TO CHŁOPIEC! KSIĘŻNA KATE URODZIŁA SYNKA! - LIVE BLOG

Księżna Kate urodziła SYNKA!!19:05 
- Wieczorem pojawi się podsumowanie dzisiejszego dnia. Dziękujemy, że byliście z nami! W najbliższych dniach także będzie się działo - poznamy imiona małego księcia, a także niedługo na pewno pojawią się nowe oficjalne zdjęcia.

19:03 - Do kogo podobny? ;)19:01 - Więcej zdjęć. Niedługo powinny pojawić się fotografie z bliska małego księcia, które robione były przez reporterów w helikopterze.

18:59 - Moment wyjścia ze szpitala


18:56 - Para z synkiem opuściła szpital.18:55 - Więcej zdjęć:18:50 - SĄ!!!18:30 - KATE, WILLIAM I ICH SYNEK OPUSZCZĄ SZPITAL ZA 45 MINUT!!!

18:20 - Rzecznik wydał także oświadczenie "Ich Królewskie Wysokości chciałby podziękować wszystkim pracownikom w szpitalu za opiekę i leczenie które otrzymali. Chcieliby również podziękować wszystkim za ciepłe życzenia."

18:19 - JEST OFICJALNE POTWIERDZENIE IŻ KATE, WILLIAM I ICH MAŁY SYNEK JESZCZE DZIŚ OPUSZCZĄ ST.MARY'S HOSPITAL. GEORGE I CHARLOTTE MAJĄ ODDZIELNIE WRÓCIĆ DO DOMU ZE SWOJĄ NIANIĄ!

18:14 - Chciałybyśmy wysłać coś najmłodszemu członkowi BRK, ale wpadłyśmy na pomysł, że zaangażujemy w to również Was!!! Jutro na blogu pojawi się lista zgłoszeń, a pomysł na razie pozostaje niespodzianką :).

18:07 - Teraz pozostaje tylko czekać na decyzję, czy dziś księżna i synek opuszczą szpital!

18:02 - Urocze dzieciaczki ;)17:56 - Charlotte <3


17:54:

17:50 - Filmik z przyjazdu Williama, George'a i Charlotte:

17:44 - GEORGE I CHARLOTTE!!!
17:38 - Już niedługo zobaczymy George'a i Charlotte! Koniecznie zostańcie z nami!

17:26 - William wygląda na bardzo szczęśliwego!!

17:23 - Filmik z konta Pałacu Kensington:


17:15 - Jest i William! Powiedział: Wracamy za parę minut. Czyli to oznacza, że George i Charlotte odwiedzą braciszka!

17:00 - Podjechał Range Rover! Już za chwilę zobaczymy dumnego tatę trójki dzieci!16:55 - Zaraz książę William opuści szpital, aby pojechać po dzieci! Zdradza to coraz większa liczba policjantów pod Lindo Wing.16:53 - A tak obecnie wygląda atmosfera pod St.Mary's Hospital:16:37 - Coraz bardziej spekuluje się na temat tego, że o godzinie 16:00 brytyjskiego czasu książę William pojedzie do Pałacu Kensington po księcia George'a i księżniczkę Charlotte! Miejmy nadzieję, że tak się stanie.

16:35 - Mówi się, że do szpitala przybędzie sekretarz pary książęcej, aby ustalić z nimi dokładną godzinę (lub dzień) opuszczenia szpitala.

15:50:15:45:


15:35 - Witam z powrotem! O 15:30 pod Pałacem Buckingham pojawił się dokument potwierdzający narodziny drugiego synka pary książęcej!

14:55 - Live Blog zostanie wznowiony o godzinie 15:30. Do zobaczenia! ;)

14:41 - Komunikat na słynnym BT Tower:14:40 - Żołnierze Marynarki Wojennej z Plymouth gratulują narodzin trzeciego dziecka!14:28 - Chłopczyk waży 3800 gramów. Jak podaje Pałac Kensington - mama i dziecko czują się dobrze.

