Książę Harry z wizytą w Oxfordzie

Dzisiaj książę Harry udał się do Oxfordu, gdzie odbył kilka oficjalnych wizyt.Na początku odwiedził Oxford’s Children’s Hospital, który znajduje się na terenie szpitala John Radcliffe.

Zdjęcie

Spotkał się z 13-letnią Mikaylą, która jest zwyciężczynią nagrody Well Child. Harry miał okazję porozmawiać z dziewczynką także w 2016 roku, podczas gali wręczania nagród.

Zdjęcie
- Harry zapytał mnie, czy ona [moja córeczka] przeżyła burzliwy okres, ponieważ dzieci podobno są zrzędliwe przez pierwsze 10 tygodni. Powiedział, że przyzwyczaił się do dziecka i jak Archie wpasował się w życie rodzinne. Przyznał, że czuje że ma prawdziwą rodzinę i nie wyobraża sobie życia bez syna. ~ mama małej pacjentki.
Playtime: The Duke of Sussex was happy to sit on the floor and play with one young family

Następnie książę udał się do OXSRAD Disability Sports and Leisure Centre, które wspiera osoby niepełnosprawne poprzez sport i ćwiczenia fizyczne.

Zdjęcie

Centrum zostało otwarte w 1989 roku przez Dianę, księżną Walii.

Zdjęcie

Po rozmowie z podopiecznymi udał się do dzielnicy Barton.

Zdjęcie

Kolejnym miejscem na mapie, które dziś odwiedził książę było Barton Neighbourhood Centre.

Zdjęcie

Barton Neighborhood Centre, czyli centrum dla mieszkańców, w którym mieści się gabinet lekarski, bank, kawiarnia i klub młodzieżowy.

Zdjęcie

4 komentarze:

 1. Harry, moja miłość. Ma bardzo ładny uśmiech.

  OdpowiedzUsuń
 2. Urocze było gdy dostał od chłopca balonowego pieska dla Archiego. Niesamowite, że Harry ma dziecko i teraz także w jego przypadku będziemy wyłapywać z rozmów pojedyncze zdania na temat Archiego

  OdpowiedzUsuń
 3. Harry przekazuje dobrą energię. Widać, że ludzie go kochają.

  OdpowiedzUsuń
 4. Co się dzieje z moimi komentarzami, ze ich nie widzę ?

  OdpowiedzUsuń

Copyright © 2016 The Cambridge and Sussex Family , Blogger