Wizyta księżnej Kate w Lavender Primary School oraz Alperton Community School + Kolejna inwestytura w Pałacu Buckingham

Dziś księżna Kate (w ramach rozpoczynającego się Children's Mental Health Week oraz w ramach patronatu nad organizacją Place2Be) odwiedziła Lavender Primary School w Enfield oraz Alperton Community School. Jej Królewska Wysokość chciała dowiedzieć się, jakie wsparcie jest oferowane uczniom, nauczycielom i rodzicom, aby pomóc im w dobrostanie psychicznym. Księżna już od wielu lat angażuje się w akcję polegającą na zapobieganiu złemu samopoczuciu. Zapraszam do dalszej części!

https://twitter.com/KensingtonRoyal


Lavender Primary School jest jedną ze szkół wchodzących w skład organizacji Place2Be (obecnie jest ich 282 - zarówno szkoły podstawowe jak i szkoły średnie). Jak można przeczytać na oficjalnej stronie brytyjskiej placówki edukacyjnej:
Wierzymy, że wszystkie dzieci mają prawo do jak najlepszej edukacji. Nasze podstawowe wartości takie jak szacunek, troska, uczciwość, odpowiedzialność, uznanie i determinacja leżą u podstaw wszystkiego, co robimy. Zobowiązujemy się pomagać dzieciom w uczeniu się przez całe życie: być refleksyjnym i odpornym oraz mieć pasję do zdobywania nowej wiedzy i umiejętności. Jako szkoła wspólnoty nieustannie dążymy do doskonałości we wszystkich dziedzinach, uczenia się oraz wsparcia innych szkół.
dailymail.co.uk

Księżna została ciepło powitana przez pracowników szkoły oraz grupę śpiewających dzieci. Miała okazję również przywitać się z pupilem szkoły, który wabi się Herbie. Jak widać na poniższych zdjęciach, piesek bardzo polubił królewskiego gościa.

dailymail.co.uk
https://twitter.com/KensingtonRoyal

https://twitter.com/KensingtonRoyal

https://twitter.com/KensingtonRoyal

Następnie obserwowała dzieci biorące udział w tzw. The Daily Time. Polega on na tym, że uczniowie biegają przez 15 minut. Jak twierdzą pracownicy szkoły, nie tylko takie wyzwanie uczy dzieci znaczenia bycia aktywnym, ale też poprawia koncentrację, która jest niezbędna podczas zajęć lekcyjnych.

https://twitter.com/KensingtonRoyal

Później udała się do środka, gdzie tam spotkała się z nauczycielami i uczniami biorącymi udział w Children's Mental Health Week. Jej Królewska Wysokość także wzięła udział w dwóch różnych lekcjach poświęconych znaczeniu zdrowia fizycznego i psychicznego. Podczas spotkania z dziećmi, można było się dowiedzieć, że księżna została poproszona, by przyniosła rzecz, która jest dla niej najcenniejsza i najważniejsza w życiu. Wyjęła z kieszeni zdjęcie swojej rodziny (wykonane z okazji zbliżających się świąt Bożego Narodzenia 2018). Po czym dodała: ,,To jest zdjęcie mojej rodziny. To są moje dzieci i to jest mój mąż. To właśnie moja rodzina sprawia, że czuję się szczęśliwa. Lubimy razem spędzać czas na świeżym powietrzu. A to sprawia, że czuję się bardzo szczęśliwa''.

dailymail.co.uk

dailymail.co.uk

dailymail.co.uk

Organizacja charytatywna Place2Be zajmuje się wsparciem brytyjskich szkół podstawowych i szkół średnich, aby zapewnić wsparcie ich uczniom, nauczycielom oraz rodzicom w celu poprawy ich zdrowia psychicznego. W tym roku Children's Mental Health Week (organizowany przez Place2Be) będzie trwał w dniach 4-11 lutego. Tegorocznym tematem akcji jest ,,Zdrowie: zewnętrzne i wewnętrzne'' czyli skoncentrowanie się zarówno na zdrowiu fizycznym jak i zdrowiu psychicznym.

