W oczekiwaniu na trzecie Royal Baby część 2 - kiedy się urodzi?

Witajcie! Dziś kolejna część naszej dyskusji na temat trzeciego dziecka Kate i Williama, które przyjdzie na świat wiosną 2018 roku! Tym razem zajmiemy się szacowaną datą narodzin nowego członka Brytyjskiej Rodziny Królewskiej.Na razie jedyne co wiemy to to że maleństwo przyjdzie na świat w kwietniu 2018 roku. Już od samego początku ogłoszenia ciąży księżnej, brytyjskie media ustalają, kiedy dokładnie kolejny książę/księżniczka zawita na świat.Niektóre media spekulują, że dziecko prawdopodobnie przyjdzie na świat pod koniec kwietnia, a nawet uważają, że może sprawić prezent swoim rodzicom na 7.rocznicę ślubu, która przypada na 29 kwietnia 2018 roku!Możemy także zerknąć na krótki kalendarz urodzin oraz wydarzeń w Brytyjskiej Rodzinie Królewskiej , które miały miejsce w kwietniu:

9 kwietnia - Rocznica ślubu księcia Karola i księżnej Camilii
21 kwietnia - Urodziny Królowej Elżbiety II
29 kwietnia - Rocznica ślubu księcia Williama i księżnej Kate

PopSugar

A jakie jest Wasze zdanie na ten temat? Również postanowiłam zrobić ankietę dotyczącą tego, w której połowie kwietnia Kate i William zostaną rodzicami. Czekam na Wasze opinie w komentarzach, a także na Wasze głosy w ankiecie.

http://thecambridgees.tumblr.com
24 komentarze:

 1. Excellent post. I definitely love this site. Stick with it!

  OdpowiedzUsuń
 2. Co myślisz o tych plotkach ze Kate urodzi bliźniaki?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Myślę, że to nieprawda, aczkolwiek wszystko może się zdarzyć ;).

   Usuń
 3. Obstawiam dzień po urodzinach królowej - 22 kwietnia.

  OdpowiedzUsuń
 4. Szacowana data porodu nowego członka rodziny. Powinno być szacowana data narodzin. Poród będzie księżnej nie dziecka. Pozdrawiam.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. :) gratuluję bloga i Waszej wiedzy. Tak sobie myślę, że może warto zrobić notkę odnośnie "niepomalowanych paznokci"?

   Usuń
  2. Yyyy... a czy każda kobieta musi mieć pomalowane paznokcie ? Bez przesady!! Wystarczy, że Kate ma zadbane dłonie.

   Usuń
  3. Nie musi :) chodziło mi o to że kobiety w rodzinie królewskiej paznokci raczej nie malują. W komentarzu pod jedną z wcześniejszych notek ktoś miał z tym problem :) dla mnie temat jest ciekawy. Np. ulubiony lakier Królowej to ballet slippers :)

   Usuń
  4. Ma krzywe linie uśmiechu co nawet na jednym z tutejszych zdjęć widać. Palec serdeczny ma paznokieć dłuższy niż reszta a i tak nie dociera do konca palca. Za to inne są krótsze. Mnie to bardzo razi. Taki mankament mam sama niestety i staram się to tuszować. Kate niestety ekaponuje coś, co ma nieładne.

   Usuń
 5. uważam, że Maleństwo urodzi się w marcu. ogłoszono tak aby zmylić zainteresowane społeczeństwo.

  OdpowiedzUsuń
 6. Byłoby super,gdyby księżna urodziła pod koniec kwietnia,bo będę już wtedy po zakończeniu roku szkolnego ;) Ale tak szczerze sądzę,że dziecko może przyjść na świat po 15 kwietnia. Ciekawa jestem też pory urodzenia. George urodził się po południu,księżniczka Charlotte rano. Ale w obu przypadkach księżna mniej więcej o tej samej godzinie przyjeżdżała do szpitala. Ciekawe czy teraz będzie podobnie. Pozdrawiam,Weronika :)

  OdpowiedzUsuń
 7. Fajnie by było gdyby Royal Baby 3 urodziło się 21 kwietnia

  OdpowiedzUsuń
 8. Nie mogę doczekać się notatki Jaki jest ulubiony kolor księżniczki Charlotte?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Podczas ostatniego z wyjść Księżna wspomniała, że różowy :)

   Usuń
  2. No i pomysł na notkę spalony ;)

   Usuń
  3. Po co robić notkę,skoro można na to odpowiedzieć jednym słowem? Trochę to bez sensu

   Usuń
  4. Gdyby tak było, to na wszystkich serwisach plotkarskich nie pojawiałyby się żadne artykuły, bo praktycznie każde są ,,naciągane'' ;).

   Usuń
 9. Oto jest pytanie: )Po historii z George i Charlotte niczego nie można być pewnym:)Myślę,że jednak druga połowa kwietnia co najmniej.

  OdpowiedzUsuń
 10. Moim zdaniem Royal baby nr3 urodzi się pod koniec kwietnia. Fajnie by było gdyby dziecko urodziło się 21 lub 29 kwietnia

  OdpowiedzUsuń
 11. Trudno powiedzieć, George urodził się w lipcu w drugiej pod koniec a mówiono o pierwszej, a Charllotta 2 maja a mówiono o końcu kwietnia wiec przypuszczam że jak się mówi o początku kwietnia to będzie to koniec kwietnia może właśnie fajnie by było 21 w urodziny królowej albo 29 w rocznice ślubu rodziców ale będzie to pośrodku tych dat 27 kwietnia. zobaczymy jak to będzie pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń
 12. Obstawiam małą księżniczkę, która urodzi się 18 kwietnia :)

  OdpowiedzUsuń
 13. Też jestem w ciąży i mam termin na 6 kwietnia :) i mój brzuszek jest ciut większy a przytyłam książkowo... myślę że księżna Kate urodzi później :)

  OdpowiedzUsuń
 14. Może w końcu post o protokole królewskim - manicure. Dzisiaj w Szwecji księżna Sofia obchodzi 33 urodziny i zostało wydane zdjęcie księżnej w pomalowanej paznokci w kolorze bordo, zgodne z protokołem królewskim ?

  OdpowiedzUsuń

Copyright © 2016 The Cambridge and Sussex Family , Blogger