3 zestawy LEGO® Ninjago, które każdy fan powinien mieć

3 zestawy LEGO® Ninjago, które każdy fan powinien mieć

Warto przeczytać

Seria LEGO® Ninjago liczy sobie już niemal 10 lat i przez ten czas stała się rozpoznawalną na całym świecie franczyzą. Nie miała tak łatwo jak kolekcje LEGO® Star Wars czy LEGO® Harry Potter, ponieważ jej świat oraz bohaterowie były dla odbiorców zupełnie nowe. Mimo to Lloyd i jego przyjaciele zdobyli serca dzieciaków na całym świecie. Do tej pory pojawiły się aż 262 zestawy z tej serii, więc każdy fan z łatwością znajdzie wśród nich coś dla siebie. Jakimi kompletami szczególnie warto się zainteresować?

Perła Przeznaczenia

Cóż to jest za zestaw! Zawiera aż 2295 elementów i umożliwia skonstruowanie ogromnego statku szkoleniowego dla ninja. Okręt składa się z 3 wyjątkowo szczegółowych poziomów – pokład górny, środkowy oraz dojo Wu – co pozwala na świetną zabawę. A że w komplecie pojawia się aż 7 minifigurek – w tym wszyscy główni bohaterowie oraz ich mistrz – Perła Przeznaczenia staje się wręcz kompletem flagowym. Model posiada ponadto galion w kształcie dwugłowego smoka, 3 dekorowane żagle, dwie opuszczane kotwice i mnóstwo tajemniczych akcesoriów. Każdy fan LEGO® Ninjago powinien włączyć ten zestaw do swojej kolekcji!

Odrzutowiec Błyskawica

Podobnie jak Perła Przeznaczenia, odrzutowiec Błyskawica pojawił się w filmie LEGO® Ninjago: Film. To skarb Jaya, który w maszynie tej ruszy na ratunek ofiarom Kraba, Meduzy i Armii Rekinów. Samolot ma wiele fascynujących funkcji i potrafi zaskoczyć! Ten emocjonujący zestaw pozwala na rozgrywanie ciekawych scenariuszy, w których dobro ma szansę zwyciężyć nad złem. Dostarczy sporo frajdy wszystkim, którzy lubią opowiadać wciągające historie.

Kwatera główna S.O.G.

Czym byłby świat ninja bez ich przeciwników? W każdej ciekawej historii ze świata LEGO® Ninjago muszą znaleźć się potężni antagoniści. W tym zestawie pojawiają się oni w kwaterze głównej Sons of Garmadon. To dojo, które ma ruchome ściany i obracające się bronie, z którymi zmierzą się bohaterowie. Komplet zawiera aż 5 minifigurek, w tym samego Lloyda oraz jego wrogów. Interaktywny charakter tego zestawu zapewnia sporo niespodzianek i godziny niesamowitej zabawy.

LEGO® Ninjago w sklepie salonklocków.pl

LEGO® Ninjago to zupełnie nowe spojrzenie na motyw ninja. Kolekcja w ciekawy sposób interpretuje dalekowschodnią kulturę i czyni ją bardziej przyswajalną dla dzieci. Zestawom towarzyszy przy tym bardzo popularny serial o tym samym tytule oraz film kinowy. Warto więc zapoznać się z tą franczyzą, bo pewnie jeszcze nieraz o niej usłyszymy. Jeśli zainteresowała Cię ta wyjątkowa kolekcja, poszukaj powyższych kompletów w sklepie salonklocków.pl!

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments