Książę Harry na konferencji na temat zdrowia psychicznego weteranów wojennych w King's College

Dziś książę Harry, który angażuje się w sprawy związane ze zdrowiem psychicznym weteranów wojennych, uczestniczył w 5.edycji Veterans Mental Health Conference, która odbyła się w King's College w Londynie. Jest to doroczne wydarzenie organizowane przez King's Centre for Military Health Research oraz finansowane przez organizację Forces in Mind Trust. Na tym wydarzeniu również biorą udział słynni naukowcy, badacze i praktycy zajmujący się zdrowiem psychicznym. Zapraszam do dalszej części!

https://twitter.com/KensingtonRoyal

Na tej konferencji przedstawiane są różne wykłady oraz prezentacje na temat poprawy zdrowia psychicznego weteranów wojennych, którzy brali udział w konfliktach zbrojnych oraz innych misjach wojskowych. Jego Królewska Wysokość został powitany przez porucznika dr Paula Knapmana, pana profesora Sir'a Simona Wessely, panią profesor Nicolę Fear oraz pana profesora Neila Greenberga.

https://twitter.com/kcmhr

Jak można przeczytać na oficjalnej stronie King's College:
Książę Sussex dołączył do delegatów na poranną sesję, aby wysłuchać przemówienia otwierającego dzisiejszą konferencję. Mowa ta została wygłoszona przez Tobiasa Ellwooda, ministra obrony narodowej. Przez cały poranek wsłuchiwał się w inne prezentacje, które skupiały się na międzynarodowych perspektywach dotyczących zdrowia psychicznego osób, które służyły i służą w wojsku. Po porannej sesji, książę spotkał się z niektórymi prelegentami konferencji, aby omówić ich pracę oraz działanie na rzecz zdrowia psychicznego.
https://twitter.com/KensingtonRoyal

Ponadto w czasie konferencji, pan Ellwood pochwalił księcia za pracę z fundacją i poruszył temat postępów w kwestii zdrowia psychicznego w siłach zbrojnych. Już od dawna książę Harry czynnie angażuje się w promowanie dobrobytu tych, którzy służą lub którzy służyli swojemu krajowi w Siłach Zbrojnych. Jego udział w konferencji jest częścią jego bieżącej pracy w The Royal Foundation z kampanią HeadsTogether, która ma na celu zmianę ogólnokrajowych rozmów na temat zdrowia psychicznego. Jego współpraca z Ministerstwem Obrony ma na celu ulepszenie wsparcia i wprowadzenia szkoleń w zakresie zdrowia psychicznego żołnierzy.

https://twitter.com/kcmhr

10 komentarzy:

 1. Fajny krawat mój brat ma podobny :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Julia, Kate ma 19.03 dwa wyjścia. Jedno z królową, drugie samodzielne do Foundling Museum

  OdpowiedzUsuń
 3. Czy to prawda, że Meghan już do porodu nie będzie uczestniczyła w oficjalnych wyjściach? Zastąpi ją Kate na UN Women 2015 albo ktoś inny? Wiecie coś?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Julia robi post o tym co Meghan powiedziała a więc to nie jest wyjście tylko post temartczny tak jakby :)

   Usuń
 4. Harry bez Meghan jest odprężony, wesoły jak dawniej...

  OdpowiedzUsuń
 5. Ostatnio,kiedy Harry i Meghan zmierzali do ambasady Kanady wzruszył mnie gest księcia w stosunku do ukochanej żony, kiedy wskazał jej krawężnik na, którym mogłaby się potknąć. Meghan za chwilę położyła jemu ręką na plecach. Pierwszy raz obserwowałam ich mowę ciała. Nigdy bym nie pomyślała, że ten młody mężczyzna wychowany bez matki i ojca, który nie okazywał jemu uczuć wyrośnie na tak kochającego męża. Ale jak mówią miłość czyni cuda a Meghan na tę miłość czymś musiała sobie zasłużyć. Trochę żyję na tym świecie, to o nie jest przypadek, że los ich połączył.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Wzruszyłam się, naprawdę. W końcu mogę ,nikt mi nie zabroni.

   Usuń
 6. The Queen has agreed to the creation of a new Household for The Duke and Duchess of Sussex, following their marriage in May last year. The Household, which will be created with the support of The Queen and The Prince of Wales, will be established in the spring.
  The household to be based at Buckingham Palace!

  OdpowiedzUsuń
 7. Harry bez Megan wydaje sie bardzo swonodny i szczesliwy :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Obrażasz. Oczywiście, że obrażasz Harrego i Meghan wydając niepochlebną opinię o ich związku i do tego jesteś nietaktowna wchodząc z butami w ich relację. Nic nie wiesz co tak naprawdę Harrego uszczęśliwia, na pewno nie wpis, że bez żony czuje się szczęśliwy. Nie wnikaj w czyjeś uczucia bądż odczucia bo to strefa do, której nikt nie ma wstępu i skup się na tym w jakim celu książe Harry znalazł się w tym miejscu.

   Usuń

Copyright © 2016 The Cambridge and Sussex Family , Blogger