Nowe zdjęcie księcia George'a z okazji 5. urodzin!!!

Właśnie Pałac Kensington opublikował zdjęcie księcia George'a, który jutro kończy 5 lat!"Książę i księżna Cambridge są bardzo szczęśliwi, że mogą podzielić się nową fotografią księcia George'a z okazji jego 5. urodzin - Dziękujemy wszystkim za piękne wiadomości"

Zdjęcia wykonał Matt Porteous po chrzcie księcia Louisa w ogrodach Clarence House.

19 komentarzy:

 1. Ale super z niego chłopczyk :)

  OdpowiedzUsuń
 2. A ja nie wiem czemu,jakoś nie umiem się do niego przekonać odkąd jest większy. Charlotte zdecydowanie jest moją ulubienicą,choć teraz Louis wysuwa się na prowadzenie 😉😃
  Ale zdjęcie ładne

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Mam dokładnie takie same odczucia... dla mnie to zdjęcie wcale nie jest ładne. George robi się brzydki A ten uśmiech wygląda nienaturalnie.

   Usuń
 3. 100 lat śliczny chłopak ale brat będzie robił tez wrażenie ;-) cała trójka

  OdpowiedzUsuń
 4. Śliczny chłopiec! Szkoda, że tylko jedno zdjęcie :(

  OdpowiedzUsuń
 5. Na wszystkich oficjalnych zdjęciach George jest taki radosny,szeroko uśmiechnięty.W domu to pewnie mały psotnik,choć w towarzystwie czuję się niepewnie.
  Trudno mi uwierzyć,że już pięć lat,jak czekałam na następcę tronu :)Wszystkiego najlepszego dla księcia George !

  OdpowiedzUsuń
 6. Ma dopiero 5 lat, a sztuczny uśmiech ma już opanowany do perfekcji :-(.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dla mnie to piękny,spontaniczny, dziecięcy uśmiech :) nie widzę tu żadnej sztuczności.

   Usuń
  2. A ja nie widzę tutaj żadnej spontaniczności. Na wszystkich zdjęcia z ostatnich miesięcy w ten sam sposób szczerzy zęby :-(.

   Usuń
  3. Sztuczny uśmiech ludzie proszę was widać jak mu się oczy śmieją. Zróbcie sobie zdjęcia jak się bardzo uśmiechajcie to zobaczycie, że na prawie każdym będziecie wyglądać podobnie tak ma większość ludzi nie każdy ma bogata mimikę twarzy. A tak naprawdę jak wam czy waszym dzieciom robią zdjęcia a szczegoknie właśnie przez fotografa to zawsze pozowane zdjęcia są trochę sztuczne fotograf mówi proszę się uśmiechnąć i wszyscy się uśmiechają. I tak zawsze będzie u każdego czy BRK czy zwykli ludzie.

   Usuń
 7. A ja jestem rozczarowana. Znowu udostępnili jedno zdjęcie "na siłę". Postawili go pod ścianą w czasie sesji Louisa i kazali się uśmiechnąć.
  Naród chce zdjęcie to będzie miał. W tych samych ciuchach, bez pomysłu zupełnie. Przypomnijcie sobie zdjęcie Georga na huśtawce - ale potrzebne są chęci a nie obowiązek.
  Przez całe 5 lat dostaliśmy kilkanaście zdjęć - a to przecież przyszły Król i rodzina utrzymywana z podatków.

  OdpowiedzUsuń
 8. Jestem po lekturze biografii Królowej Elżbiety - Elżbieta II - o czym nie mówi Królowa. Gorąco polecam dla fanów BRK.
  Jest tam jedna wypowiedź Królowej w stylu - nie możemy za dużo im (ludziom) pokazywać bo wtedy będziemy dla nich normalni.
  I tu jest rozwiązanie. Jedno zdjęcie zrobione w czasie uroczystości która miała miejsce kilka dni temu?
  Już wolałam jak Kate sama robiła zdjęcia dzieciom i je udostępniała.

  OdpowiedzUsuń
 9. Dla mnie Georgie to cały tata Kate, nawet troszkę z zachowania zawsze uśmiechnięty, ale z dystansem :D

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Mi to on zawsze przypominał ojca Kate.

   Usuń
  2. Rzeczywiście bardzo podobny do ojca Kate, ale z uszami to chyba idzie w dziadka Karola :-). Jak na tak małe dziecko są strasznie duże...

   Usuń
  3. Duże uszy i odstające to cecha dominująca wiec faktycznie może dziadek Karol ją przekazał, ale buźka dla mnie cały tata Kate wiec zgadzam się z poprzednimi komentarzami.

   Usuń
 10. Wiecie co? Do tej pory myślałam, że tylko Charlotte przypomina królową Elżbietę, ale patrząc na to zdjęcie George'a, po sposobie w jaki układają mu się oczy w tym uśmiechu, naprawdę widzę królową.
  Pozdrawiam
  KM

  OdpowiedzUsuń
 11. Bardo ładne zdjęcie George jest przeuroczy

  OdpowiedzUsuń

Copyright © 2016 The Cambridge and Sussex Family , Blogger