Rodzina z Cambridge w Balmoral

Jak co roku rodzina z Cambridge udała się do Balmoral, aby wspólnie z Królową, księciem Filipem oraz innymi członkami BRK spędzić ostatnie chwile wakacji. Kate i William wraz z dziećmi oraz nianią, Marią Teresą przybyli do szkockiej rezydencji królewskiej w czwartek 22 sierpnia.


Cambridge'owie zwykle zatrzymują się rezydencji księcia Karola - Birkhall, a konkretnie w znajdującym się na terenie posiadłości i podarowanym Williamowi przez Królową Matkę wiejskim domku nazywanym Tam-Na-Ghar.


Następnego dnia, tj. w piątek 23 sierpnia, Cambrige'owie wzięli udział we wspólnym lunchu. Wśród ucztujących znaleźli się także: królowa Elżbieta, książę Filip, księżniczka Anna wraz z mężem oraz Peter Phillips z rodziną. Bardzo prawdopodobne, że w Balmoral goszczą także Carole i Michael Middleton.  


W niedzielę 25/08 książę i księżna Cambridge, w Szkocji nazywani hrabią i hrabiną Strathearn, uczestniczyli wraz z Królową w nabożeństwie, które odbyło się w kościele Crathie Kirk.


Kate pozdrawiała czekających na trasie poddanych z wnętrza samochodu.


Książę William podróżował wraz z szoferem z na przednich a Królowa i Kate na tylnich siedzeniach.


W nabożeństwie uczestniczyli także książę Karol z żoną Camillą.


KATE MIAŁA NA SOBIE
płaszcz - Guinea London
kolczyki - Asprey
toczek - Lock & Co


Koniec sierpnia i początek września to dla Cambridge'ów koniec wakacji i powrót do Londynu oraz pełnionych obowiązków. Miejmy nadzieję, że zbliżająca się jesień będzie obfitowała w wiele ciekawych inicjatyw, wyjść i podróży z udziałem członków BRK. Życzę tego sobie oraz wszystkim Czytelnikom Bloga!
4 komentarze:

 1. Keep on writing, great job!

  OdpowiedzUsuń
 2. A niania dzieci to nie aby Maria Borallo???

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Zgadza się:) Jej pełne imię i nazwisko to - Maria Teresa Turrion Borrallo.

   Usuń
 3. Spot on with this write-up, I absolutely believe this web site needs
  much more attention. I'll probably be returning to see more, thanks for the information!

  OdpowiedzUsuń

Copyright © 2016 The Cambridge and Sussex Family , Blogger