Księżna Kate ponownie zachwyciła poddanych. Tym razem w Norfolk

Księżna Kate ponownie zachwyciła poddanych. Tym razem w Norfolk

Rodzina

Księżna Kate i książę William niedawno zaprosili do swojej wiejskiej posiadłości gości. Byli to przedstawiciele organizacji, która w sposób szczególny dba o ochronę zdrowia psychicznego. Piękna Kate zachwyciła wszystkich cudownym gustem. Wyglądała nieziemsko, co internauci dostrzegli w zawrotnym tempie. W jaki sposób ubrana była Kate? Dowiesz się tego, czytając ten artykuł.

Wspieranie inicjatyw przez książęcą parę.

Nie da się ukryć, że Księżna Kate i Książę William już od wielu lat wspierają inicjatywy, które w sposób szczególny są bliskie ich sercu. W znaczny sposób angażują się w pomoc charytatywną, pomagając tym samym osobom, które nie są w stanie poradzić sobie na własną rękę. Co więcej, książęca para prowadzi pewną fundację o nazwie „The Royal Fundation”, która to niedawno przekazała dużą ilość środków na walkę z niebezpiecznym koronawirusem. Ostatnimi czasy małżeństwo spotkało się z przedstawicielami organizacji, która zajmuje się ochroną zdrowia psychicznego.

Księżna Kate ponownie zachwyciła poddanych. Tym razem w Norfolk
Księżna Kate ponownie zachwyciła poddanych. Tym razem w Norfolk

Nieprawdopodobna stylizacja Księżnej Kate, która zachwyciła podczas spotkania w Norfolk.

Spotkanie księżnej Kate i księcia Williama odbyło się w wiejskiej, bogatej posiadłości Sandringham Estate, w hrabstwie Norfolk wraz ze wszystkimi zaproszonymi gośćmi. Co ciekawe, jest to miejsce, w którym cała rodzina wraz z dziećmi spędzali izolację. Biorąc pod uwagę zdjęcia, które zostały udostępnione na Instagramie, rozmowa była bardzo przyjemna, kulturalna, przebiegała w miłej atmosferze.

„Przez ostatnie miesiące wszyscy byliśmy pełni zachwytu i uznania dla niesamowitej pracy osób, które walczyły z koronawirusem na pierwszej linii frontu. Wiemy, że dla wielu z nich, tak jak i dla członków ich rodzin, kryzysowa sytuacja odcisnęła piętno na zdrowiu psychicznym”- taką informację mogliśmy dostrzec na królewskim Instagramie.

Po całym spotkaniu małżonkowie okazali się bardzo hojni, przekazując ogromną kwotę pieniędzy. Były to prawie dwa miliony funtów, które otrzymało dziesięć organizacji. Zajmują się one ochroną zdrowia psychicznego. Tak duże fundusze z pewnością ułatwią wykonywanie wielu zadań.

Księżna Kate ponownie zachwyciła poddanych. Tym razem w Norfolk
Księżna Kate ponownie zachwyciła poddanych. Tym razem w Norfolk

Jak ubrana była księżna Kate?

Największą uwagę przykuła jednak niesamowita stylizacji księżnej Kate, która zawsze wygląda cudownie, szykownie, z elegancją. Z pewnością może być wzorem do naśladowania, jeśli chodzi o sposób dobierania kreacji. Żona przyszłego króla postanowiła tym razem wybrać dość skromną, jasną sukienkę. Nie da się ukryć, że Kate wyglądała w niej zjawiskowo, całość prezentowała się doskonale i przykuła uwagę wielu internautów. Można było wyczytać wiele pozytywnych komentarzy dotyczących tego, jak świetny gust ma Kate. Przykładowe z nich to chociażby:

„Kate jest taka wytworna i zawsze zachwyca pięknym uśmiechem”, „Kate zawsze olśniewa. Czy ktoś powie jak ona to robi?”, „Księżna Kate jest taka piękna!”

Nic dziwnego, że internauci tak zachwycali się ubiorem księżnej Kate. Niezależnie od okoliczności zawsze dobiera stylizację, która zachwyca. Każdy musi przyznać, że sposób w jaki ubiera się księżna Kate jest prawdziwie królewski.

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments