess Blog :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Ja bym raczej powiedziała, że zdjęcia zrobiono przed ślubem, jako że Kate przyjechała w innej sukience i później się przebrała, ale mogę się mylić ;)

  OdpowiedzUsuń
 4. Na przjęcie weselne w takiej sukience? Raczej krój ma dzienny i wzory też.

  OdpowiedzUsuń
 5. Uwierzycie,że już za tydzień K&W przylecą do Polski?

  OdpowiedzUsuń
 6. Podobnież sukienka jest projektu Zary. http://jastrzabpost.pl/moda/ksiezna-kate-w-sukience-z-zary-na-slubie-pippy-middleton-cena_544049.html

  OdpowiedzUsuń

Copyright © 2016 The Cambridge and Sussex Family , Blogger