Książę William na gali The Children's Trust

Dziś w godzinach wieczornych odbyło się The Children's Trust Gala, która została głównie zorganizowana przez organizację SkillForce, której od kilku lat patronuje książę William. Ze względu na swój patronat i zaangażowanie w pomoc innym, na tym wydarzeniu nie mogło go zabraknąć. 

WPA Pool/Getty Images Europe

Książę William aktywnie bierze udział w różnego rodzaju akcjach SkillForce. Ostatnio, jeszcze w tym roku wraz z organizacją uruchomił nowy program o nazwie The Prince William Award, który miał na celu pomóc małym dzieciom w przedziale wiekowym 6-14 lat w dążeniu do celu, zaufania innym ludziom czy zwiększenia pewności siebie.

WPA Pool/Getty Images Europe

Tego typu nagrody zostały rozdane 220 brytyjskim szkołom. W czasie tego wydarzenia Jego Królewska Wysokość miał okazję porozmawiać z przedstawicielami placówek oraz dowiedzieć się, w jaki sposób starają się pomagać swoim uczniom.

WPA Pool/Getty Images Europe

Dzisiejsza gala została wykonana w stylu cyrkowym, który był tematem przewodnim imprezy. Już na samym wejściu specjalny gość został powitany przez Elaine Paige, organizatorkę całego wydarzenia oraz Davida Williamsa, którego możecie kojarzyć z brytyjskiego Mam Talent, który zasiada tam w jury.

https://twitter.com/KensingtonRoyal

Już na samym początku gali William wygłosił swoje krótkie przemówienie, w którym powiedział m.in:

Dawanie dziecku odwagi, zaufania i odporności jest dowodem wielkiej miłości i zaangażowania w jego sukces [...] Jeśli takie umiejętności nie są nauczane w młodym wieku, bardzo trudno jest się ich uczyć jako osoba dorosła [...] Bądźmy ambitni i dajmy dzieciom w naszym kraju szansę na realizację swojego potencjału.

WPA Pool/Getty Images Europe

W czasie tego wydarzenia miał okazję pokonwersować z innymi zaproszonymi gośćmi  na temat dzisiejszego wydarzenia. Jak już wiadomo, książę William również stara się aby jego dzieci, George i Charlotte nie marnowali swoich zainteresowań, umiejętności, bo wie, że jeśli tak nastąpi, będą mieć ciężej w swoim przyszłym, dorosłym życiu.

WPA Pool/Getty Images Europe2 komentarze:

  1. Już wiadomo,że księżna Kate przybędzie na koncert sama. Nie mogę się doczekać najbliższych wyjść!

    OdpowiedzUsuń
  2. Rozumiem, że to wyjście Williama, ale ja cały czas czekam aż nastapi moment w którym niespodziewanie pojawi się z żoną.

    OdpowiedzUsuń

Copyright © 2016 The Cambridge and Sussex Family , Blogger