Księżna Kate spodziewa się czwartego dziecka? Zagraniczne media w poszukiwaniu nowych dowodów

Księżna Kate spodziewa się czwartego dziecka? Zagraniczne media w poszukiwaniu nowych dowodów

Aktulności Księżna Kate Rodzina

Kate Middleton i jej mąż książę William doczekali się już trójki dzieci. Od pewnego czasu jednak nie milknie dyskusja na temat tego, że para spodziewa się kolejnego potomka. Brytyjskie tabloidy nie ustają w snuciu domysłów na ten temat i szukają dowodów na ich potwierdzenie. Dodatkowo, atmosferę podgrzewają rzadkie wystąpienia księżnej z powodu pandemii. Śledzące losy rodziny królewskiej media, niemal jednoznacznie obstawiają, że powiększy się ona jeszcze w tym roku. Są jednak tacy, którzy otwarcie zaprzeczają tym przypuszczeniom.

Nowy potomek w rodzinie królewskiej?

O tym, że rodzina z Cambridge może wkrótce się powiększyć, mówi się jeszcze od czasu, zanim wybuchła pandemia COVID 19. Do tej pory podejrzenia nie znalazły potwierdzenia. Media jednak nieustannie śledzą każdy krok księżnej Kate i analizują jej zmiany w wyglądzie. Ku smutkowi wielbicieli królewskiej pary, Kate i William miesiąc temu niemal całkowicie zrezygnowali z publicznych wystąpień. Trudno się temu dziwić, skoro Wielka Brytania bije wszelkie rekordy zakażeń koronawirusem. Są jednak tacy, który twierdzą, że izolacja jest na rękę spadkobiercy brytyjskiego tronu i jego wybrance, którzy informację o ewentualnej ciąży mogą zachować dla siebie. Narodziny kolejnego potomka w rodzinie królewskiej byłyby bez wątpienia ogromnym wydarzeniem dla całego kraju, dlatego wszyscy z zapartym tchem śledzą doniesienia i wyczekują nowych informacji.

Doniesienia brytyjskich tabloidów

Poszukując informacji odnośnie tego, jak ma się księżna Kate blog dotarł do pewnej wskazówki opublikowanej przez brytyjski portal express.co.uk. Donosi on, że królewska para początkiem marca wizytowała przez kilka dni w Dublinie, gdzie zwiedziła słynną fabrykę Guinnessa i kosztowała kultowego ciemnego piwa. O potencjalnej ciąży zaczęto spekulować w lutym, więc spożywanie alkoholu przez księżną w brzemiennym stanie byłoby wykluczone. Od czasu tych wydarzeń brakuje również dowodów, które mogłyby potwierdzić, że Kate Middleton rzeczywiście spodziewa się dziecka. Ciekawostką jest również fakt, że bukmacherzy obstawiają narodziny nowego członka rodziny nie u Kate i Williama, ale… u Meghan i Harry’ego!

Co na to książę Harry i jego żona Meghan?

Kolejna ciąża Kate pozostaje nieodkrytą zagadką. Zainteresowani zadają sobie również pytanie, jak na wieść o kolejnej ciąży królewskiej pary zareaguje książę Harry wraz z żoną Meghan Markle. Wiele mówi się o tym, że młodszy książę i jego wybranka żyją w cieniu Williama i Kate. Media od wielu miesięcy donoszą również o konflikcie pomiędzy jedną księżną, a drugą. Jeśli informacja o ciąży zostanie potwierdzona i swój głos w sprawie zabiorą Meghan Markle i książę Harry blog na pewno poinformuje czytelników o ich reakcji.

Aktualności na temat Kate Middleton blog o rodzinie królewskiej publikuje wyłącznie na podstawie rzetelnych źródeł. Tak ważna wiadomość, jak kolejna ciąża księżnej nie może zostać więc potwierdzona, dopóki sami zainteresowani nie zabiorą głosu w tej sprawie. Pozostaje więc jedynie czekać, aż sytuacja zostanie wyjaśniona.

5 1 vote
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments