3. ciąża księżnej Kate

Tutaj znajdziecie wszystkie najnowsze informacje dotyczące trzeciej ciąży księżnej Kate.


4 września Pałac Kensington oficjalnie potwierdził, że księżna Kate spodziewa się 3. dziecka. 
Poinformowano wtedy także, że tak jak w poprzednich dwóch ciążach, Catherine cierpi na nudności, dlatego odwołano także jej oficjalne wyjście, które miało się odbyć tego dnia.


Królewska korespondent Rebecca English poinformowała, że podobno księżna jest w 12 tygodniu ciąży, a dziecko urodzi się na przełomie marca/kwietnia.Tego dnia na temat ciąży bratowej wypowiedział się także książę Harry, który powiedział, że jest to fantastyczna wiadomość i że jest bardzo, bardzo szczęśliwy.


Na Tweeterowym koncie Clarence House pojawiła się także informacja, że książę Charles i księżna Camilla są bardzo cieszą się z tej wiadomości.5 września książę William, pierwszy raz po ogłoszeniu nowiny odbył oficjalne wyjście. W The Muslim Cultural Heritage Centre powiedział, o księżnej, że ""mało śpi, ale bardzo się cieszymy z tej nowiny".


Kilka dni później, 19 września, gdy książę William odbył szereg spotkań w Liverpoolu powiedział, że "Kate czuje się już lepiej, ale nie na tyle, żeby w pełni wrócić do królewskich obowiązków"


10 października 2017 r. (po 6 tygodniach od ogłoszenia ciąży) Kate z Williamem i Harry'm odbyła oficjalne wyjście. Spotkali się wtedy z organizacjami charytatywnymi w Pałacu Buckingham. Królewski korespondent napisał, że księżna czuje się już lepiej, ale nadal męczą ją nagłe nudności. 

Radiant: The Duchess of Cambridge revealed a small baby bump as she made her first appearance since announcing her pregnancy last month. She has taken the last six weeks off royal duties after being struck down with severe morning sickness


16.10.2017 r. księżna nieoczekiwanie pojawiła się przy boku swojego męża i szwagra podczas wyjścia na premierę filmu dla dziecie Paddington2 (KLIK).

He may have joined his girlfriend Meghan Markle in Toronto earlier this month but it was back to business for Prince Harry

17.10.2017 r. Pałac wydał oficjalne oświadczenie, że Royal Baby 3, urodzi się w kwietniu 2017 r. Zmieniono także datę Royal Tour do Szwecji i Norwegi, która miała się odbyć w listopadzie. Małżeństwo uda się tam na początku 2018 roku, gdy księżna będzie w 6/7 miesiącu ciąży.


18.10.2017r. znów nieoczekiwanie dołączyła do Williama i Harry'ego. Odwiedzili organizację Coach Core (KLIK).

Kate looked sleek in black skinny jeans and a polo neck, which she teamed with a designer blazer 

W ankiecie na naszym blogu, dotyczącej propozycji imion dla trzeciego royal baby zdecydowaliście:

NAJWIĘCEJ GŁOSÓW:
Dziewczynka - Alice
Chłopiec - Arthur31 października 2017r. księżna odwiedziła Lawn Tennis Association.

Today the Duchess of Cambridge rocked a much more sporty look as she visited the National Tennis Centre in London

1 listopada 2017 roku księżna Kate uczestniczyła w spotkaniu z członkami The Royal Foundation w Pałacu Kensington.


5 listopada 2017 roku William, Kate i Charlotte zostali zauważeni na stacji kolejowej Chester.


7 listopada 2017 roku miała miejsce gala zorganizowana przez Anna Freund Centre w Oranżerii Pałacu Kensington.


Następnego dnia czyli 8 listopada 2017 roku księżna odbyła wizytę w siedzibie organizacji Place2Be.


11 listopada 2017 roku w Royal Albert Hall odbył się Festival of Remembrance poprzedzający Niedzielę Pamięci.


Kolejnego dnia czyli 12 listopada miały miejsce coroczne obchody Niedzieli Pamięci.


14 listopada 2017 roku księżna Kate odwiedziła Hornsey Road Children's Centre.


20 listopada 2017 roku księżna Kate, książę William i książę Harry byli obecni na kolacji wydanej przez Królową Elżbietę i Księcia Filipa z okazji 70.rocznicy ich ślubu.


22 listopada 2017 roku Kate i William odbyli szereg spotkań w Birmingham.


24 listopada 2017 roku para książęca była obecna na corocznym Royal Variety Performance.


28 listopada 2017 roku Jej Królewska Wysokość odwiedziła Foundling Museum.


Natomiast 29 listopada 2017 roku złożyła wizytę w Robin Hood Primary School.
1 grudnia pojawiła się kolejna dawka nowych zdjęć księżnej Kate.


5 grudnia 2017 roku Kate i William zaszczycili swoją obecnością na Diplomatic Reception w Pałacu Buckingham.


Natomiast 6 grudnia 2017 roku książęce małżeństwo uczestniczyło w Children's Global Media Summit 2017 w Manchesterze.


Również w drugiej części cyklu W oczekiwaniu na trzecie Royal Baby zrobiłyśmy ankietę dotyczącą tego, kiedy prawdopodobnie urodzi się kolejna pociecha pary książęcej.

NAJWIĘCEJ GŁOSÓW:
II połowa kwietnia 2018 roku


12 grudnia 2017 roku księżna odwiedziła Rugby Portobello Trust.


13 grudnia 2017 roku księżna Kate i książę William zostali zauważeni niedaleko restauracji Beach Blanket Babylon, gdzie tam miało miejsce coroczne spotkanie pary książęcej z pracownikami.


14 grudnia 2017 roku Brytyjska Rodzina Królewska, w tym książę William i księżna Kate, uczestniczyli w nabożeństwie ku czci ofiar pożaru Grenfell Tower.


20 grudnia 2017 roku w Pałacu Buckingham miał miejsce coroczny przedświąteczny obiad zorganizowany przez Królową Elżbietę II dla pozostałych członków Brytyjskiej Rodziny Królewskiej.


Później księżna Kate odbyła niezapowiedzianą wizytę w Royal Opera House. Miała okazję obejrzeć spektakl pt.,,The Nutcracker'', a następnie spotkać się z aktorami.


25 grudnia 2017 roku rodzina z Cambridge spędziła święta w towarzystwie rodziny królewskiej. W godzinach porannych przybyli do Kościoła św. Marii Magdaleny. 


7 stycznia 2018 roku rodzina królewska nadal spędzała miło czas w Sandringham. Pojawiły się zdjęcia ze spaceru pary książęcej i księcia Filipa do kościoła św. Marii Magdaleny.


10 stycznia 2018 roku księżna Kate odwiedziła Reach Academy Feltham w ramach patronatu nad organizacją charytatywną Place2Be.


11 stycznia 2018 roku Kate wzięła udział w konferencji na temat poprawy odporności psychicznej oraz dobrego samopoczucia u młodych ludzi. Została ona zorganizowana przez Anna Freund Centre, której księżna patronuje.


16 stycznia 2018 roku para książęca odbyła oficjalną wizytę do miasta Coventry. 


17 stycznia 2018 roku księżna Kate złożyła wizytę w Great Ormond Street Hospital, aby wziąć udział w inauguracji Mittal Children's Medical Center.


A następnie przybyła do Bond Primary School, która obecnie należy do sieci szkół współpracujących z Wimbledon Tennis Initiative, której Kate patronuje.


19 stycznia 2018 roku w sieci pojawiły się nowe zdjęcia księżnej Kate, która prawdopodobnie była w drodze do Thomas Battersea School, aby odebrać z niej księcia George'a.


23 stycznia 2018 roku Kate odwiedziła Roe Green School, która niedawno dołączyła do zespołu szkół należących do kampanii HeadsTogether założonej przez Kate, Williama i Harry'ego.


24 stycznia 2018 roku odbyła oficjalne wizyty w dwóch miejscach: Maurice Wohl Clinical Neuroscience oraz Perinatal Service w Bethlem Royal Hospital.


29 stycznia 2018 roku Kate i William przybyli do Sztokholmu, do rezydencji ambasadora Wielkiej Brytanii w Szwecji, aby następnego dnia rozpocząć oficjalną wizytę po państwach skandynawskich.


30 stycznia 2018 roku odbyli szereg spotkań w Sztokholmie. Mieli okazję m.in. zagrać w hokeja, spotkać się ze szwedzką rodziną królewską czy zwiedzić Nobel Museum.


31 stycznia 2018 roku miał miejsce kolejny dzień w stolicy Szwecji. Para książęca zwiedziła Karolinska Institute, dom towarowy NK oraz odbyć prywatne spotkanie z księżniczką Victorią i księciem Danielem w Pałacu Haga. Dzień zakończył się przyjęciem w Fotografiska Gallery.


1 lutego 2018 roku Kate i Wiliam zawitali do Oslo, stolicy Norwegii. Spotkali się z norweską rodziną królewską, obejrzeli Princess Ingrid Alexandra Sculpture Park, odwiedzili MESH, a wieczorem wzięli udział w kolacji zorganizowanej przez tutejszą parę królewską.

Podobny obraz

2 lutego 2018 roku miał miejsce drugi jak i ostatni dzień kończący oficjalną wizytę pary książęcej w Szwecji i Norwegii. Odwiedzili Hartvig Nissen School, gdzie tam spotkali się z aktorami popularnego serialu SKAM, odbyli prywatne spotkanie w rezydencji norweskiej pary koronnej, a na sam koniec zwiedzili skocznię narciarską Holmenkollen.


7 lutego 2018 roku księżna Kate otworzyła nowe centrum leczenia w Wickford w ramach patronatu nad organizacją Action on Addiction.


18 lutego 2018 roku w Londynie, a dokładnie w Royal Albert Hall, odbyła się coroczna gala BAFTA Awards.


19 lutego 2018 roku w Pałacu Buckingham miała miejsce wystawa Commonwealth Fashion Exchange. Księżnej towarzyszyła hrabina Sophie.


21 lutego 2018 roku księżna Kate i książę William odbyli szereg spotkań w Sunderland. Odwiedzili The Fire Station, a następnie Nothern Spire Bridge.
28 lutego 2018 roku odbyło się The Royal Foundation Forum. Byli na nim obecni Fab Four czyli książę William, księżna Kate, książę Harry, a także jego narzeczona, Meghan Markle, która tego dnia miała swój debiut.


Również tego samego dnia ale wieczorem, księżna była obecna na inauguracji nowej wystawy Victorian Giants: The Birth of Art Photography, dla której napisała specjalną przedmowę.


6 marca 2018 roku Catherine odwiedziła Pegasus Primary School, aby dowiedzieć się więcej na temat nowej pracy charytatywnej pt. Family Links.
12 marca 2018 roku w godzinach popołudniowych odbyło się nabożeństwo z okazji Dnia Wspólnoty Narodów


13 marca 2018 roku księżna Kate była obecna na spotkaniu z przedstawicielami organizacji na temat tenisa (m.in. British Tennis, Coach Core czy Wimbledon). Rozmowy miały miejsce w Pałacu Kensington.


17 marca 2018 roku księżna Kate i książę William brali udział w corocznych uroczystościach z okazji Dnia Świętego Patryka.


21 marca 2018 roku księżna Kate wzięła udział w sympozjum poświęconym dzieciom w Royal Society of Medicine.


24 marca 2018 roku księżna Kate i książę William odbyli spotkania z organizacją SportsAid oraz z St.Luke's Community Centre poprzedzające Spotkanie Szefów Rządów Wspólnoty. Było to ostatnie oficjalne wyjście Kate przed porodem.


1 kwietnia w krajach chrześcijańskich były obchodzone święta wielkanocne. Z tej okazji w kaplicy św. Jerzego na Zamku Windsor odbyło się nabożeństwo, na którym byli obecni książę William i księżna Kate.


Ostatnia aktualizacja: 15.04.2018r.

Zdjęcia: dailymail.co.uk, zimbio.com, popsugar.com, people.com

9 komentarzy:

  1. Hej,jesli mozna to uzupelnijcie te zakladke o dalsze wyjscia,bedzie mizna w jednym miejscu porownac jak ksiezna zmienia sie w tej ciazy

    OdpowiedzUsuń
  2. Można prosić o za aktualizowanie?

    OdpowiedzUsuń
  3. Bardzo jestem ciekawa jak bedzie wygladal kalendarz wyjsc ksieznej w marcu,jesli bedzie aktywna do konca miesiaca to pewnie znak ze termin ma na koniec kwietnia a jesli gdzies do dnia sw Patryka to pewnie termin jest gdzies okolo polowy miesiąca

    OdpowiedzUsuń

Copyright © 2016 The Cambridge and Sussex Family , Blogger