Księżna Kate oddała włosy fundacji robiącej peruki dla dzieci!

Jakiś czas temu na pewno zauważyliście, że księżna Kate skróciła swoje długie, gęste i lśniące włosy.Prywatny fryzjer księżnej Kate, Joey Wheeler, zdradził, że cztery miesiące temu był w Pałacu Kensington i skrócił włosy księżnej o około 18 cm. Catherine poprosiła go, aby zabrał je i wysłał do fundacji Little Princess Trust, która zajmuje się tworzeniem peruk dla małych dziewczynek, które straciły swoje włosy podczas walki z nowotworem.

Joey Wheeler na co dzień pracuje w salonie Richard Ward Hair w Chelsea. Fryzjer regularnie bywa u księżnej, aby odświeżyć jej fryzurę.***
Zapraszamy do zadawania pytań > poprzednia notka KLIK

14 komentarzy:

 1. Kate dawno tak pozytywnie mnie nie zaskoczyła :)

  OdpowiedzUsuń
 2. No i super włosy odrosną, zmiana jest konieczna czasami :D A włosy przydadzą się komuś bardziej wiele młodych dziewczyn a nawet dzieci oddaje swoj włosy na peruki. Kate wyglądała by w tej długości naprawdę fajnie, gdyby tak mocno jej nie stylizowali delikatnie naturalnie podkręcili a nawet proste włosy napewno by ja odmłodziły :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Czy 29 stycznia będzie jakieś oficjalne powitanie na lotnisku?

  OdpowiedzUsuń
 4. I wyjaśniło się ,dlaczego podcięła włosy.To piękny gest,rzadko spotykany,ja mówię szczerze,że bym się chyba na to nie zdecydowała,a księżna ścięła swoje słynne włosy,aby ofiarować je chorym dziewczynkom. I zrobiła to bez rozgłosu- to pięknie o niej świadczy.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Żadko spotykany ? Wcale nie naprawdę wiele osób to robi, nawet dzieci. U mnie na uczelni często są takie akcje i jest więcej chętnych niż fryzjerów i są kolejki. U mojego fryzjera też często są takie akcje i sam jest zdziwiony ile osób oddaje włosy. Zreszta sama bardzo często w ostanim czasie słyszę, że ktoś oddał włosy na peruki. Bardzo często komentujesz Kate jeżeli jest twoja inspiracją bo zawsze ją podziwiasz. To masz okazje się zainspirować tak naprawdę w realnym życiu. Pozdrawiam :)

   Usuń
  2. Chociażby z celebrytów, Harry Styles ostatnio oddal wlosy na dokladnie ta sama fundacje :)

   Usuń
 5. Ślicznie Kate wygląda w krutszych włosach :)
  Kate bardzo pozytywnie mnie zaskoczyła :)

  OdpowiedzUsuń
 6. To niezwykle piękny gest Kate :);)

  OdpowiedzUsuń
 7. Chciałabym oddać swoje włosy dla chorych dzieci, niestety mam zniszczone a takich nie przyjmują. Oczywiście nie poddaje sie i może uda mi się kiedyś oddać :)

  OdpowiedzUsuń
 8. Ładny gest. Niestety nie wszystkie włosy przyjmują, moje są farbowane dosyć mocno i nie wchodzą w rachubę.

  OdpowiedzUsuń
 9. Zuzia Kiedy pojawi się nowy filmik na your majesty :)

  OdpowiedzUsuń
 10. Nie wiem czy to jest prawda o włosy bab peruki nie mogą być farbowane a Kate wiadomo farbuje. Jeszcze 18 cm ścisła No nie wiem musiała by mieć wcześniej naprawdę długie włosy lub bardzo dużo ściąć a nie było tak..

  OdpowiedzUsuń

Copyright © 2016 The Cambridge and Sussex Family , Blogger