Co się stało z pierścionkiem zaręczynowym księżnej Kate? Kryzys w rodzinie królewskiej nabiera na sile

Co się stało z pierścionkiem zaręczynowym księżnej Kate? Kryzys w rodzinie królewskiej nabiera na sile

Aktulności Księżna Kate Rodzina

Od dawna nie milkną głosy o kryzysie w małżeństwie wnuka królowej Elżbiety II – księcia Whiliama oraz jego żony księżnej Kate. Tym razem czujni paparazzi przyłapali Kate Middleton bez pierścionka zaręczynowego. Czy to oznacza, że doszło do najgorszego, a małżeństwo ulubieńców brytyjskiej prasy ma się ku końcowi? Lokalne media nie mają wątpliwości, że coś jest na rzeczy.

 

Brytyjska rodzina królewska od wielu lat nie ma dobrej prasy. Kiedy jednak książę Whilliam, syn księcia Karola i księżnej Diany, poślubił Kate Middleton – której wizerunek od początku kreowano na „dziewczynę z ludu” – wydawało się, że coś się może zmienić. Ślub jak z bajki i pałacowe życie stały w opozycji do przystępności i subtelności, jaką prezentowała Kate. Dlatego Brytyjczycy z miejsca ją pokochali, a cały świat oszalał na punkcie nowej księżnej. Kate Middleton blog bił rekordy popularności, a każda kobieta chciała ubierać się i czesać jak piękna żona księcia. Rodzina z Cambridge nie jest jednak idealna. I od czasu do czasu pojawiały się pogłoski, że w małżeństwie przyszłego następcy tronu nie dzieje się najlepiej. Plotki były tym bardziej uzasadnione, że jakiś czas przed zaręczynami, para rozstała się ze sobą z inicjatywy księcia, który zgodnie z pogłoskami chciał jeszcze nieco „poużywać życia”. Dlatego po zawarciu małżeństwa media bacznie śledziły każdy ruch pary, doszukując się jakiś objawów pojawiającego się kryzysu. Ale nawet jeśli takie się pojawiały, za chwilę traciły na znaczeniu, kiedy okazywało się że księżna Kate jest w kolejnej ciąży.

Osoby pilnie śledzące księżna Kate blog wiedzą jednak doskonale, że od jakiegoś czasu można było zauważyć, że piękna księżna jest nieco smutniejsza niż zazwyczaj. Ale i tak, kiedy okazało się, że książę Whilliam wdał się w romans z przyjaciółką żony, cały świat był w szoku. W mediach zaczęły pojawiać się kolejne doniesienia i dowody zdrady. Ostatecznie, przyszły następca tronu poprosił żonę o wybaczenie, a zgodnie z plotkami, Kate wybaczyła mu niewierność, jednocześnie odsuwając od nich daleko niewierną przyjaciółkę.

Teraz ponownie wszyscy zastanawiają się czy nie doszło do kolejnego kryzysu wśród royalsów. Oto podczas trwającej pandemii koronawirusa i związanego z tym lockdownu, w sieci pojawiły się zdjęcia księcia i księżnej pracujących z domu. I tutaj totalny szok – na zdjęciu księżna nie ma na sobie pierścionka zaręczynowego! Nie byłoby w tym nic dziwnego, gdyby nie fakt że księżna nigdy się z nim nie rozstawała. Zjawiskowy pierścionek z niebieskim szafirem towarzyszył jej na każdym kroku. To pierwsze takie zdjęcie, dlatego media od razu obiegła informacja o kolejnym kryzysie pary oraz, że tym razem może dojść nawet do najgorszego. Wszyscy pilnie śledzili informacje pojawiające się w mediach oraz blogi royalsów, choćby książę Harry blog. A powód zdjęcia pierścionka okazał się prozaiczny: względy bezpieczeństwa. Zgodnie z badaniami, skóra pod pierścionkiem jest siedliskiem ogromnej ilości bakterii. Dlatego odradzono księżnej noszenie biżuterii w trakcie trwania pandemii koronawirusa. A księżna Kate i książę Whilliam, jako prawdziwe wzory do naśladowania, restrykcyjnie przestrzegają tych zaleceń. I jak uspokajają ich przyjaciele – ich związek ma się tak dobrze jak nigdy wcześniej.

5 1 vote
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments