Książę William na prezentacji nowej inicjatywy zdrowia psychicznego

Dziś książę William był obecny na konferencji na temat zdrowia psychicznego, podczas której zaprezentował nową inicjatywę kampanii HeadsTogether, która została stworzona we współpracy z Mind Charity. Oficjalnie zostanie wprowadzona we wrześniu 2018 roku.

Chris Jackson/Getty Images Europe


Tym razem kolejny pomysł Jego Królewskiej Wysokości związany jest ze zdrowiem psychicznym w miejscach pracy. W czasie Unilever's Workplace Wellbeing Conference, omawiano obecny stan zdrowia psychicznego ludzi w pracy oraz specjalne badania przeprowadzone na Brytyjczykach.

Chris Jackson/Getty Images Europe

Nowa inicjatywa będzie się składać ze strony internetowej Mental Health at Work oraz specjalnych szkoleń online, która wyposaży miejsca pracy w różnego rodzaju narzędzia, szkolenia w celu stworzenia dobrego środowiska pracy.

https://twitter.com/KensingtonRoyal

Następnie książę William wygłosił swoje przemówienie (postanowiłam przetłumaczyć jego fragmenty):
Dwa lata temu, wraz z Catherine i Harrym, rozpoczęliśmy krajową rozmowę na temat zdrowia psychicznego. Wszyscy wiedzieliśmy, że ta kwestia leży u podstaw wielu przyczyn, na których nam zależy - niezależnie od tego czy chodzi o zdrowie dzieci i rodzin, opiekę nad weteranami wojennymi, zwalczanie bezdomności lub epidemia samobójstw. Dzięki kampanii HeadsTogether, pracujemy z partnerami, aby rozpowszechnić komunikat: same rozpoczęcie rozmów na temat zdrowia psychicznego mogą mieć wielkie znaczenie.
https://twitter.com/KensingtonRoyal

Cieszę się, że The Royal Foundation oraz Mind Charity wprowadzą we wrześniu nowy program na temat zdrowia psychicznego w miejscach pracy, aby wesprzeć wszystkich pracowników jak i pracodawców w całym kraju - w szczególności małe i średnie przedsiębiorstwa, które często mają trudności ze znalezieniem zasobów [...] Jestem przekonany, że możemy i będziemy w stanie zmieniać sposób, w jaki myślimy o zdrowiu psychicznym w Wielkiej Brytanii. Dziękuję za poświęcony czas i wsparcie.
Chris Jackson/Getty Images Europe

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Copyright © 2016 The Cambridge and Sussex Family , Blogger