14:20 - Książę George jest obecnie w szkole, a Charlotte z nianią w Pałacu Kensington. Mówi się, że po godzinie 16:00 dzieci pary książęcej przyjadą pod St.Mary's Hospital aby po raz pierwszy zobaczyć braciszka!

14:18 - Moment ogłoszenia narodzin trzeciego dziecka:


14:14:14:04 - Jest oficjalne oświadczenie Pałacu Kensington!! Księżna Kate urodziła chłopca. Mały książę przyszedł na świat o 11:01 brytyjskiego czasu (12:01 naszego czasu). Książę William był obecny przy porodzie. Jako pierwsza dowiedziała się rodzina królewska i rodzina księżnej Kate. Wszyscy są zachwyceni wiadomością!14:03 - Czekamy!

13:59 - Mówi się, że George i Charlotte odwiedzą swoją o mamę o godzinie 16:00 polskiego czasu! Coraz bardziej mówi się, że o tym że już dziś para książęca opuści szpital z nowym dzieciątkiem!

13:43 - Pojawiła się informacja, że pewna osoba powiedziała dwóm policjantom pilnującym Lindo Wing, że oświadczenie wkrótce się pojawi!

13:37 - Na Twitterze na razie cisza.

13:29 - Korzystając z okazji, zapraszamy Was do przeczytania poprzedniej notki, w której są zawarte informacje jak narodziny dziecka będą ogłaszane krok po kroku.

13:20 -  Wciąż czekamy na nowe informacje z Londynu ;).

13:12 - Jak podaje Rebecca English, pogoda w Londynie nieco się pogorszyła (jest zimno i wietrznie). Więc jeśli dziś para książęca zdecyduje się pokazać swoje dziecko (jeśli już się urodziło) to pewnie nie będą zbyt długo przebywać na zewnątrz.

13:07 - Stylistka Kate, Natasha Archer-Jackson przybyła do St.Mary's Hospital cztery godziny po przyjęciu księżnej. Czy to oznacza, że jeszcze dziś zobaczymy trzecie Royal Baby?13:00 - A na miejscu jest obecny Terry Hutt, 84-letni wielki fan Brytyjskiej Rodziny Królewskiej.12:57 - Niektóre media podają, że trzecie Royal Baby jest już na świecie a pojawienie się oficjalnego oświadczenia to tylko kwestia czasu!

12:55 - Na Twitterze są przeprowadzane ankiety na temat płci dziecka. Większość osób twierdzi, że to będzie drugi chłopiec.

12:51 - Zdjęcia spod szpitala:

12:46 - Wciąż czekamy!!

12:44 - Mirror Royal opublikował rysunek specjalnie wykonany przez królewskich fanów.12:39 - Pałac Kensington opublikował zdjęcie dziennikarzy czekających na oficjalne oświadczenie. Miejmy nadzieję, że to już zaraz nastąpi!12:36 - Jak informuje Kelly Mathews, w Londynie jest zarówno słonecznie jak i pochmurnie.

12:27 - Dla przypomnienia - w przypadku George'a jego narodziny ogłoszono 4 godziny po porodzie, a w przypadku Charlotte - 2,5 godziny. Jak będzie tym razem?

12:25 - Trzecia pociecha pary książęcej zajmie piąte miejsce w kolejce do brytyjskiego tronu tuż po swoim dziadku, tacie i rodzeństwie. Wujka, księcia Harry'ego zepchnie na szóstą pozycję

12:21 - Pod szpitalem są prowadzone zakłady na temat imienia trzeciego dziecka pary książęcej. Obecnie najwięcej głosów mają następujące imiona:

Chłopiec: Arthur
Dziewczynka: Alice

https://twitter.com/EllenBarryNYT

12:20 - Mówi się, że zaraz pojawi się oficjalne oświadczenie na temat narodzin trzeciego Royal Baby. W przypadku Charlotte, Kate trafiła do szpitala również około 6:00 godziny, mała księżniczka  urodziła się o 8:34 brytyjskiego czasu, a oficjalny komunikat ogłoszono 2,5 godziny po narodzinach.

12:17 - Trzecie Royal Baby będzie świętować swoje urodziny z Lady Gabriellą Windsor, córka księcia Michała z Kentu. Również w tym dniu przypada Dzień Świętego Jerzego oraz rocznica urodzin Williama Szekspira.

Dokładnie o godzinie 8:22 (9:22 czasu polskiego) Pałac Kensington wydał oświadczenie, że księżna Kate trafiła do szpitala! Jak można przeczytać w krótkim oświadczeniu: Księżna Kate dotarła do szpitala w godzinach porannych (ok.6:00 rano, tak jak było w przypadku Charlotte). Towarzyszy jej książę William.84 komentarze:

 1. No to teraz już naprawdę moja ekscytacja osiągnęła najwyższy poziom!

  OdpowiedzUsuń
 2. Całe szczęście, że dzisiaj mam wolne �� Wiecie jaka stacja będzie prowadzić transmisję sprzed szpitala?
  No i oczywiście dużo sił dla Kate i pomyślnego rozwiązania :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Jak rodzili się George i Charlotte to transimsja jak wychodzili była w tvn24 :)

   Usuń
  2. Stacja Sky News prowadzi transmisję na YouTube

   Usuń
 3. to sie dzisiaj będzie działo :) poród i wyjście H&M - i jak tu pracować!

  OdpowiedzUsuń
 4. Szlag trafił moje skupienie w pracy XD

  OdpowiedzUsuń
 5. Jejku wspaniała wiadomość

  OdpowiedzUsuń
 6. Czułam,że to będzie dzisiaj! Aż podskoczyłam z radości!

  OdpowiedzUsuń
 7. Ale mam szczęście,że już wyszłam ze szkoły:)
  Nie wierzę,że to już się dzieje.
  Modlę się,aby wszystko dobrze poszło i dziecko urodziło się zdrowe.

  OdpowiedzUsuń
 8. Dla mnie to dziwne, że matka i noworodek opuszczają szpital tak szybko, tego samego dnia co poród, w Polsce zazwyczaj mama i dziecko pozostają ok.3 dni nawet jeśli wszystko jest ok

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Tam jest inaczej i to akurat jest dobre bo siedzenie w szpitalu po porodzie to koszmar, najlepiej wrócić do domu i dochodzić do siebie

   Usuń
  2. 3 dni - gdzie????? ja wychodziłam do domu po 21h i po 19h

   myślę że ją wypuszczają, bo to paraliż dla szpitala i innych pacjentów

   Usuń
  3. W przypadku Kate myślę, że ogromne znaczenie mają doskonałe warunki dla rodzącej oraz zespół specjalistów w tej dziedzinie i cały personel. Opuszcza szybko szpital, bo poród odbył się bez komplikacji,a w pałacu też pewnie ma zapewnione doskonałe warunki do regeneracji i opieki nad sobą i dzieckiem. Tym oni się różnią od nas "przeciętniaków"

   Usuń
  4. W krajach skandynawskich np takie szybkie wychodzenie ze szpitala to norma:)

   Usuń
 9. Na razie nie ma się czym tak ekscytować... Najważniejsze żeby szybko i bez problemów urodziła. Radość i świętowanie później. Fajnie, że to już dziś i niedługo będzie miała to z głowy, chociaż tego bólu to Kate nie zazdroszczę - pomimo wszelkich luksusów, w jakich rodzi. Ból porodowy taki sam jak u każdej innej kobiety...

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Myślę, że Kate ma zapewnione idealne warunki pod każdym względem, również najlepsze znieczulenie. I to jest dostępne dla każdej dość zamożnej kobiety, żeby poród nie był traumą, ale pięknym przeżyciem.

   Usuń
  2. Tak poprostu jest, jak ktoś zachodzi w ciążę to powinien się z tym liczyć, że to boli. Nie wiem jak to jest z tym znieczuleniem, czy działa cały czas czy tylko można na jakiś czas. Wątpię żeby było całkowicie bezboleśnie. Nigdy nie ma nic za darmo.

   Usuń
 10. wszystkie serwisy w Polsce o tym piszą - jakby co najmniej rodził sie następca tronu!

  OdpowiedzUsuń
 11. Ja nie umiem uwierzyć,że to już. Czuję jakby informację o ciąży księżnej podano kilka tygodni a nie kilka miesięcy temu

  OdpowiedzUsuń
 12. Robi się małe zamieszanie. Myślę,że oświadczenie nastąpi niebawem

  OdpowiedzUsuń
 13. moze się okazać że akcja porodowa rozwija sie powoli i poczekamy np. do wieczora
  albo do jutra, bo mi od przyjęcia do szpitala do urodzenia dziecka minęło 28 godzin

  OdpowiedzUsuń
 14. Dobrze, że jestem zwykłym człowiekiem:) Nie chciałabym żeby o moim porodzie mówił cały kraj, a nawet i pół świata. Wszystkim oczekującym, komentującym życzę miłego dnia. Pozdrawiam:)

  OdpowiedzUsuń
 15. jak sie pojawiła stylistka, to znaczy, że już jest po porodzie

  OdpowiedzUsuń
 16. Witamy na świecie małego księcia!

  OdpowiedzUsuń
 17. myślę że oświadczenie się pojawi dopiero po tym jak Harry i Meghan wejdą na nabożeństwo, by oświadczenie nie "zabrało uwagi" od tamtego - jakże ważnego - nabożeństwa

  OdpowiedzUsuń
 18. To chłopiec! !!Mamy nowego małego księcia!
  Nie jestem w stanie opisać,jaka jestem szczęśliwa.
  Gratulacje dla Willima i Kate!

  OdpowiedzUsuń
 19. 3827 g to niezły maluszek. Cieszę się, że to chłopiec

  OdpowiedzUsuń
 20. Trochę to dziwne. Kate dziś wyjdzie ze szpitala to dzieci nie mogą młodego zobaczyć w domu tylko ciągną je do szpitala? Rozumiem jakby 3dni leżenia ale kilka godzin nie wytrzymają? Dla nas plus bo ich zobaczymy ale to trochę pod publikę.wg mnie

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. To oczywiste, że robią to tylko pod publiczkę, tak jak i wtedy z George'm, który przyjechał zobaczyć Charlotte, a Kate z nią zaraz potem wyszła ze szpitala

   Usuń
  2. Wystarczy troche pomyslec ,chca zeby rodzenstwo bylo pierwsze a później reszta swiata.

   Usuń
 21. Najważniejsze, że dziecko jest zdrowe. Liczyłam troszkę na córeczkę, ale myśle że Charlotte będzie za dowolna, że ma dwóch braciszków bo z doświadczenia wiem, że całkiem dobrze być jedną dziewczyną w rodzinie. Cielawe jak będzie miał na imię najbardziej podoba mi się Philip i Aleksander, choć myśle, że to nie będą te imiona :)

  OdpowiedzUsuń
 22. Po co stylistka na tyle godzin przed wyjściem?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. No widzisz temu Kate wygląda zawsze idealnie bo trochę to trwa zanim wyjdzie do "ludzi". Mi to by pewnie zajęło góra 1,5 do 2 godzin z kąpielom umyciem włosów, wyprostowaniem ich nawet podkręceniem na lokówce i pomalowaniem się. A Kate zajmuje to troszkę więcej czasu, ale ona nie jest taką zwykłą kobietą jak my. Co nie znaczy, że to my jesteśmy gorsze ja bym powiedziała, że wiele mam jest większym wzorem do naśladowania łączą wychowanie dzieci z poważnymi karierami.

   Usuń
 23. 14:04 Jest chłopiec, już podali.

  OdpowiedzUsuń
 24. dziennikarka Sky News w relacji na zywo na wiadomosc o wadze księcia rzuciła komentarz - porker - czyli tłuścioch albo spaślak, masakra...

  OdpowiedzUsuń
 25. Moze bedze maly filipek po polsku bo wiliam. Jest badzo zwiazany z dziatkiem filipem. Wjec pewnie uzyje jego imienia dla syna. Oby moze byc tez Michael czy James. Byle nie albert zgroza. Gratulacje

  OdpowiedzUsuń
 26. Czy są zdjęcia jak K&W dzisiaj docierają do szpitala?

  OdpowiedzUsuń
 27. Wspaniałe wieści a jak myślicie o której mniej więcej Kate może opuścić szpital? Jak to było w przypadku George'a i Charlotte? Bo nie mam czasu siedzieć cały czas przy transmisji

  OdpowiedzUsuń
 28. Dziś William nie postawił na casualowy look. Marynarka dodaje powagi sytuacji😉

  OdpowiedzUsuń
 29. Gdy oglaszali 3 ciążę Kate i Madleine tak pomyślałam że jeśli jednej urodzi się chłopiec a drugiej dziewczynka to czy nie byłoby wspaniale gdyby mały książę i księżniczka Adrianne zostali kiedyś parą??? To byłby dopiero królewski ślub ☺

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Czemu nie zwłaszcza że Madeleine mieszka z rodziną w Londynie. Kiedyś królowa Elżbieta próbowała zeswatać księcia Williama z Madeleine.

   Usuń
 30. Charlotte jest urocza

  OdpowiedzUsuń
 31. George to cała Kate, a Charlotte to babcia Ela 😉

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. On jest ewidentnie podobny do ojca !

   Usuń
 32. Charlotte jest przuroczą małą księżniczką

  OdpowiedzUsuń
 33. Byłoby wspaniale gdyby wyszli w piatke. :)

  OdpowiedzUsuń
 34. Kocham ten moment,gdy Charlotte odwraca się przed drzwiami i macha dziennikarzom.Już wiadomo,kto będzie rządził braćmi: )

  OdpowiedzUsuń
 35. Po Kate było widać, że nie była dziś zachwycona tym wyjściem uśmiechała się na siłę jej mina pomiędzy tymi wymuszonymi uśmiechami to była bardziej złość. I w sumie jej się nie dziwie komu kilka godzin po porodzie uśmiechało by się wychodzenie do obcych ludzi czesanie malowanie jak każdy chce się wtedy cieszyć swoim noworodkiem. Widać, że martwiła się silnym wiatrem i chciał szybko wejść do środka bo troszczyła się o synka. Jak wychodzili z nosidełkiem też było widać napięcie między nimi i nie zadowolenie Kate. Dla nas to taka sensacja, chcemy ich widzieć zaraz po porodzie itp. A dla nich to jednak prawdziwe życie.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Ja jak ją zobaczyłam to mi się jej szczerze mówiąc zrobiło przykro i uświadomiłam sobie, że noe chciała bym takiego życia.

   Usuń
  2. Porównajcie sobie dzisiejsze wyjście,z wyjściem z Charlotte.To wtedy Kate wyglądała na zmęczoną i zmuszoną do pokazania się. Dziś była szczerze uśmiechnięta i wpatrzona w synka!

   Usuń
  3. Tak zgadzam się, ze wszystkich trzech wyjść ze szpitala, to z Charlotte było dla księżnej najmniej komfortowe. Z Georgem było widać po nich euforię, jak to przy pierwszym dziecku. Dzisiaj oboje byli zadowoleni ,w dobrych humorach i bardzo szczęśliwi ze są już zdrowi w komplecie.Po dziecku widać że poród był dla niego trudny, ale to normalne, raczej przy Georgu i Charlotte dziwiłam się że dzieciaczki są jak z obrazka, żadnych zaczerwienień i zasinień.

   Usuń
 36. Maluszek to rzeczywiscie taki pulpecik

  OdpowiedzUsuń
 37. Wyszli po 20 min, nie po 45. Przez was nie widziałam. Co za blog. Więcej tu nie wejdę!!!

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Trzeba było oglądać transmisję na YouTube. Nikt nie będzie za Tobą tęsknił ;)

   Usuń
  2. Ja też przegapiłam!!! Wrr...

   Usuń
  3. Trzeba podawać kompetentne informacje!

   Usuń
 38. No i co? Stawiałam na chłopca i jest :) Do kogo podobny? Cały Harry !

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. To stwierdzenie jest niebezpieczne :D

   Usuń
  2. Jest podobny do Charlotte. Do Harry'ego wcale.

   Usuń
 39. Widać było jacy są szczęśliwi, aż nie mogę uwierzyć, że już po wszystkim! Zgadzam się, że Charlotte skradła całe show, była taka słodkam George widać był speszony tymi kamerami

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Charlotte była ładniejsza po urodzeniu, george też, ten chłopczyk wyjątkowo nieładnie wygląda, ale cóż, może to tylko trudy porodu. Charlotte niestety odziedziczyła po matce wąskie usta, po ojcu i babci opadające powieki i po ojcu nos, więc niestety nie jest zbyt urodziwa, ale nadrabia to osobowością. Natomiast george wręcz przeciwnie, śliczny mimo nosa Williama ale jego zachowanie przed kamerami wygląda na naburmuszone, tak było w Polsce, tak i dziś było. Możliwe, że jest speszony ale jednak siositry zachowanie działa na plus w przeciwieństwie do niego. Zazdroszczę Kate i Williamowi rodziny, pełnej kochającej się rodziny, bardzo im tego zazdroszczę.

   Usuń
  2. Moim zdaniem Charlotte jest prześliczna.

   Usuń
 40. Jak zobaczyłam tę czerwoną sukienkę z białym kolnierzykiem przyszły mi na myśl nasze barwy narodowe może coś jest na rzeczy że Kate zaszła w ciążę w czasie wizyty w Polsce 😉 swoją drogą to chyba najładniejsza "poporodowa" stylizacja Kate

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Jeżeli tak jak podają media na dzisiaj był termin porodu to nawet jeśli chcielibyśmy to nie naciągniemy miesięcy. Do zapłodnienia musiało dojść pod sam koniec lipca.

   Usuń
  2. A mi sie chyba najbardziej podobała stylizacja z wyjscia z Georgem.

   Usuń
  3. Właśnie termin na dziś przypada na pobyt w Polsce. Zgadza się z kalendarzem ciążowym.

   Usuń
  4. Jeszcze raz przejrzyj kalendarze ciążowe i się zastanów. 40 tygodni odliczamy od pierwszego dnia ostatniego cyklu (czyli ostatniej miesiączki) możliwe że akurat ona przypadała na okres podróży w Polsce. Owulacja jest w połowie cyklu i wtedy musiało dojść do zapłodnienia. Według moich obliczeń wychodzi końcówka lipca.

   Usuń
 41. Kate wyglądała prześlicznie w tej czerwonej sukience.Szczęśliwa,zapatrzona w synka,ale zmęczona.William tryska z dumy.
  Teraz rodzinie potrzeba spokoju i odpoczynku.Mam nadzieję,że imiona już wybrane.

  OdpowiedzUsuń
 42. William ewidentnie odziedziczył poczucie humoru po ojcu, na pytanie jakie to uczucie powiedział dziennikarzom, że ma teraz 3 zmartwienia... dlaczego nie powiedział, że 3 szczęścia na przykład...

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Właśnie miałam pytać co powiedział gdy wsiadał do samochodu.

