List księżnej Kate do East Anglia's Children's Hospices

8 stycznia, na oficjalnej stronie EACH, pojawiła się informacja, że Jej Królewska Wysokość napisała list, zapowiadający kontynuowanie swoich działań w ramach patronatu nad tą organizacją.

Kate Middleton Style
Postanowiłam przetłumaczyć całą treść listu:
Ogromny sukces został osiągnięty przez East Anglia's Children's Hospices. Dzięki ciężkiej pracy osób zaangażowanych w Nook Appeal, oficjalnie rozpoczęła się budowa nowego hospicjum, które będzie się znajdować w samym sercu Nortfolk. Miałam szczęście spotkać się z rodzinami, które korzystają z usług EACH, a rok temu odwiedziłam hospicjum w Quidenham.
dailymail.co.uk


Spędzanie czasu z rodzinami oraz słuchanie, jakie wsparcie zapewnia EACH, uświadomiło mi to, jak wspaniała jest ta organizacja: Jestem ogromnie dumna z tego, że jestem jej patronką. Jako jedno z najstarszych hospicjów znajdujących się w Wielkiej Brytanii, Quidenham jest domem dla wielu rodzin od ponad 20 lat.
Pinterest
Plany dotyczące nowego hospicjum sugerują, że organizacja EACH będzie w stanie zapewnić jeszcze lepsze wsparcie, większej liczbie dzieci oraz rodzin w Nortfolk, jako hospicjum XXI wieku. Podziwiam poświęcenie, hojność i osiągnięcia pracowników oraz wolontariuszy organizacji charytatywnych. Czekam na dalsze postępy tej kampanii.
Daily Mirror 
Mam nadzieję, że zrealizujemy marzenia rodzin zamieszkujących Nortfolk oraz nadal będziemy odmieniać innym życie.
https://www.each.org.uk/


6 komentarzy:

 1. Dzięki za przetłumaczonie i piękne zdjęcia jako ilustracja.Księżna kilkakrotnie wsparła zbiórkę pieniędzy na budowę hospicjum i myślę,że na pewno pojawi się z dumą na jego otwarciu.

  OdpowiedzUsuń
 2. Mam wrażenie że Kate robi się coraz bardziej sztuczna. Te same spojrzenia, sztuczne, planowane ruchy a gdzie trochę spontaniczności ? Gdzie jest ona ?
  Za bardzo dążyła i dąży do dogodzenia królowej.

  OdpowiedzUsuń
 3. Dlaczego Kate i William nie podróżują poza WB i terytoriach jej podległych ?
  Mam namyśli podróże nie oficjalne.
  Przez to mam wrażenie że żyją w zamkniętym kokonie widzą WB przez różowe okulary, jako państwo najlepsze i najdoskonalsze.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Podróżują byli w Niemczech h w Polsce teraz Szwecja Norwegia Indie USA Buthan

   Usuń
  2. Byli też ze dwa razy w Kanadzie, Nowy Jork, Australia

   Usuń
  3. Napisałam NIE oficjalne podróże.

   Usuń

Copyright © 2016 The Cambridge and Sussex Family , Blogger