książe harry blog

Baza wiedzy

Znaleziony temat: książe harry blog

Książę Harry: Blog o życiu rodziny z Cambridge

O księciu Harrym

Książę Harry, właściwie Henry Charles Albert David, to młodszy syn księcia Karola i księżnej Diany. Urodził się 15 września 1984 roku i od najmłodszych lat był obecny w mediach oraz w życiu publicznym. Po śmierci matki w tragicznym wypadku w 1997 roku, Harry stał się jednym z najbardziej rozpoznawalnych członków brytyjskiej rodziny królewskiej.

Blog o życiu rodziny z Cambridge

Na stronie rodzinaZCambridge.pl, książę Harry prowadzi blog, na którym dzieli się swoimi spostrzeżeniami, doświadczeniami oraz refleksjami na temat życia związane z byciem członkiem rodziny królewskiej. Blog jest miejscem, gdzie możemy poznać bardziej osobistą stronę księcia i dowiedzieć się, jak wygląda jego codzienność.

Rodzina z Cambridge

Rodzina z Cambridge to popularne określenie odnoszące się do brytyjskiej rodziny królewskiej, a konkretniej do księcia Williama i księżnej Kate oraz ich dzieci. Książę Harry jest starszym bratem księcia Williama, co sprawia, że relacje między nimi są ważne dla mediów i opinii publicznej.

Król i królowa Anglii

Obecnie na tronie Anglii znajduje się królowa Elżbieta II, matka księcia Karola. Po niej kolejnym w linii sukcesji jest właśnie książę Karol, a następnie książę William. Książę Harry, będący synem Karola, także ma swoje miejsce w sukcesji do tronu, chociaż obecnie jest to daleko w kolejce.

Książę Harry przez lata budował swoją pozycję w mediach oraz zaangażował się w wiele akcji charytatywnych. Jego blog o życiu rodziny z Cambridge daje nam możliwość lepszego zrozumienia codzienności brytyjskiej rodziny królewskiej oraz poznania bardziej osobistej strony samego księcia. Jeśli interesuje Cię życie królewskie i chcesz dowiedzieć się więcej o księciu Harrym, koniecznie odwiedź jego blog!

Napisz komentarz do wpisu, powiedz nam czy Ci pomógł: książe harry blog

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments