Królewskie ognisko! Na wydarzeniu zorganizowanym przez harcerzy pojawiła się Elżbieta II, Kate Middleton i znany podróżnik!

Królewskie ognisko! Na wydarzeniu zorganizowanym przez harcerzy pojawiła się Elżbieta II, Kate Middleton i znany podróżnik!

Aktulności Rodzina

Królewskie ognisko! Na wydarzeniu zorganizowanym przez harcerzy pojawiła się Elżbieta II, Kate Middleton oraz znany podróżnik!

Tradycją już stało się, że każde wydarzenie w Wielkiej Brytanii, na którym pojawia się Kate Middleton oraz cała rodzina z Cambridge przyciąga ogromną uwagę. Tym razem znana i lubiana księżna Katherine zjawiła się na harcerskim ognisku w towarzystwie samej królowej Elżbiety II. Jednak, co ciekawe, tym razem nie tylko one stały się gwiazdami tej imprezy.

Ubiegły weekend książę William i księżna Kate wraz ze swymi dziećmi – Georgem, Charlotte i najmłodszym Louisem spędzili w ogrodach Kensington w towarzystwie sir Davida Attenborougha, znanego w Wielkiej Brytanii naukowca, a przy okazji propagatora wielu naukowych treści. Rzecz jasna, zdjęcia z tego spotkania szybko obiegły Internet. Niemniej jednak, jak można się spodziewać, dla księżnej Kate nie było to jedyne ciekawe spotkanie w ciągu zeszłego weekendu.

Tajemnicza gwiazda skrywająca się za plecami królowej!

Na instagramowym profilu „kensingtonroyal” już od dawna możemy systematycznie śledzić poczynania Kate Middleton i całej jej rodziny. Ostatnio na oficjalnym koncie księcia i księżnej Cambridge umieszczono kilka zdjęć z ogniska z harcerzami  właśnie z udziałem księżnej. Kate Middleton jest w końcu współprzewodniczącą Skautów, co stanowi jedną z wielu ważnych, powierzonych jej przez królową Elżbietę II reprezentacyjnych funkcji. Podczas swojego spotkania z harcerzami księżna Cambridge sprawdzała z zainteresowaniem, jakie działania podejmują jej podopieczni w czasie pandemii.

Pomimo że harcerstwo w Polsce nie cieszy się dziś wielką renomą, w Wielkiej Brytanii jest to wciąż organizacja o ogromnym znaczeniu. Angielscy Skauci pomagają blisko 500 000 osób z różnych środowisk w wieku od 6 do 25 lat w nabyciu praktycznych umiejętności przydatnych w przyszłości. Z tego też powodu, brytyjskie harcerstwo zyskało już dawno wielki szacunek i podziw tamtejszego społeczeństwa.

W trakcie spotkania księżna Cambridge bawiła się znakomicie, rozmawiając ze skautami i piekąc pianki nad ogniskiem. Wydarzenie zaszczyciła swoją obecnością również sama królowa Elżbieta II, co uwieczniły liczne fotografie. Dzięki nim wielu poddanych miało okazję zauważyć, że harcerskie ognisko uświetniła również bardzo znana w Wielkiej Brytanii gwiazda!

W sieci natychmiast pojawiła się lawina komentarzy podekscytowanych internautów:

„Za plecami królowej stoi Bear Grylls?”,

„Czy to Bear Grylls?”,

„Ej, to Bear Grylls!” – to tylko niektóre z głosów rozemocjonowanych Brytyjczyków w sieci.

Pojawienie się Beara Gryllsa, znanego w Anglii podróżnika, na harcerskim ognisku wzbudziło ogromny entuzjazm. Jego obecność na tym wydarzeniu nie jest jednak niczym specjalnie dziwnym. Należy przecież pamiętać, że Grylls jest Naczelnym Skautem Zjednoczonego Królestwa.

Niemniej jednak uwieczniona na zdjęciach królowa nie wygląda na świadomą obecności Gryllsa, schowanego za jej plecami na większości fotografii. Jak Wam się wydaje, czy Elżbieta II zdawała sobie sprawę, kto za nią stoi?

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments