kate middleton chrzest

Baza wiedzy

Znaleziony temat: kate middleton chrzest

Kate Middleton – Chrzciny

Tradycje rodzinne w Cambridge

Kate Middleton, księżna Cambridge, jest żoną księcia Williama, drugiego w kolejce do tronu Wielkiej Brytanii. Para ma trójkę dzieci, a każde z nich zostało ochrzczone zgodnie z tradycją rodową.

Chrzciny księżniczki Charlotte

Księżniczka Charlotte, drugie dziecko księcia Williama i Kate Middleton, została ochrzczona w lipcu 2015 roku. Uroczystość odbyła się w kaplicy św. Jerzego na zamku w Windsorze. Na chrzcie obecni byli członkowie rodziny królewskiej oraz bliscy przyjaciele rodziców.

Wybór chrzestnych

Podczas chrztu księżniczki Charlotte wybrano pięcioro chrzestnych, w tym Pippę Middleton, siostrę księżnej Kate. Tradycyjnie chrzestnymi dzieci z rodziny królewskiej są członkowie rodziny królewskiej oraz bliscy przyjaciele rodziców.

Książę George i książę Louis

Starszy brat księżniczki Charlotte, książę George, został ochrzczony w pałacu St. James w 2013 roku. Natomiast najmłodszy syn Williama i Kate, książę Louis, został ochrzczony w 2018 roku w kaplicy św. Jerzego na zamku w Windsorze.

Podsumowanie

Chrzciny dzieci z rodziny książęcej są zawsze wielkim wydarzeniem, które przyciąga uwagę mediów i fanów monarchii. Tradycyjne ceremonie odbywają się zgodnie z protokołem, a wybór chrzestnych jest starannie przemyślany. Kate Middleton i książę William dbają o to, aby ich dzieci zachowały tradycje rodowe i kultywowały dziedzictwo królewskie.

Napisz komentarz do wpisu, powiedz nam czy Ci pomógł: kate middleton chrzest

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments