Kate i William pokazali co sądzą o Meghan! Złożyli życzenia Harry'emu publikując zdjęcie bez jego żony

Kate i William pokazali co sądzą o Meghan! Złożyli życzenia Harry’emu publikując zdjęcie bez jego żony

Aktulności Rodzina

O napiętych stosunkach pomiędzy synami księcia Karola mówiło się już od dawna. Kością niezgody miał być związek Harry’ego z Meghan, którego nie akceptował jego starszy brat. Teraz jest już pewne, że Kate i William nie chcą mieć z żoną Harry’ego nic wspólnego. Czy jest szansa, że zwaśnieni bracia kiedykolwiek dojdą do porozumienia?

 

Swoje tegoroczne urodziny książę Harry spędził w Stanach Zjednoczonych, dokąd wyprowadził się ze swoją żoną Meghan oraz synkiem Archiem. Tym samym wywołał ogromną medialną burzę, porzucając rodzinę królewską oraz rezygnując z pełnienia funkcji reprezentacyjnych. Obserwując książe Harry blog, można było łatwo dojść do wniosku, że za decyzją o wyprowadzce stała żona, która postanowiła odciąć go od rodziny i ojczystego kraju. Nie było też tajemnicą, że rodzina z Cambridge, nie mogła się z tym pogonić, winiąc za całe zło właśnie Meghan. I właśnie w dniu urodzin młodszego brata Williama, dosadnie pokazali że nie chcą mieć z nią nic wspólnego. Nie mogąc się spotkać z bratem osobiście, Kate i William postanowili złożyć mu życzenia za pośrednictwem mediów społecznościowych. I to ten piękny gest wywołał prawdziwą burzę w mediach! Razem z życzeniami, książęca para opublikowała także zdjęcie. Znajdują się na nim Kate, William i Harry. Bez Meghan! Jak może to odebrać jego żona? To ewidentny dowód na to, że nie chcą jej w swojej rodzinie. W końcu dlaczego pominięto ją na zdjęciu? Piękna fotografia przedstawia uśmiechniętych braci i Kate, uwagę zwraca szczególnie radość wypisana na twarzy Harry’ego. Czy nie mogli znaleźć innego, równie sympatycznego zdjęcia, na którym byłaby także małżonka księcia? Z pewnością nie byłoby to problemem, jednak zdecydowali inaczej… Nie uciekło to uwadze mediów i internautów, którzy śledzą Kate Middleton blog i wiedzą jak duże znaczenie dla księżnej ma budowanie ciepłego wizerunku royalsów. Na pewno nie zdecydowałaby się na taką wpadkę, gdyby nie miała ku temu powodów…

Nie jest tajemnicą, że stosunki między księżną Kate a Meghan od początku pozostawiały wiele do życzenia. Na początku obie panie próbowały jeszcze to ukrywać, jednak kiedy Meghan i Harry wzięli ślub, można było zauważyć, że dbająca o wizerunek Kate przestała robić dobrą minę do złej gry. Oglądając księżna Kate blog można było zobaczyć choćby zdjęcia, na których panie odwracają od siebie wzrok oraz zawsze podczas oficjalnych uroczystości zajmują miejsca jak najbardziej od siebie oddalone. Sytuację pogorszyła jeszcze wyprowadzka Harry’ego i Meghan do Stanów. Co stoi u podłoża tego konfliktu? Jak mówi się w kręgach bliskich brytyjskiemu dworu królewskiemu, William i Kate od początku uważali że Meghan ma zły wpływ na młodszego brata przyszłego następcy tronu. Podobno także chciała wybić się na nim i zyskać popularność, a Harry jest dla niej tylko środkiem do zdobycia jak największej sławy. Czy jest tak faktycznie? Trudno powiedzieć, tym bardziej, że Kate może być nieco zazdrosna o to, że odkąd Meghan wkroczyła do rodziny królewskiej, odebrała jej jednocześnie uwagę mediów i popularność. Czy to skrywana zazdrość jest przyczyną tej otwarcie manifestowanej już niechęci? Nie wiadomo, pewne jest za to, że ten konflikt nie zakończy się tak szybko, czego dowodem jest właśnie ostatnie zdjęcie.

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments