Książę Louis oficjalnie zarejestrowany w Westminster Register Office!

Dziś przed południem Pałac Kensington oficjalnie potwierdził, iż książę Louis Arthur Charles, trzecie dziecko księżnej Kate i księcia Williama, został oficjalnie zarejestrowany! W podpisywaniu specjalnego dokumentu brał udział dumny tata, książę William. Spotkanie z jednym z urzędników odbyło się w Pałacu Kensington.

https://twitter.com/

Już od kilku dni - dokładnie od kiedy para książęca zaprezentowała nowego członka rodziny przy Skrzydle Lindo w dzielnicy Paddington w Londynie - zastanawiano się, jakie imiona otrzyma mały książę oraz kiedy zostanie oficjalnie zarejestrowany w brytyjskim urzędzie!

Dziś doczekaliśmy się tej informacji! W godzinach porannych do Pałacu Kensington przybył sekretarz Westminster Register Office, aby wypełnić wszystkie formalności związane z narodzinami drugiego syna pary książęcej.

Tylko najbardziej zastanawia mnie to, że przy zawodzie Kate jest napisane Princess of United Kingdom ;).

A wy co o tym myślicie?


8 komentarzy:

 1. A jak wcześniej był zapisany zawód Kate w przypadku Georga i Charlotte?

  OdpowiedzUsuń
 2. William pisał tak przy każdym akcie urodzenia trójki dzieci.Przecież reprezentowanie UK to de facto ich zawód,ale nie mógł go określić tytułem księżna Cambridge,bo to tytuł,jedyny taki.A księżniczka Wielkiej Brytanii mniej więcej sugeruje o co chodzi.

  OdpowiedzUsuń
 3. Nie "pisze" tylko "jest napisane".
  Oficjalnie jest księżną ale jako zawód to księżniczka

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Ale mówi się że już te obie formy są poprawne ;)

   Usuń
 4. Marta na swoim blogu tłumaczyła dlaczego William pisze, że zawód Kate to "Princess of United Kingdom". Warto poczytać :)

  OdpowiedzUsuń
 5. https://www.goodhousekeeping.com/life/a20115343/kate-middleton-prince-louis-birth-certificate/

  Polecam przeczytać artykuł wszystko wyjaśnione 😊

  OdpowiedzUsuń
 6. Prowadzisz o nich bloga a nie wiesz, że przy poprzednich dzieciach William wpisał to samo?? Już wtedy było o tym głośno a teraz Cie to dziwi...

  OdpowiedzUsuń

Copyright © 2016 The Cambridge and Sussex Family , Blogger