   Usuń
 43. Zaraz ruszy na mnie hejt ale skoro William przywiózł dzieci do szpitala na 5 minut przed powrotem do domu mamy z dzieckiem to czy nie mogliby zatrzymać się na chwilę i pomachać do ludzi? Dzieci nie wyglądały na przestraszone. Charlotta nawet w samych drzwiach odwracała się i machała. Rozumiem, że chcą chronić dzieci ale albo trzeba było ich nie przywozić i za kilka dni opublikować wspólne zdjęcie albo pozwolić reporterom zrobić kilka zdjęć skoro tak bardzo dozują wizerunek dzieci. I jeszcze jedna uwaga - przy tej pogodzie żal patrzeć na tego maluszka na tym wietrze. Rozumiem, że to tradycja i chcieli go pokazać ale ciekawe co by było gdyby urodził się zimą?
  Trochę smutno że to zapewne ostatnia ciąża Kate - trochę liczyłam po cichu na bliźnięta jak w Danii :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Trochę smutne że zamiast się cieszyć zawsze można szukać dziury w całym, źle że Wiliam z dziećmi nie strzelili sobie sesji zdjęciowej na schodach, źle Wiliam i Kate zapozowali z 3 dzieckiem...Ja ich podziwiam z jaką klasą, uprzejmością i otwartością znoszą te wszystkie "przywileje" bycia członkiem rodziny królewskiej. Poród to tak intymna sprawa a księżna będąc na sali porodowej wie że o jej stanie dyskutują dziennikarze zgromadzeni parę metrów za ścianami szpitala.A oficjalne komunikaty płyną na cały świat. W parę godzin po porodzie musi być gotowa cała promienna i zadowolona pozować do zdjęć i pokazywać całemu światu swoje kilkugodzinne dzieciątko. Pewnie kwestia podejścia można się przyczepić a można empatycznie spojrzeć na sprawe

   Usuń
 44. Nie mogę uwierzyć że już po wszystkim, jak i w to że urodził się chłopiec, od początku byłam nastawiona na dziewczynkę. Charlotte jest przecudowna, moment kiedy odwraca się przez ramie i macha, mimo wszystko nie była przestraszona. I jest już taka duża! Najważniejsze że dzidzia zdrowa, Kate moim zdaniem właśnie wyglądała o dziwo "dobrze" i nie było widać większego zdenerwowania i rozdrażnienia. Cały dzień takie emocje, fajnie było to przeżywać :) Teraz tylko czekać na imię, mam nadzieje że chociaż z jednym trafię :)

  OdpowiedzUsuń
 45. Ale super tak liczylam że to będzie chłopiec i się nie pomyliłam najlepszy poniedziałek w życiu popłakałam się ze szczęścia gratulacje dla rodziców piękny syn

  OdpowiedzUsuń
 46. Jakoś mam przeczucie że imię poznamy już jutro.

  OdpowiedzUsuń
 47. Ciekawe czy to jej ostatnia ciąża. Oczy ma chyba duże po Kate, ale nochal niestety po Williamie jak pozostałe dzieci.

  OdpowiedzUsuń
 48. A mnie naszła myśl, że zwykłym ludziom rodzą się dzieci chore a takim rodzinom nie, ciekawe czy to kwestia szczęścia czy świadomiego sterowania urodzinami, tzn. ciekawe czy zdecydowaliby się na urodzenie chorego dziecka.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Wydaję mi się, że zanim Kate poślubiła Williama miała badania czy może mieć dzieci i pewnie czy jest nosicielem genetycznych chorób. Choć zawsze istnieje ryzyko, że coś może pójść nie tak, ale tacy ludzie chyba mają szczęście.

   Usuń
  2. Kim trzeba być, żeby pisać takie komentarze. Zamiast się cieszyć z rodzicami dziecka. Szkoda dalej pisać.

   Usuń
  3. Zwykly zyciowy komentarz, a Ty odpusc, bo bredzisz.

   Usuń
 49. Charlotte jaka urocza, na jednym ze zdjęć przypomina mi małą Kate i ten moment jak przed drzwiami odwraca się i macha, wie jak się zachowywać, prawdziwa księżniczka. A Kate wyglądała ślicznie z synkiem na rękach, aż napatrzeć się nie można no i szczęśliwy William :)

  OdpowiedzUsuń

Copyright © 2016 The Cambridge and Sussex Family , Blogger