Królowa zaniepokojona sytuacją w Los Angeles

Królowa zaniepokojona sytuacją w Los Angeles

Aktulności Rodzina

Brytyjska rodzina królewska jest nieustannie na językach ludzi. Media prześcigają się w relacjonowaniu prywatnego życia członków monarchii. Tym razem powodem do zmartwienia królowej Elżbiety II jest sytuacja małżeństwa jej wnuka, księcia Harry’ego. Od kilku tygodni media nie ustają w informowaniu opinii publicznej o problemach z księżną Meghan.

Co się dzieje w Los Angeles?

Książe Harry ma za sobą kilka poważnych decyzji, które wpłynęły nie tylko na życie jego i Meghan, ale również odbiły się mocno na całej rodzinie królewskiej. W ostatnim czasie zapadła decyzja o przeprowadzce do Los Angeles. Od tamtej pory Harry coraz częściej kontaktuje się z bratem oraz babcią. Co tak naprawdę dzieje się w Ameryce? Według magazynu „US Weekly” relacje braci uległy mocnej poprawie w ostatnim czasie. Przeprowadzka do innego kraju nie jest łatwa dla braci. Sytuacja spędza również sen z powiek samej królowej, która zaoferowała wnukowi pomoc jeśli pojawią się jakiekolwiek problemy. Bardzo martwi się o Harry’ego, który mimo swoich decyzji odnośnie tytułów, wciąż jest jej wnukiem. Nawet jeśli rodzina szanuje decyzję byłego księcia, z pewnością daje mu wsparcie. Harry może liczyć na rodzinę królewską.

Czy Harry znalazł to czego szukał?

Zagraniczne media informują, że Harry i Meghan nie do końca są zadowoleni z decyzji i coraz mniej jej pewni. Wiąże się to z tym, że przeprowadzka nie do wygląda tak jak początkowo planowali. Życie w innym kraju, na osobnym kontynencie nie jest takie łatwe. Wszystko utrudnia fakt, że Harry jest synem przyszłego króla Anglii i wnukiem obecnie panującej Elżbiety II. Zrzeczenie się tytułu pomogło mu zwolnić się od obowiązków wobec monarchii i kraju, ale pochodzenia powoduje ciągłe zainteresowanie mediów.
Szczegóły królewskich dramatów i problemów można przeczytać na wielu blogach poświęconych rodzinie z Cambride, a w szczególności popularne są blogi o Kate czy Williamie, którzy budzą ogromną sympatię.

Co było przyczyną wyprowadzki Harry’ego i Meghan?

Po śmierci księżnej Diany w 1997 roku, jej synowie byli zdruzgotani. Pozbawieni matki stali się nierozłączni, a ich więź wciąż się umacniała. Wspierali się w trudnych sytuacjach życiowych. Harry sam przyznał, że cierpiał na depresję, a do wizyty u specjalisty namówił go właśnie brat. Kiedy jednak William spotkał Kate Middleton, bracia zaczęli się od siebie oddalać. Przed księciem pojawiło się wiele nowych wyzwań i obowiązków. Bracia wciąż jednak się wspierali. Kiedy Harry również postanowił się ustatkować i przedstawił rodzinie Meghan, podobno nikt nie przyjął jej dobrze. Najbardziej przeciwny był Wialliam, który uważał, że to nie jest odpowiednia kobieta dla jego brata. Spekuluje się, że to było przyczyną ochłodzenia braterskich relacji i osłabienia łączącej ich więzi. Mówi się, że żal Harry’ego jest tak duży, że wraz z Maghan dają jawny wyraz swojej złości. Można to zobaczyć zwłaszcza na różnych zdjęciach, które są szeroko komentowane przez prasę. I właśnie ten konflikt miał spowodować wyprowadzkę.

Według zagranicznych mediów, właśnie relacje między braćmi doprowadziły do wyprowadzki Harry’ego wraz z rodziną do Los Angeles.

5 1 vote
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments