Księżna Kate na gali Action on Addiction

12/06/2019 księżna Kate przybyła na galę Action on Addiction z okazji Addiction Awareness Week.

Narodowa organizacja charytatywna oferuje wysokiej jakości, skuteczne leczenie odwykowe. Zapewniają mieszkaniowe i dzienne leczenie uzależnień od narkotyków, alkoholu, hazardu i innych zachorowań. Organizacja oferuje leczenie ratujące życie osobom i rodzinom w swoim flagowym centrum leczenia, Clouds House w Wiltshire, oraz w ośrodkach leczenia środowiskowego w Essex i Liverpoolu. Oferuje również edukację na poziomie studiów w Centrum Badań nad Uzależnieniami i finansuje oraz promuje badania nad skutecznymi reakcjami na uzależnienia. Action on Addiction to jedyna organizacja charytatywna zajmująca się uzależnieniami w Wielkiej Brytanii, która działa we wszystkich dziedzinach badań, leczenia, wsparcia rodziny i edukacji zawodowej.

Znalezione obrazy dla zapytania duchess kate Action on Addiction gala

Na początku księżna spotkała się z gośćmi dzisiejszego wieczoru.

Znalezione obrazy dla zapytania duchess kate Action on Addiction gala

Przed kolacją Kate spotkała się z kucharzami Action on Addiction, Jayem, Otty'm i Melanie, którzy pracują jako uczniowie w kuchni i pracowali z szefem kuchni restauracji Springe, właścicielem Skye Gyngell, aby przygotować wieczorny posiłek.

Znalezione obrazy dla zapytania duchess kate Action on Addiction gala

Skye Gyngell, pochodzący z Australii, jest obecnie jednym z najbardziej cenionych szefów kuchni w Wielkiej Brytanii. Po latach szkolenia w Sydney i Paryżu przeprowadziła się do Londynu, gdzie stała się znana ze swoich eleganckich potraw i dań sezonowych. Oprócz pisania kilku książek kucharskich, otworzyła restaurację w 2014 roku.


Księżna wygłosiła krótkie przemówienie, w którym opisała swoją pracę z Action on Addiction jako „katalizator” dla jej zainteresowania rozwojem pracy z problemami psychicznymi.

Podobny obraz

KATE MIAŁA NA SOBIE
suknia - Barbara Casasola (nosiła także na Art Fund Awards w 2016r.)
szpilki -Jimmy Choo
kopertówka - Wilbur & Gussie
kolczyki - Kiki McDonough

Znalezione obrazy dla zapytania duchess kate Action on Addiction gala

7 komentarzy:

 1. Udana stylizacja Kate :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Te szpilki- wieś tanczy i śpiewa

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Zgadzam się; te szpilki są wieczorowe, a sukienka - nie, stąd takie wrażenie

   Usuń
  2. Piękne są. Kwestia gustu

   Usuń
  3. Są piękne, ale kompletnie nie pasują do dzianinowej sukienki

   Usuń
 3. Małe sprostowanie - księżna nie wygłosiła, lecz przeczytała zaledwie kilka zdań z kartki :( Byłoby niemalże cudem gdyby Kate powiedziała z mównicy coś spontanicznego o akcji, jaką w danym momencie wspiera :( Po tylu latach bycia członkiem tej rodziny można opanować sztukę przemówień... Odnośnie stylizacji - uwielbiam tą sukienkę B. Casasoli, jest to jedna z moich ulubionych kreacji księżnej. Jedyny minus to buty... One są tylko i wyłącznie wieczorowe, więc nijak się ma do nich sukienka midi, w dodatku dzianinowa...

  OdpowiedzUsuń
 4. Te szpilki zupełnie nie pasują do sukienki. Zbyt ozdobne

  OdpowiedzUsuń

Copyright © 2016 The Cambridge and Sussex Family , Blogger