Pierwszy dzień w szkole księżniczki Charlotte

Zdawać by się mogło, że chwilę temu emocjonowaliśmy się pierwszymi oficjalnymi fotografiami księżniczki Charlotte, na których kilkudniową dziewczynkę z troską całuje jej starszy braciszek, książę George. Czas jednak płynie niezwykle szybko i 5 września Charlotte, ponownie w asyście brata oraz księżnej Kate i księcia Williama, rozpoczęła naukę w szkole. Podobnie jak George, Charlotte została zapisana do Thomas's Battersea.


Ten dzień był nie tylko ważny dla małej księżniczki. Także Kate przeżywała swój debiut, odprowadzając córkę po raz pierwszy do szkoły. Kiedy dwa lata temu naukę w Thomas's Battersea rozpoczynał książę George, Kate nie mogła towarzyszyć mu w tym ważnym dniu. Księżna była wtedy w ciąży z księciem Louisem i cierpiała na Hyperemesis gravidarum, czyli niepowściągliwe wymioty ciężarnych.


Chociaż Charlotte zwykle wydaje się być odważna, otwarta i śmiała w stosunku do fotografów i zgromadzonych tłumów, energicznie i pewnie macha rączką oraz uśmiecha się, tym razem była nieco zawstydzona i chowała się stale za mamą. 


Rodzina została przywitana przez dyrektor Thomas's Battersea, Helen Haslem. William powiedział, że Charlotte jest bardzo podekscytowana rozpoczęciem nauki.


W szkole księżniczka będzie posługiwała się nazwiskiem Charlotte Cambridge. 


Plecak Charlotte został udekorowany różowym breloczkiem w kształcie łba jednorożca. 


Książę George, który właśnie rozpoczął trzeci rok nauki w Thomas's Battersea, był znacznie bardziej rozluźniony i radosny niż podczas swojego pierwszego dnia szkoły. W drodze do gmachu zaprezentował kilka imponujących min :) KATE MIAŁA NA SOBIE
sukienka - MICHAEL Michael Cors
czółenka - Prada
kolczyki - Asprey


Tego samego dnia Pałac Kensington opublikował zdjęcie Charlotte i George'a wykonane rano przez pracownika działu social media, Adama. Książęcemu rodzeństwu życzymy powodzenia w szkole!


7 komentarzy:

 1. Ewelino prowadź ten blog, bo inaczej tu się nic nie dzieje. Ale to jeszcze nic. Najbardziej zaskakujący jest brak kultury w prowadzeniu i ignorancja wobec czytelników że strony właścicielek bloga. Ciekawe czy opublikują mój komentarz.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Zgadzam się. To bardzo nieodpowiedzialne i nieeleganckie - rozkręcić to wszystko, zbudować taką społeczność, a potem pozwolić, by umieralo to śmiercią naturalną bez sensownego komentarza. Ponadto porzucenie tak wielkiego, udanego projektu jest dla mnie totalnie niezrozumiałe i bardzo niedojrzałe.

   Usuń
 2. Ale ta Charlotte ma brzydkie oczy, jak stara królowa.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Obrzydliwy komentarz dotyczący małego dziecka

   Usuń
  2. Charlotte zapowiada się na najciekawsza osobowość w BRK

   Usuń
 3. Coś mi się tu nie zgadza. George chyba zaczął trzeci, a nie drugi rok nauki w szkole?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Słuszna uwaga! George rozpoczął naukę we wrześniu 2017 roku, a zatem to jego trzeci rok w szkole. Dziękuję za komentarz :)

   Usuń

Copyright © 2016 The Cambridge and Sussex Family , Blogger