Księżna Kate na spotkaniu w Pałacu Kensington + więcej

Dziś księżna Kate odbyła niezapowiedziane wyjście na temat swojego patronatu nad organizacjami związanymi z tenisem. Już od pewnego czasu jest wiadome, że Kate uwielbia oglądać zmagania tenisistów, lecz dzisiejsze spotkanie dotyczyło innej sprawy, ale również związaną z tą dyscypliną sportową.

https://twitter.com/KensingtonRoyal

Jej Królewska Wysokość zorganizowała spotkanie dla przedstawicieli organizacji takich jak: British Tennis, Wimbledon czy Coach Core. Również byli na nim obecni Judy Murray - matka znanych brytyjskich tenisistów, Andy'ego i Jamie'go Murraya oraz Tim Henman.

Głównym celem dzisiejszego wydarzenia było omówienie nowych inicjatyw, które zostaną specjalnie utworzone dla dzieci na terenie całej Wielkiej Brytanii, a także zapewnienie jeszcze większego dostępu do sportu na poziomie lokalnym. Niestety Pałac Kensington opublikował tylko jedno zdjęcie ze spotkania. 

CO KATE MIAŁA NA SOBIE:

Płaszczyk - Goat (miała go już na sobie podczas wizyty w Hornsey Road Children's Centre)

*********************************************************

Jak podają niektóre źródła na Twitterze, księżna Kate odbyła prywatne spotkanie z Nicolasem Gibbem - obecnym ministrem stanu ds. reformy szkolnej. Swoje stanowisko sprawuje od lipca 2014 r. Nie pojawiło się żadne zdjęcie z tego wydarzenia.


10 komentarzy:

 1. Kate zaskoczyła mnie tym,jak dużo odbywa ostatnio wyjść,szczególnie w ostatnim stadium ciąży.Pewnie już jednak tylko marzy o odpoczynku.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Na pewno jest jej cięźko teraz. Znam ten stan. Fajna dziewczyna. Powinna już zająć się tylko sobą i dziećmi.

   Usuń
  2. Bardzo możliwe, że większa ilość wyjść jest spowodowana niezbyt pochlebnymi opiniami o Kate i jej zaangażowaniu. Gdzieś w internecie pojawiły się wyliczenia ile razy Kate miała swoje wyjścia w ubiegłych latach i wychodziło na to, że było ich zdecydowanie mniej niż u księcia Filipa, który przecież ma swoje lata. Myślę, że to może mieć związek, ale jednocześnie bardzo podziwiam Kate, bo widać, że jest jej już ciężko. Wygląda fenomenalnie w ciąży, ale na pewno ma ochotę już teraz odpoczywać :).

   Usuń
  3. A po czym widzisz, że jej ciężko? Ja pracowałam do porodu i czułam się ok.

   Usuń
  4. Może po tym, że jest cała opuchnięta i ma też opuchnięte nogi? :)

   Usuń
 2. Lubię Kate w takich bardziej naturalnych włosach :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Spotkanie w pałacu Kensington, a Kate w płaszczu...

  OdpowiedzUsuń
 4. Również o tym pomyślałam... wszyscy obecni na spotkaniu bez okryć wierzchnich, a Kate, jako osoba honorowa, zapraszająca (nie wypada użyć słowa "gospodyni spotkania") w płaszczu... w dodatku w Pałacu Kensington, który jest również jej domem i oficjalną siedzibą Duchess i Duke'a Cambridge...

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Z tymi płaszczykami w środku ma jakiś problem, nie wiem moim zdaniem stylistki powinny jej odradzić takie ubranie się bo to naprawdę wyglada średnio. Jak można próbować zrozumieć naciągnięte teorie, że nie ma kto odebrać od niej płaszcza jak gdzieś wychodzi to w swoim „domu” ktoś by się znalazł. Może to faktycznie jakieś ekstrawagancja w jej wydaniu jak ktoś kiedyś napisał choć trochę nie namiejscu wyglądająca, dająca wrażenie dystansu do rozmówców i chęci szybkiego zakończenia spotkania. Bo jak by ktoś przyszedł do mnie w gości i nie ściągnoł płaszcza to czuła bym, że nie chce ze mną spędzić zbyt wiele czasu i chce jak najszybciej wyjść.

   Usuń
 5. Jako jedyna wystąpiła w płaszczu. Mieszka w pałacu więc chyba nie musiała go zakładać

  OdpowiedzUsuń

Copyright © 2016 The Cambridge and Sussex Family , Blogger