https://twitter.com/KensingtonRoyal

dailymail.co.uk

dailymail.co.uk

Jak powiedziała dyrektor organizacji Place2Be, Catherine Roche:
Z naszej pracy w szkołach wiemy, że dzieci w każdej klasie mają rozpoznawalne schorzenia psychiczne, a wiele innym martwi się codziennymi problemami, począwszy od zaliczenia egzaminu, a kończąc na życiu rodzinnym. Dlatego Place2Be wspiera nauczycieli i rodziców w praktycznych poradach dotyczących tego, jak rozsądne nawyki snu, zdrowie odżywianie i ćwiczenia mogą pomóc dzieciom radzić sobie z codziennymi problemami, aby umożliwić im lepszą koncentrację oraz rozwój swoich umiejętności i pasji w szkole.
https://twitter.com/KensingtonRoyal
dailymail.co.uk
https://twitter.com/KensingtonRoyal

Również Pałac Kensington zabrał głos w sprawie dzisiejszych wizyt księżnej Cambridge: ,,Jednym z kluczowych obszarów pracy księżnej jest zdrowie psychiczne dzieci i znaczenie wsparcia w postaci pomocy młodym ludziom w celu poprawy ich zdrowia psychicznego. Takie usługi świadczone dla młodych ludzi na najwcześniejszych etapie są potrzebne, aby mogły poradzić sobie z problemami, z którymi będą się stykać, gdy staną się dorosłymi. Jak można również przeczytać na oficjalnej stronie organizacji Place2Be: ,,Wsparcie Jej Królewskiej Wysokości w Children's Mental Health Week jest co roku elementem tej corocznej kampanii, począwszy od 2015 roku, kiedy wyraziła chęć z nami współpracować [...]''.

dailymail.co.uk

dailymail.co.uk

Na sam koniec wizyty w Lavender Primary School, księżna Kate dołączyła do grupy rodziców rozmawiających o wyzwaniach związanych z wprowadzeniem dobrych nawyków i zwyczajów w postaci zdrowego odżywiania oraz ćwiczeń fizycznych, szczególnie odbywających się na świeżym powietrzu. Miała okazję dowiedzieć się od każdego rodzica, jak wyglądała ich historia na temat wyzwań oraz jakie są tego skutki. Wychodząc ze szkoły, księżna otrzymała bukiet kwiatów od pewnego chłopczyka.

https://twitter.com/KensingtonRoyal

dailymail.co.uk

dailymail.co.uk

dailymail.co.uk

Kolejnym punktem programu była wizyta w Alperton Community School. Jak można przeczytać na oficjalnej stronie szkoły:
Alperton Community School jest specjalistyczną koedukacyjną szkołą średnią [...]. Specjalizuje się ona w matematyce, informatyce i sztuce. Znajduje się w londyńskiej dzielnicy Alperton, w London Borough of Brent. Szkoła ta zaangażowana jest w pomoc każdemu uczniowi, aby mógł czuć się potrzebny w ramach wspierającej, opiekuńczej i wysoce zintegrowanej społeczności. [...] Jesteśmy bardzo dumni z naszej szkoły, a naszym celem jest umożliwienie każdemu uczniowi osiągnięcia pełnego potencjału akademickiego i osobistego poprzez zaszczepienie pasji do nauki. 
https://twitter.com/KensingtonRoyal

https://twitter.com/KensingtonRoyal

Na początku księżna miała okazję się spotkać z pierwszą brytyjską laureatką Varkey Foundation Global Teacher Prize, Andrią Zafirakou. Następnie spotkała się z uczniami placówki, od których dowiedziała się, jak sztuka wpływa na pewność siebie dzieci.

https://twitter.com/KensingtonRoyal

https://twitter.com/KensingtonRoyal

Później księżna wzięła udział w dyskusji z nauczycielami podczas których były omawiane kwestie takie jak gotowość uczniów do nauki oraz dobrobyt osób, które ich kształcą. Pod koniec wizyty wzięła udział w zajęciach pozalekcyjnych pt.,,Random Acts of Kindness Club'', które polegają na rozmowach polegających na dobru społeczności szkolnej.

https://twitter.com/KensingtonRoyal

https://twitter.com/KensingtonRoyal

https://twitter.com/KensingtonRoyal

CO KATE MIAŁA NA SOBIE:

Sukienka - Eponine London
Buty - LK Bennett
Kolczyki - Kiki McDonough
Kopertówka - Mulberry

Town & Country Magazine

********************************************************************

Tego samego dnia, w godzinach popołudniowych, odbyła się kolejna inwestytura w Pałacu Buckingham, której przewodniczył książę William. Tego dnia zostali odznaczeni:

https://twitter.com/RoyalFamily


 • Simon Schama - brytyjski filozof i historyk sztuki. Obecnie prowadzi wykłady na Columbia University w Nowym Jorku. W 2018 roku otrzymał tytuł szlachecki od Królowej Elżbiety II. Natomiast podczas dzisiejszej inwestytury był pasowany na rycerza.

https://twitter.com/RoyalFamily


 • Simon Wharton - nurek służący w  Royal Navy. Otrzymał Queen's Gallantry Medal za uratowanie ludzi pomimo zagrożenia własnego życia. W 2017 roku Simon odważył się zanurkować pod odwrócony kadłub łodzi rybackiej w celu uratowania załogi. Zdarzenie miało miejsce w pobliżu miejscowości Plymouth.

https://twitter.com/RoyalFamily

 • Rosemary Johnson - była dyrektor wykonawcza Royal Philharmonic Society. Otrzymała Order Imperium Brytyjskiego za pracę na rzecz muzyki. Pani Johnson przez dwie dekady prowadziła tę grupę muzyczną (dokładnie w latach 1998-2017).

https://twitter.com/RoyalFamily

 • Anne-Maria Newham - podróżniczka i działaczka społeczna. Otrzymała Order Imperium Brytyjskiego za opiekę medyczną nad chorymi (przez kilka lat pracowała jako pielęgniarka w Derbyshire), a szczególnie osobami korzystającymi z medycyny paliatywnej.

https://twitter.com/RoyalFamily


 • Thomas Ilube - brytyjski przedsiębiorca i filantrop. Otrzymał Order Imperium Brytyjskiego za zasługi w technologii i filantropii. Thomas Ilube jest także założycielem African Gifted Foundation - brytyjskiej organizacji charytatywnej skupiającej się na technologii i nauce w krajach afrykańskich.

https://twitter.com/RoyalFamily63 komentarze:

 1. Od razu widać co sprawia jej największą przyjemność 😍. Jej oczy aż błyszczą na widok dzieci 😉

  OdpowiedzUsuń
 2. Kate bardzo ładnie wygląda, jedyne do czego mogę się przyczepić to rajstopy, strasznie nie lubię ich zakładać, do twarzy jej w zieleni :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Jaki kolor ma ta sukienka? Bo na telefonie widzę zielony, a na komputerze jak weszłam to niebieski. Bez względu na to jaki kolor ma sukienka to ładnie jej obu :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Fajnie ze tym razem wybrala botki,w koncu jest zima.Wprawdzie ten odcien zieleni to nie moja bajka ale ksiezna sprawia wrazenie tak cieplej, serdecznej i autentycznej osoby ze stroj nie ma przy tym wiekszego znaczenia.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Świetny komentarz z wszystkim dosłownie się zgadzam.

   Usuń
 5. Kate wygląda świetnie. Elegancko i zarazem nowocześnie. Super. Buty są mega fajne.
  Księżna uwielbia dzieci,jest przy nich taka promienna,że z przyjemnością się na nią patrzy. Może zamiast studiów artystycznych powinna była skończyć pedagogikę,fantastycznie odnajduje się w tym temacie.

  OdpowiedzUsuń
 6. Widzialam wiecej zdjec z tej wizyty na Twitterze,sa rewelacyjne ujecia,zwlaszcza te z psem sa urocze

  OdpowiedzUsuń
 7. Świetne buty!

  OdpowiedzUsuń
 8. Energetyczny kolor sukienki pasuje do jej żywiołowego i radosnego nastroju dzisiaj- widać,że bardzo się postarała,aby ten dzień dzieci zapamiętały na zawsze.
  Buty dość niezwykłe jak na nią.Osobiście nie podobają mi się,ale miło czasami zobaczyć coś nowego.

  OdpowiedzUsuń
 9. Nie lubię tego odcienia zieleni, ale Kate wygląda przepięknie! Świetnie dogaduje się z dziećmi, takie ciepło od niej bije :)

  OdpowiedzUsuń
 10. Podobnie jak poprzedniczki nie lubię tego odcienia zieleni, ale Kate wygląda pięknie.
  Jest taka szczera i naturalna w kontaktach z dziećmi i widać że interesują ja osoby, które odwiedza, z ktorymi rozmawia, a nie fotoreporterzy.

  OdpowiedzUsuń
 11. A mnie się podoba ten odcień oraz buty ogólnie super. Lubię też różnorodność stylów, fasonow, kolorów ( zwłaszcza przy obfitej szafie jako księżnej ) i u niej to znajduję. Miło się się na nią patrzy.

  OdpowiedzUsuń
 12. Przede wszystkim naturalne, szczere oraz odpowiednie zachowanie. Może to śmiesznie zabrzmi, ale tęskniłam za nią 😉

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Widzialam filmiki min ten gdy odbiera kwiaty od chlopca i tak sobie pomyslalam o czym ona tyle rozmawia z tym dzieckiem,ciagle cos pyta,zagaduje,ja bym tak nie umiała,moze dlatego ze nie przepadam za dziecmi a ona wrecz odwrotnie.

   Usuń
 13. Ja bardzo lubie takie kolory, księżna wyglada bardzo ładnie i widać że czuje się tam dobrze

  OdpowiedzUsuń
 14. Nie jest to może mój ulubiony odcień zieleni, ale na księżnej wygląda bardzo dobrze ;) Kate prezentuje się bardzo elegancko ale jednocześnie nowocześnie. Kocham jej buty, choć to u niej nieoczywisty wybór.
  Kocham też to jaki kontakt ma z dziećmi. Widać było, że czuła się bardzo swobodnie w Lavander Primery School. Urocze są te zdjęcia z pieskiem. A pro po, ktoś wie, czy Kate i William mają jeszcze tego czarnego pieska, który pojawiał się na oficjalnych zdjęciach rodzinki? (Nie pamiętam jak się wabił)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Lupo miał/ ma na imię :)

   Usuń
  2. Dobre pytanie tez jestem ciekawa czy maja psa?

   Usuń
  3. Wabil się Lupo, ale czy nadal go Maja to nie wiem, ale podobno mają też innego psa.

   Usuń
  4. O dziękuję bardzo za odpowiedzi. Lupo :) Nie wiem czemu w głowie miałam tylko Lampo (pies, który jeździł koleją).

   Usuń
 15. A ja dla odmiany kocham każdy odcień zieleni. To mój ukochany kolor! :-)

  OdpowiedzUsuń
 16. Patrzę na zdjęcia na instagramie i naprawdę są piękne, widać ze księżna uwielbia dzieci! Może dlatego ma mniej wyjsc bo chce maksymalnie poświecić czas dzieciom póki może, niewiadomo jak to będzie wyglądało jak krolowa odejdzie, może ma takie wspomnienie z dzieciństwa ze jej mama była ciagle w pracy i wie jak jej jej brakowało, dlatego wie jak ważni są rodzice w rozwoju dzieci zwłaszcza w pierwszych latach. A trzeba pamiętać z jakim obciążeniem zetkną się jej dzieci jak dorosną, zwłaszcza George i pewnie chce aby miały mocne podstawy.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. tylko że dwójka starszych jest w szkole, a jak zostawi młodsze z ojcem lub nawet z nianią na 3 godz. to krzywda mu się nie stanie, i bynajmniej nie straci nic z więzi z dzieckiem, już nie przesadzajmy

