Jak szpital św. Marii w Londynie przygotowuje się na narodziny 3 Royal Baby?

Ponieważ już nastał kwiecień, wielkie oczekiwanie na trzecie Royal Baby zaczyna powoli wzrastać! Na Twitterze pojawiło się kilka ciekawych informacji dotyczących Szpitala św. Marii w Londynie, gdzie prawdopodobnie przyjdzie na świat kolejna pociecha Kate i Williama. Zapraszam do dalszej części!

Vimeo

27 marca Arthur Edwards, fotograf The Sun, na swoim koncie na Twitterze opublikował zdjęcie przedstawiające Lindo Wing - miejsce, w którym pojawi się para książęca ze swoim dzieckiem (jeśli poród nastąpi w tym szpitalu). 

Arthur Edwards / Zimbio

Jak można zobaczyć na fotografii, nawet na zewnątrz rozpoczęły się przygotowania do przyjęcia ciężarnej Jej Królewskiej Wysokości. Mówi się, że specjalnie na tę okazję pomalowano balustrady. Arthur Edwards skomentował sytuację w dość zabawny sposób: Przypuszczam, że nigdy nie jest za wcześnie, aby przyzwyczaić się do zapachu świeżej farby.

https://twitter.com/ArthurJEdwards

Ponadto na koncie Gert's Royals pojawiło się wspomnienie wydarzeń, które miały miejsce przed narodzinami księżniczki Charlotte w 2015 roku.

9 kwietnia - Spotkanie z dziennikarzami w Pałacu Kensington
15 kwietnia - Zamknięcie parkingu 
16 kwietnia - Ustawienie się prasy i dziennikarzy pod Lindo Wing
30 kwietnia - Przedłużenie ograniczenia parkowania do 15 maja
2 maja - Narodziny księżniczki Charlotte

AOL.com

Również w sieci pojawiły się informacje na temat parkowania pod Szpitalem św. Marii. Mówi się, że jego ograniczenie zostanie wprowadzone 10 lub 11 kwietnia. Jednak należy tę informację traktować z przymrużeniem oka, dopóki Pałac Kensington lub jakieś zaufane źródło nie zabierze głosu w tej sprawie.

Toronto Star


12 komentarzy:

 1. Czyli nadal musimy czekać: )Z Charlotte czekaliśmy cały miesiąc,ale potem wszystko potoczyło się błyskawicznie.

  OdpowiedzUsuń
 2. Najlepsze jest to, że nikt nie potwierdził, że tam rodzi. Ale dobra post musi być.

  OdpowiedzUsuń
 3. Jeśli Kate nie będzie tam rodzić to w jakim innym szpitalu by rodziła?

  OdpowiedzUsuń
 4. Już nie mogę się doczekać kiedy Kate urodzi

  OdpowiedzUsuń
 5. Raczej wszystko wskazuje że tam będzie rodzić, wiec o co sie spinacie XD

  OdpowiedzUsuń
 6. To prawda jakby nie miała tam rodzić to po co mieliby zamykać parking

  OdpowiedzUsuń
 7. Dziewczyny, jak myślicie, gdyby Kate na początku ciąży dowiedziała się, że płód będzie obciążony wadami, to czy usunęłaby ciążę? Zastanawiam się czy nie dlatego wiadomośc o ciąży jest podawana mediom dopiero po jakimś czasie, żeby Kate i William mieli czas zrobić badania. Temat trochę drażliwy , dlatego mam nadzieję, że odpowiedzi będą w miarę na poziomie.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. A skąd dziewczyny miały by to wiedzieć, przecież nie znają ich osobiście ani ich poglądów wiec to raczej bez sensowne pytanie.

   Usuń
  2. Wiadomości o jej ciąży są podawane szybciej niż w przypadku innych kobiet z rodzin królewskich, a nie jak twierdzisz później, bo albo odwołała wyjśviw albo trafiła do szpitala

   Usuń
  3. Po prostu w pierwszych tygodniach ciąży jest niezwykle łatwo o samoistne poronienie. Nawet bliskim osobom na ogoł oznajmia się szczęśliwą nowinę dopiero wtedy, gdy sytuacja się nieco ustabilizuje. Dlatego zupełnie mnie nie dziwi ogłaszanie ciąż później. Lepiej niż potem dementować, tłumaczyć poronienie itp.

   Usuń
  4. W sumie Kate w ramach swoich królewskich obowiązków odwiedza szpitale dla chorych dzieci i w czasie spotkań ze zgromadzonymi na ulicy chętnie wita się z chorymi na wózkach. Choć trudno mi powiedzieć czy ona sama zgodziłaby się na chore dziecko. Poza tym Kate nie rodzi zwykłe dzieci, ale królewskie , następcę tronu (Charlotte jest po Georgu kolejna w sukcesji do tronu, jest nawet przed swoim wujkiem Harrym), zatem czy Kate w ogóle mogłaby usunąć ewentualnego następcę tronu? No ale tu jest mowa o upośledzonym płodzie , zatem chore dziecko raczej nie liczyłoby się w sukcesji do tronu. Ciekawa czy protokół określa czy Kate potrzebowałaby zgody królowej na aborcję. Zuzia i Julka znają się na protokole. Poza tym królowa jest w UK głowa kościoła , a kiedy William zostanie królem , to on będzie głowa kościoła , a przecież kościół odrzuca aborcje... Suma sumarum bardzo ciekawa kwestia, choć bardzo skomplikowana... :-)

   Usuń

Copyright © 2016 The Cambridge and Sussex Family , Blogger