O nas

O NAS
Julia po lewej, Zuza po prawej

Zuzanna Pawlicka

ZUZANNA. Optymistka, marzycielka, zakochana w Londynie i podróżach. Pochodzę z Poznania. Lubię dobry film i książkę, a szczególnie biografie. Mój umysł pochłania tylko wiedzę humanistyczną, niestety wypiera przedmioty ścisłe. Największą przyjemność sprawia mi nauka języka polskiego i angielskiego. Niestety moja pani polonistka, chyba ma już dosyć mojej pasji, bo każda praca literacka napisana przeze mnie dotyczy najczęściej Elżbiety II. 
 Brytyjską Rodziną Królewską zaczęłam się interesować od narodzin George'a, choć dobrze pamiętam, jak na żywo oglądałam ślub Williama i Kate w telewizji, podziwiając całą tę ceremonię. Najbardziej cenię sobie królową Elżbietę II,  kobietę, która mimo tylu problemów, trosk i zmartwień nigdy się nie poddaje. W przyszłości myślę, aby studiować dyplomację europejską (możliwe, że w Wielkiej Brytanii). 
Od czasu wkroczenia w royalsową blogosferę zaczęłam się interesować także innymi RK m.in. Szwedzką i Duńską. Moim nowym hobby, jest również wysyłanie listów do monarchów. (Więcej o listach tutaj). 

W czerwcu 2017r. byłam na Trooping the Colour i zobaczyłam Królową i resztę rodziny na słynnym balkonie (TUTAJ).

Rękę Kate i Williama uścisnęłam dokładnie 17 lipca 2017r. podczas ich wizyty w Warszawie. Udało nam się wtedy, razem z Julią przekazać Williamowi kolaż i z nim porozmawiać. (TUTAJ)

Nasz wywiad w " Pytaniu na Śniadanie" - TUTAJ

Audycja w Polskie Radio Czwórka - TUTAJ

MOJE SOCIAL MEDIA:


Julia Melech


Moja przygoda z rodziną z Cambridge zaczęła się w 2010 roku, a konkretnie od października, kiedy różne stacje telewizyjne informowały o zaręczynach najstarszego syna księcia Karola z Catherine Middleton. Na początku nie wiedziałam kim Ci ludzie są. Uroda narzeczonej księcia tak mnie urzekła, że postanowiłam znaleźć więcej informacji o niej w internecie.

W sumie tak ,,oficjalnie'' bloggerką zostałam w 2013 roku. Od tamtego roku do końca lipca 2015 roku bloga o księżnej Kate prowadziłam sama. Potem pojawiły się Magda i Renata (które niestety z pewnych powodów musiały zrezygnować z prowadzenia bloga) z prośbą o współpracę nad nowym blogiem, a niedługo potem dołączyła Zuza.

Do moich ulubionych przedmiotów należą języki obce (język angielski i język rosyjski) oraz język polski. Moimi najgorszym przedmiotem jest biologia. Nie przepadam też za lekcjami wychowania fizycznego, ale za to lubię robić 30-dniowe wyzwania :D.

Interesuję się przede wszystkim muzyką pop. Moim największym marzeniem jest studiować, pracować i mieszkać w Wielkiej Brytanii (albo Cambridge albo Londyn). Kilka marzeń już się spełniło, mianowicie spotkanie twarzą w twarz z Kate i Williamem oraz podróż do Wielkiej Brytanii.

6 komentarzy:

 1. Fajnie się opisałyście dziewczyny :)
  Wszystkie trzy lubicie polski, angielski :)
  Spotkałyście sięjuz w realu?

  OdpowiedzUsuń
 2. Dziewczyny ile macie wyswietlen dziennie ? :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Nie bylo 3 autorek?
  Wiem, ze jedna zrobila sobie przerwe ale wrocila, a teraz jej juz nie ma?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Niestety Magda zrezygnowała z prowadzenia bloga. Teraz jestem tylko ja i Zuza.

   Usuń
 4. Chyba lekka pomyłka się wkradła w biografii Zuzy, bo Kate i Williama nie było w Warszawie 17 czerwca ;)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. haha rzeczywiście :P nie wiem dlaczego napisałam czerwca :P

   Usuń

Copyright © 2016 The Cambridge Family , Blogger