   Usuń
  2. Dzieci nie mają tu nic do rzeczy, Kate w 2011 roku nie miała dzieci, a wyjść miała 34...nie próbujcie jej usprawiedliwiać, to nic nie da

   Usuń
  3. To było moje przemyślenie, nie trzeba zaraz pisać ze próbuje ja usprawieliwiac

   Usuń
  4. Dokładnie, jakoś inne księżne zaraz po ślubie miały więcej wyjść

   Usuń
  5. Znowu zaczynają się wyliczanki ile miała wyjść. To nie nasza sprawa A poza tym nie musi się publicznie pokazywać żeby coś robić

   Usuń
  6. to nie sa wyliczanki tylko fakty fred george, chyba trzeba sie pogodzic z faktem ze twoje kate nie jest idealna

   Usuń
  7. z twoja niechęcia do Meghan fred george, mysle, ze gdyby meg miała tylko 34 wyjscia w tym roku, moge sie zalozyc ze bylbys pierwsza osoba która by sie jej czepiała za to...

   Usuń
  8. O ile wiem to Wiliam i Kate po ślubie nie mieszkali nawet w Londynie, a on miała pracę zawodową, więc nikt nie oczekiwał pełnienia przez nich obowiązków królewskich na pełen etat.
   Nie wiem jaki sens jest zestawiać wyjścia Kate z 2011 i Meghan z 2018. To dwie zupełnie inne sytuacje, obie były w innych momentach życia. Zresztą czy to jest jakiś wyścig??Jak dla mnie to może ich mieć najmniej w całej rodzinie, byle były wartościowe, liczy się jakość a nie ilość.

   Usuń
  9. Popieram w zupełności

   Usuń
  10. Do anonim 00.36 czy ja powiedziałam coś na temat meghan właśnie takie osoby psują atmosferę nie odczytana A mają pretensji mnostwo

   Usuń
  11. 13.28 Dokładnie, były informacje ze to William na poczatku malzenstwa wynegocjowal z babcią dwa lata normalnego życia dla siebie i żony. Mieszkali na prowincji, cieszyli się życiem nowożeńców, co im się chyba należało, gdyż oni będą na świeczniku do końca życia, a Meghan ma swoje 5 minut, które szybko minie

   Usuń
 17. Bardzo fajnie wygląda, o wiele lepiej niż w tych rozkloszowanych płaszczykach. Bardzo fajne buty. Modnie i świeżo.

  OdpowiedzUsuń
 18. Wielki plus dla Kate za buty!

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Mwghan miała praktycznie identyczne na Royal tour, ale wtedy ja za nie shejtowaliscie...

   Usuń
  2. Cóż, buty Kate są odpowiednie do pory roku i do okazji

   Usuń
  3. To, że podobają mi się buty Kate nie oznacza, że buty Meghan mi się nie podobały nie rozumie tych komentarzy. Czy wszędzie musi być jakaś uwaga o Kate lub o Meghan do każdego komentarza. Ja wogle nie myslam wtedy o Meghan ponieważ to było wyjście Kate tak samo jak jest wyjście Meghan skupiam się na niej. Tak apropo akurat mi podoba się bardziej nowoczesny styl czyli inny niż preferuje Kate wiec jak widać insynuacje do mojego komentarza przez Anonimowy 22:09 były nie potrzebne i nie prawdziwe. Wiele osób zanim coś skomentuje powinno się zastanowić czy to jest potrzebne czy to nie wprowadza nie fajnej atmosfery czy wiemy na pewno o czym myślała dana osoba, gdy pisała komentarz....może lepiej napisać coś od siebie niż komentować innych..

   Usuń
 19. Widać ze to taka zimowa sukienka:) chyba trochę grubsza niż zwykle ....Na niektoruch fotach widać jakby brzuch większy Księżnej..ale to chyba za szybko..jeszcze na nowe dziecko

  OdpowiedzUsuń
 20. Nowe wyjście Kate- 13 luty konferencja o zdrowiu psychicznym!

  OdpowiedzUsuń
 21. Podobno niebawem ma zostać ogłoszona nowa EUROPEJSKA podróż rodzinki! Będzie o tym jakaś notka?
  I co sądzicie? Mnie marzy się Hiszpania albo Włochy. Może wizyta u papieża w Watykanie? <3

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Byloby super, ale gdzie o tym czytałaś? Bo nie mogę nigdzie znaleźć choćby wzmianki

   Usuń
  2. Gdzieś na Twitterze,kilka dni temu śmignęła mi taka informacja. Oczywiście to tylko spekulacje,ale oby niebawem się potwierdziły!

   Usuń
 22. Kasia ładnie wygląda :)

  PS. Dziewczyny jeśli to prawda z nie ślubnym synem Karola i Kamili to raczej nie ma szans na koronę ale swoją drogą nie sądzę by to była prawda bo podobno urodził się przed ich poznaniem, a wy co sądzicie o kolejnych plotkach?

  OdpowiedzUsuń
 23. czemu kate zawsze musi sie tak garbic, jest przyszła królowa, a kuli się w sobie jak mała dziewczynka. lubie ja, ale od 8 lat nie umie sobie z tym problemem poradzic i nawet nie robi nic w tym kierunku

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Wysokie kobiety często tak maja.

   Usuń
 24. Polecam, jest świetny, nie przeczytają co którzy jeszcze nie czytali może w końcu przestaną czepiać się Meg :)

  https://ksieznasussex.blogspot.com/2019/02/przyjaciele-meghan-przerywaja-cisze.html

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Pałacowy PR. Już nie wierzcie we wszystko, co media podsuwają ;). Ale to miło, że Pałac wreszcie jakkolwiek zareagował na te oszczerstwa.

   Usuń
 25. napiszecie o akcji przyjaciół Meg?

  OdpowiedzUsuń
 26. Przecież to zwykła zagrywka PR, ponieważ jej stosunek do ojca jest dość mocno krytykowany.
  Gdyby go tak kochała, to z pewnością przedstawilaby mu narzeczonego

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. a ja się nie zgodzę. W końcu ktoś stanął w obronie Meg. I jak podkreślają wszyscy korespondenci królewscy - te przyjaciółki nie zrobiły by tego bez aprobaty H&M, tak samo jak Meg nie wystąpiłaby na okładce bez zgody Harrego, jak to było przed zaręczynami.

   Nie wiem jak długo interesujesz się BRK, ale za czasów ślubu Kate i Willa Instagram i Twitter nie istniał. Nie rozpowszechniał sie wszystko w takim tempie jak teraz. Omid powiedział w OnHier, że kiedyś "rumors" były "rumors", teraz każdy "rumors" jest uznawany za fakt. I to z jaką furią zareagowała siostra Meg, jak milczą Ci co pisali te artykuły dla bulwarówek - to pokazuje że jest w tym co mówią przyjaciółki prawda.

   Odpowiedź jej ojca z prośbą o sesję jest karygodna!
   Podstawili mu auto by go zawieźć na lotnisko, a on nawet do niego nie wsiadł.
   Niby ma zawał, a dwa dni później je hamburgera w fast food? Serio?

   Usuń
  2. Przecież przed ślubem mówiono że Harry poznał osobiście ojca Meghan

   Usuń
  3. Gdyby ojciec Meghan faktycznie miał zawał to powinien leżeć w łóżku przynajmniej tydzień, i na pewno nie jeść hamburgerow. Jak mój dziadek miał zawał to lekarz trzymał go w szpitalu tydzień, a po wpisaniu jeszcze kazał mu leżeć w łóżku z tydzień albo 2 tygodnie.

   Usuń
  4. Stoi za tym Pałac. Nie ma nawet opcji, żeby pisać tak szczegółowe artykuły na temat kogoś z członków BRK bez wiedzy i aprobaty BRK. Meghan sama nie może zabrać głosu, Pałac też nie może w taki sposób przestawić obecnej księżnej, więc wymyślono "anonimowe przyjaciółki". Ocieplanie wizerunku, taka prawda, biorąc pod uwagę cały ten hejt w internecie, to nie mieli specjalnie wyjścia. Niemniej uważam, że niezależnie od tego jaka jest prawda nikt nie powinien księżnej oczerniać. Gro osób jej nie zna, nie ma podstaw do swoich opinii i jest to czysta złośliwość z ich strony. Uważam, że jak na osobę spoza arystokratycznego świata, osobę uczącą się dopiero zasad funkcjonowania BRK, osobę która znalazła się tak bardzo na świeczniku - to Meghan radzi sobie fantastycznie! Harry na pewno jest z niej dumny i cieszę się, że ma w nim oparcie w tych okropnych chwilach.

   Usuń
  5. Ale z jakiego powodu Harry miałby być z niej dumny?

   Usuń
  6. 8.38 Ale kto stanął w obronie Meghan jak nie nowy specjalista od PR? Przecież to widać na kilometr , a przyjaciółki są wymyślone.
   Harry i BRK za wszelką cenę chcą ocieplic jej wizerunek, stąd te wymyślone "zwierzenia".

   Usuń
  7. 18.09 a skad pani to wie? Jest pani ich szpiegiem, że tak pisze? Meghan ma różnych przyjaciół, więc stają w jej obronie nie muszą ujawniać swojego nazwiska, żeby stawać w obronie Przyjaciółki, po za tym nikt z nas nie zna Meghan na tyle dobrze, by ją oczerniac, lub mówić o niej źle, tylko ci którzy jej zazdroszczą tego że jest szczęśliwa i zakochana to wymyślają bzdury na jej temat.

   Usuń
  8. Tak, i akurat ci przyjaciele ujawnili się akurat teraz i akurat gdy Meghan zatrudnila nowego specjalistę od PR.
   Kilka lat pracowałam przy kreowaniu wizerunku i wiem jakie istnieją mechanizmy.
   Oczywiście że nie muszą ujawniać nazwiska, ale na takiej zasadzie to można zamieszczać dowolne apele na każdy temat.
   To nie chodzi o zazdrość, ale o widoczny na każdym kroku fałsz Meghan i jej zainteresowanie w każdej sytuacji wyłącznie swoją osobą.
   Plus kreowanie się na drugą Diane. Brytyjczykow to drażni, dlatego nazywają m.in. MeAgain

   Usuń
  9. Tzn. bardzo możliwe, że są to akcje PR-owe tego nowego specjalisty, ale przyjaciółki mogą być prawdziwe. Ponieważ tam było dużo szczegółów z ich wzajemnych kontaktów, więc nie sadzę, że tak akurat wszystko zostało wymyślone. Byłoby to dość słabe według mnie. Meghan ma przecież dużo przyjaciółek, więc nowy PR-owiec mógł je poprosić o wypowiedzi lub zaaranżować jakieś tego typu działanie... Tak sądzę :-).

   Usuń
  10. Anonimowy 7 lutego 2019 18:04, pozwól, że ja ci wyjaśnię. Harry naprawdę może być dumny z Meghan, że naprawdę daje radę w zupełni nowej i trudnej dla niej sytuacji i roli, że działa charytatywnie z pełnym zaangażowaniem, że jest pracowita, empatyczna, kreatywna itp itd...

   Usuń
 27. Kate miała wczoraj prywatne spotkanie w pałacu Buckingham.

  OdpowiedzUsuń
 28. Z tego co widziałam była jeszcze jedna inwestytura, w ktorej bral udział William

  OdpowiedzUsuń
 29. Ślicznie Kate wygląda na buzi, promiennie. Widać, że lubi kontakt z dziećmi.

  OdpowiedzUsuń

Copyright © 2016 The Cambridge and Sussex Family , Blogger