Nowe zdjęcie George'a z babcią!

Właśnie w sieci pojawiło się zdjęcie księcia George'a z babcią Carole Middleton, mamą Kate.

Carole od rana przebywa w Pałacu Kensington i pomaga Kate i Williamowi w opiece nad dziećmi. Dzisiaj po południu odebrała ze szkoły George'a i razem udali się do Pałacu. Mama Kate pozostanie z nimi w Londynie najprawdopodobniej jeszcze kilka dni.

***
JESZCZE JEST KILKA WOLNYCH MIEJSC W AKCJI KOLAŻOWEJ! ZDECYDOWAŁYŚMY, ŻE ZAMIAST BODY, MAŁY ROYAL BABY DOSTANIE OD NAS KOCYK Z NASZYMI ZDJĘCIAMI!

9 komentarzy:

 1. Pomoc babci zawsze się przyda,tym bardziej przy trójce małych dzieci.Czasami to naprawdę jest wyzwanie je upilnować nawet w kilka osób: )

  OdpowiedzUsuń
 2. To wspaniałe jak rodzina Kate wspiera się nawzajem.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Na szczęście w mojej rodzinie też tak jest i nie tylko rodzice i brat, ale także kuzyni ciocie i dalsze pokolenia wszyscy jesteśmy blisko i się wspieramy. Wiec cieszy mnie, że Kate też ma takie wsparcie w rodzinie bo to jest naprawdę ważne. Przyjaciele przemijają a rodzina zawsze zostaje razem.

   Usuń
  2. Na to właśnie nie mogła liczyć Diana :/

   Usuń
 3. No i jak w normalnej rodzinie bacia a nie niania bacia to bacia jest nalepsza w takej sytulacji 😉 niania nigdy nie bidze tak kochac tych dzieci a tak nie czują sie odrzucone bo brat sie urodził

  OdpowiedzUsuń
 4. Mam pytanie. Gdy książe Karol zostanie królem - Wiliam zostanie ksieciem walii. a co z tytułem ksiecia Cambridge? "Wróci" do korony?
  I jak będą tytułowane dzici Kate i Williama? "Z Walii"?

  OdpowiedzUsuń
 5. Wiadomo co z imionami księcia? Kiedy zostaną ogłoszone?

  OdpowiedzUsuń
 6. Coś długo im idzie z tymi imionami ;)

  OdpowiedzUsuń

Copyright © 2016 The Cambridge and Sussex Family , Blogger