Nowy dokument o księżnej Dianie z udziałem księcia Williama i Harry'ego + książę William na meczu polo

W tym roku minie 20 lat od śmierci księżnej Diany. Już jakiś czas temu informowałyśmy Was, że książę William, Harry i Kate zaczynają powoli nagłaśniać tę sprawę. Dzisiaj dowiedzieliśmy się, że synowie Diany postanowili wystąpić w najnowszym dokumencie o niej.


Nowy dokument o nazwie "Our Mother: Her Life and Legacy" zostanie wyemitowany w telewizji ITV już niebawem (podobno jeszcze w tym miesiącu). Opowiada o życiu księżnej, ale nie będzie to kolejna zwykła biografia... tym razem William i Harry postanowili sami opowiedzieć o swojej matce. Przeglądając albumy z jej zdjęciami, komentują je i wspominają.

Studying a photo of Diana (shown) holding him whilst pregnant with Prince Harry, Prince William says: 'Believe it or not, you and I are both in this photograph, you're in the tummy'

Harry powiedział m.ni.: "To pierwszy raz, kiedy publicznie, razem, we dwójkę, mówimy o naszej mamie."

"To była nasza mama. Nadal jest naszą mamą."

"Oczywiście, jako syn, chciałbym powiedzieć, że była najlepszą mamą na świecie. Z całą pewnością by nas teraz przytuliła z miłości."

William, przyglądając się zdjęciu powyżej powiedział: "Wierz mi lub nie, ale obaj jesteśmy na tym zdjęciu, ty jesteś w brzuchu."

"Potrafiła cieszyć się normalnym życiem, śmiała się, bawiła. Wiedziała, że za murami obronnymi istnieje normalny świat."

The documentary, which is due to air on ITV later this month, will explore the relationship between Princess Diana and her two children

FRAGMENT

***
Wczoraj książę William ponownie wziął udział w charytatywnym meczu polo w Norfolk.

Książę grał w drużynie Tarmac, przeciwko drużynie Feedmark. Ostateczny wynik to: 4-4.

Sponsorami, którzy przeznaczyli ponad 90,000 funtów na organizacje, które patronuje książę byli SkillForce i English Schools Swimming Association.

The Duke of Cambridge during the prize giving presentation after the match. Picture: Lee Blanchflower.

2 komentarze:

  1. Chciałabym zobaczyć cały dokument

    OdpowiedzUsuń
  2. Mam nadzieję, że jak pojawi sie cały dokument będzie można go gdzieś zobaczyć.

    OdpowiedzUsuń

Copyright © 2016 The Cambridge and Sussex Family , Blogger