3. ciąża księżnej Kate

Tutaj znajdziecie wszystkie najnowsze informacje dotyczące trzeciej ciąży księżnej Kate.

4 września Pałac Kensington oficjalnie potwierdził, że księżna Kate spodziewa się 3. dziecka. 
Poinformowano wtedy także, że tak jak w poprzednich dwóch ciążach, Catherine cierpi na nudności, dlatego odwołano także jej oficjalne wyjście, które miało się odbyć tego dnia.


Królewska korespondent Rebecca English poinformowała, że podobno księżna jest w 12 tygodniu ciąży, a dziecko urodzi się na przełomie marca/kwietnia.Tego dnia na temat ciąży bratowej wypowiedział się także książę Harry, który powiedział, że jest to fantastyczna wiadomość i że jest bardzo, bardzo szczęśliwy.


Na Tweeterowym koncie Clarence House pojawiła się także informacja, że książę Charles i księżna Camilla są bardzo cieszą się z tej wiadomości.5 września książę William, pierwszy raz po ogłoszeniu nowiny odbył oficjalne wyjście. W The Muslim Cultural Heritage Centre powiedział, o księżnej, że ""mało śpi, ale bardzo się cieszymy z tej nowiny".


Kilka dni później, 19 września, gdy książę William odbył szereg spotkań w Liverpoolu powiedział, że "Kate czuje się już lepiej, ale nie na tyle, żeby w pełni wrócić do królewskich obowiązków"


10 października 2017 r. (po 6 tygodniach od ogłoszenia ciąży) Kate z Williamem i Harry'm odbyła oficjalne wyjście. Spotkali się wtedy z organizacjami charytatywnymi w Pałacu Buckingham. Królewski korespondent napisał, że księżna czuje się już lepiej, ale nadal męczą ją nagłe nudności. 

Radiant: The Duchess of Cambridge revealed a small baby bump as she made her first appearance since announcing her pregnancy last month. She has taken the last six weeks off royal duties after being struck down with severe morning sickness

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Copyright © 2016 The Cambridge Family , Blogger