Kate i William przez lata trzymali to w tajemnicy. Teraz wszystko wyszło na jaw! Kate będzie wściekła?

Kate i William przez lata trzymali to w tajemnicy. Teraz wszystko wyszło na jaw! Kate będzie wściekła?

Aktulności Rodzina

Kate i William są zgodnym małżeństwem, które doczekało się już trzech pociech. Jednak książęca para też ma swoje tajemnice! Jedna z nich wyszła na jaw! Czy rodzina z Cambridge, a zwłaszcza księżna Kate, będzie miała za złe osobie, która ujawniła prawdę?

Wszyscy miłośnicy rodziny królewskiej, oraz internauci, którzy śledzą Kate Middleton blog doskonale wiedzą kiedy książę William poznał swoją żonę i że stało się to na studiach. Nie wszyscy jednak znają kulisy pewnej wspólnej imprezy… Wiąże się z nią pewna tajemnica, która wyszła na jaw. Przeczytajcie o co chodzi!

William i Kate spotkali się po raz pierwszy na studiach. Łączyły ich wspólne zainteresowania, dobrze się ze sobą czuli, ale ich relacja była typowo przyjacielska i byli raczej „kumplami”. William nie chciał się wiązać, co było późniejszą przyczyną kilku rozstań z Kate… W końcu przyszło przekonanie, że są dla siebie stworzeni! Zanim jednak tak się stało, przyszły król na każdym kroku musiał borykać się z natarczywością dziewczyn, każda z nich miała nadzieję zostać jego wybranką serca i przyszłą królową. Książę mógł wybierać i przebierać! Nie zawsze czuł się komfortowo w takich sytuacjach Czasem bywał zmęczony, czy nawet lekko poirytowany natręctwem panien.

Historia, która ujrzała światło dzienne po latach

Zanim znajomość Williama i Kate zakończyła się bajecznym ślubem, między tą dwójką wiele się wydarzyło. Razem studiowali, obydwoje bywali na wielu wspólnych imprezach i dobrze się na nich bawili. Bywało jednak tak, że książę nie umiał sobie poradzić z nachalnością dziewczyn. Zabawną i nieznaną historię opowiedziała koleżanka Kate – Laura Warshauer: Dotyczy ona śmiałego zachowania Kate na pewnej imprezie, które uratowało Williama z opresji. Laura wyznała:

„(…) Will był podrywany przez pewną dziewczynę na imprezie, co zaczęło być dla niego uciążliwe, bo nie chciała się od niego odczepić. Był dla niej naprawdę bardzo miły, a ona nie rozumiała, że nie jest zainteresowany. Nagle podeszła do nich Kate i objęła Williama, który powiedział do nieznajomej: przepraszam, ale mam dziewczynę. Po chwili wyszeptał, że jest jej wdzięczny i oboje zaczęli się śmiać. Tylko Kate mogła to zrobić. To stało się miesiąc po rozpoczęciu studiów” – wyznała koleżanka przyszłej księżnej.

Choć wielu ciekawostek internauci mogą się dowiedzieć z Księżna Kate blog, to ta opowiastka znalazła się w książce  „Kate: The Future Queen”. Kate nie ma powodu, by być wściekłą z powodu ujawnienia tej ciekawostki sprzed lat! Przeciwnie! Historia udowodniła, że Kate była bardzo rezolutną i odważną dziewczyną. A może już wtedy po prostu zagięła parol na Williama? Fakt jest jednak taki, że William bardzo chętnie skorzystał z jej pomocy! Ciekawe, czy Meghan Markle również uciekała się do podobnych, kobiecych sztuczek, żeby zaskarbić sobie uczucie ulubieńca królowej Elżbiety – Harry’ego? Całkiem możliwe, Meghan jest w końcu równie mądrą i błyskotliwą kobietą. Ciekawostki na temat monarchii i życia tej pary znajdziecie na książę Harry blog.

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments